Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

2 posters

22 / 23 oldal Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next

Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by Szani 2015-02-18, 20:01

Ahogyan hirtelen elrántotta a fejét, s megéreztem a vérszagot...egy ütemet kihagyott a szivem. Hirtelen...most nem is az éhség ugrott be..anem hogy megsebeztem. Pedig olyan kis törékeny...Ahogyan félve lépett hétrább azonnal hozzá lépetem s egyenesen a falnak szegeztem.
- Miyle buta vagy! nem megmondtam, hogy ne ugrálj?! - szidtam le mitegy apuka, majd ké kezét lefogva a dereka mellé tapadtam a nyakéra, lenyalva vért, addig nyaldostam a sebet mig gyógyulásnak nem indul.t Buta, buta kislány...
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-18, 20:13

Ahogyan hozzam lepett nagyot nyeltem, de az is fajt is csak egy csepp osszegyult a szrmembe de azt is visszanyeltem. Mikor a falnak tapasztott hallkan felvte kezdtem lihegni de a hanvja...olyan kis apaskodo volz. Ahogyn a nyakamhoz hajolt elforditva a fejem vartam mi lesz a sorsom, majd mikocr a fogai helyett a nyelvet ereztem meg sikerult eleresztenem magam, ugy hagyva, tisztogasson le. Hazudnek, ha azt mondanam nem elveztem. Mikor elhuzoott pihegve, elpirult arccal neztem a szemebe, majd nyeltem egyet.
-Ommm...osszekentem a falad...-motyogtam jhallkan utalva otthagxtam a veres tenyelenyomatomat a falon. Hirtelen nyilt ki az ajto es ahogyan oda kaptam a fejem hirtelen rezzentem ossze kisse talanjobban Eddy takarasba huzodva. Faterja merev arccal, izzo voros tekintettel lepett be, ugy meredve rrank. Haaaat nem lehettunk a leg felreerthetetlenebb jelenet. En a falnak nyomva, a polom bnagyresze es jezeim veresk, ezalltal Eddye is es neki raadasul meg a szaja is.
-Kifele. Azonnal.-szolalt meg a mely hangja az apjanak Eddyrr nezve miutan gondolom lattam br van forrva. anyakam, mJd tunt el o is.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by Szani 2015-02-18, 20:24

Szinte egész testemben remegtem. Izlett a vére...finom volt, édes és friss... Még senki másét nem kóstoltam..s mégse bánnám,,ha az övét ihatném. De nem szabad. Kellnekem a lány..azegész lány... ezért nem bánthatom. Elhúzódva, vörösen izzó szemekkel néztm rá a sötétben.
- Nem baj...- kuncogtamhalkan. A falmiatt aggódni? Ugyan... Hirtelen..ezt a sötétet megörte akintról jövő fény, s apám mély hangja. Felé fordulva, a kisasszonyt kissé magam mögé rejtve néztem rá. Tzdtam apám nem bántaná..mégis... ez olyan vámpir dolog. védjük a nőt aki közel áll hozzánk..bárkitól. A parancsára halkan szisszentem fel, miközben lenyaltam a vért a számról.
- Gyere...- fogtam meg Jess kezét mikor kiment, s előszür a szomszéd szobábavezettem.
- Keresünk neked valamit...- mosolyogtam rá biztatóna. Nem törődve apám parancsával..tud vérni nem? A szoba miben vezettem hasonló volt az enyémhez..br több pasival volt kiposzterezve, köztük több rajzfilm...bocsnat anime szereplóvel. Vörös hajas..hegyesfogú pasikkal... Oh egek.
- Van egy hugom... itt kereshetsz magadnak valamit. - néztem ré kedvesen mosolyogva bér kissé meggyötörten
- A fürdőben...mosd le a vért. És várj meg itt. - néztem rá szigorúan mégis kedvesen, majd sarkon fordulva lementem apámékhoz.
- Na gyorsan mond...- dóltem a lépcsőkorltnak lazán
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-18, 20:35

Ahogyan megfogta a kezem riadtan neztem ra. Nem nem nem en nem megyek sehova! Nem akarok kimenni kozejuk! Mikor azonban rgy masik szobaba huzott mar latszodott, hogy ez egy kicsivel...baratsagisabb hely. Mikor mondta hogy van egy huga aranyosan elmosolyodtam, majd mikor magamra hagyott...usmet lefagytam. Omm...mi? Ne menjen el! En nem... De ahhjjj.. A furdobe menve dobtam le a csaakos ruhakat majd mostam le magam gyorsan, jo alaposan. Majd kezdtem keresni valamit. Nem tdom hany eves lehet a huga...de nekem a kis termetem miatt majdnem akkora ruhaink voltak. Rgy sima, nagyobbavska fekete, talan pizsamank haszvnalt polot vettem fel szurke cicanadraggal, bar az alja kisse rovid volt, ugy ultem le az agya szelere, s kezdtem ndezelodni. Fura...nekem ezek valahogy kimaradtak a gyerekkorombol...
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by Szani 2015-02-18, 20:47

Miutén végig halgattam a szidalmakat, vámpirgyorsassággal teremtem fent. Még csak az kée, hogy még valami az eszükbe jusson. Belépve finom mosollyal néztem rá.
- Nah?Meg vagy? - kérdeztem kedvesen. Őszintén megvalva...kissé aggódtam.. mikor megsérült a nyaka és olyan félve nézett rám. Én...nem akartam elijeszteni magamtól.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-18, 20:49

Ahogyan hirtelen benn termett összerezzentem. Azt hittem a huga vagy az anyja vagy meg rosszabb az apja. Mosolyog az egyaltalan? Mikor olyan kedvesen kerdezett csak finoman bologattam. Igen...de szegyrn hogy olyan pici vagyok, mint a hugod.-nyammogtam enyhen durcasan.
-Nagyon lebasztak?-huztam el aztan a szam aggodo tekintettel. Mkstanaban folyton kap miattam.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by Szani 2015-02-18, 20:53

A vélaszéra halkan nevettem fel. Jó...még mindig hülye szóval nincs nagy gond.
- Csak egy évvel fiatalabb. Olyan mint anyám, szóval...mér hárman vagytok ilyen picik. és mindharmótkonak mekkora széja van...- sóhajtottam végül nagyot és dőltem el az ágyon mellette. Két karommal afejem támasztva. A kédésére finoman megrántottam a véllam.
- Mindig ez van. Megszoktam, nem nagy dolog. - válaszoltam lazán. Valójéban..azért örlük...hogy nem húzódik eltúlem.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-18, 21:06

Ahogyan azt mondta csak rgy evvel fiatalabb hallkan sohajtottam fel. Akkor nagyjabol annyi mint en...szoval...rgy korom belinek ulyrnnrk kene kinrznir a szobajanak? Nem ures falak, konyvespolcok es pisztolyok a szekrenyrkben? Ez...fura...nekem legalabbis. A masik valaszara hallkan kuncogtam fel, ugy allva fel.
-Omm...ha nem hond...nem akarok sokat a hugod szobajaba lrnni. Az a kis voroske...szerintem engem figyel...-boktem a szam elhuzva az egyik poszterre.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by Szani 2015-02-18, 21:08

Ahogyan felkuncogott mér valüban elmosolyodtam. Hél igen jól van... Mikor felállt azzal mondattal gyorsan felültem és a poszterre néztem.
- Ja, hogy Rin? Hm...szerintem inkébb engem. Én inkébb az esete vayok. nevettem fel. Na igen...drága hugocském elég kattant személyiség. Érdekes...nemi beálitottséggal és érdeklódési körrel
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-18, 21:12

Ahigyan elkezdett kuncogni rlosszor nem esett le a dolog de mikor olyat koppant mint egy bowling golyo...hirzelen hokoltem hatra nagy kerek szemekkel.
-Na menjunk innen!-fogtam meg a krzet ugy huzva ki a szobabol a foldet nezve es sikerult us nekimennem.valakinek, mire megallt bennem az uto.
-Ovatosan...-fogta meg a vallam kedves hangin majd pakolt nemes egyszeruseggel megis finoman alrebb. Felnezve lattam. Aza kedves vekonyka mosoly es szurke szemek...abba meg rn is kepes lennek beleszeretni..ha nem lenne a tudat...es ekkor esett le, hogy Eddy apja az, mire olyan voros lettem mint egy rak ugy bologatva parat es slisszoltam be Eddy szobajaba. Huuuubasszus.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by Szani 2015-02-18, 21:20

Vigyrgva vértam mit reagál, majd mikorléttam megértette ésrögtön tévozni is akart nevetve követtem a kezét el sem ngedve. Mikor neki ment apának egy pillnatra...ismét feszültséget éreztem. Majd ahogyan apám arrébb rakta....se egy beszólés se egy rossz pillantás, azért megnyugodtam. Akkor mér nem annyira géz h itt mészkál. Ahogyan előre rohant kuncogva követtem, de apám mellett elmenve...véltottunk egy gyilkos pillantst.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-18, 21:23

A furdobe menve mostam meg az arcom hideg vuzzel hogy eltunjon a vorossegem. Mikor hallottam hogy bejon, csak megtorolve mar normalisnak mondhato abrazatom mentem ki hozza.
-Az nagy gaz...-ha apadat a batyadnak neztem?-nevetgelten zavartan majd nyultam el az agyaban mint egy lusta cica.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by Szani 2015-02-18, 21:32

Mikor hozzám pett azzal a kérdéssel egy pillanatra meglepett majd halkan felnyögve vigyordotam el.
- Véglis..nem öregszünk...- vontam meg a véllam, bár kissé szomorkésan. Most..gondoltam arra először...hogy mikor ő már nem fog élni...én akkor is itt leszek
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-18, 21:37

Ahogyan agt mondta nem oregszenek elmosolyodtam. Lattam higy lement a hangulata, mire kedvesen lepkedtem hizza, ugy teve ket kezem az arcara.
-Akkor te mindig ilyen helyes maradsz?-kezdtem el a tincseket kisimogatva az arcabol kedves mosolyal, ugy nezegetve a vonasait. Probaltam jobb kedvre deriteni az egoja novelesevel
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by Szani 2015-02-18, 21:40

Ahogyanelém lépkedett felemeltem r a tekintetem. Fel... inkább le. Kis cuki. A kisbókjéra pimaszul elégedett vigyor húzódott azarcomra.
- Mégszép! - nevettem fel - Vagyis..egy jóóó darabi.g
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-18, 21:43

Ahogyan olyan elegedetten vigyorodott el boldogan csillanteg a szemem. Legalabb sikerult helyre pofoznom.
-Kar, hogy ez ram nincs hatassal.-koppintottam az orrara, ugy nyulva el megint az agyon, mar egesz itthonosan.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by Szani 2015-02-19, 07:15

Az a megjegyzés....oh kislány...dehogy nincs. Ahogyan azorromra koppintott és visszafeküdt az ágyra lassú, néma léptekkel közeedtem felé, majd rávetve magam tepertem finman magam alá.
- Oh dehogy nincs...hiszen...emiatt tetszemneked.. ennyire nagyon- búgtamaz ajkaira felfútött hangon, miközben végig nyaltam a számon mint egy éhes vad.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-19, 07:20

Az ajkaimba harapva figyelzem hogyan kozeledik majd folytottam magamba a byogest mikor ismet felem kerekedett. Az a hang es a mozdulaz.. Ahogyan vegig nyalt a szajan...talan tenyleg megoriitett.
-Hmmm...meglehet...de csak egy kicsit. -kezdtem ujaimmal mellkasat oldalat simogatni jatekosan.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by Szani 2015-02-19, 07:43

Ahogyan olyan incselkedó hangon töretlen maradt a vigyorom.
- Csak kicsit, mi? Mond ki őszöntén! Elepedsz értem+- mondtam öntelt hangon. Tetszem neki...vpnzom...érzem! Érzem mert ó is vonz... erre a gondolatra még nagyobb lett a vigyorom s úgy nyaltam meg az ajkait.
- Mond ki és talán folytatom...- kuncogtam
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-19, 08:05

Ahogyan az ajkaim kezdte nyalogatni mar nem birtam tovabb, es kitort velolem a sohajom.
-Nem...fogom kimondani...-sziszrgtem dr amit trttem valasz volt mindenre. A hajaba zurva huztam leagamhoz ugy nyalva vegig ajkain, majd hegyes fogaun. Imadtam.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by Szani 2015-02-19, 08:21

Mikor tovább ellenekezett csak halkan felnevettem. Mást se vártam tóle. Azt hiszem..ha kimondta volna csalódtam volna... Hiszen azt imádom...hogy ennyire öntelt. Ahogyan megnyalta a szám finoman a nyelve utén kaptam, majd megcsókolva nyelvem a szájában kezdett kalandozni.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-19, 08:28

Ahogyan a nyelvem utan kapva kezdte bejarni a szam felnyogve adtam at teljesen magam az erzesnek. Igen...ez az. Felhuzva az egik tetdem turtam a hosszu fekete tincseibe, ugy markolva finoman kozejuk. Hosszu evek ota elosszor...jol ereztem magam.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by Szani 2015-02-19, 12:25

Ahogyan bekapcsolódott, s a hajamba túrva ott tartott. Teljességében magéhoz láncolt. Kellett nekem. Éreznem kellett. Szabad kezem mivel nem támaszkodtam a derekára siklott ott óvatoan a póló alá nyúlvatettem a derekéra a kezem, s kezdtem a nagy ujjammal cirógatni.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-19, 14:12

Ereztem, hogy vandorol a keze, mire hallkan sohajtottam fel. Lagy volt az erintese, megis egrtte a borom. En tenyleg nem akartam most semmit...tenyleh. Kezeim megis elkezdtek rola leszedni a polojat, majd athuzva a fejen dobtam el a sarokba. Most erezni akartam a teste meleget, bore puhasagat. Ahoz kepest mennyi idos...azert jo kondiban volt igy simultam hozza teljesen gel kezemmel magamhoz olelve masikkal ismet hajaba turkalva.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by Szani 2015-02-19, 17:49

Ahogyan az ő kezei is a pólóm alé csúsztak akaratlanul is belevigyorodtam a csókba. Nem kényszeritem rá nyilván valóan..de nem bánom, ha ott folytathatjuk, ahol abba hagytuk... Mikor megszabaditott a pólómtól, fél karommal átölelve derekét csókoltam tovább, miközben eglsz törékeny felsőtestét magamhoz igazitottam. Imédtam ahogyan nekem nyomja mindenét.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D - Page 22 Empty Re: Mittudoménmáhanyadikjáték csak mert már miért ne? :'D

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

22 / 23 oldal Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.