Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Víz törzs /játék/

3 posters

Go down

Víz törzs /játék/ Empty Víz törzs /játék/

Témanyitás by Szandra 2014-06-23, 10:43

Itt a víz törzsben játszhattok! (Északon van)
~Jó játékot! ♥
Szandra
Szandra
Admin

Hozzászólások száma : 522
Join date : 2014. Apr. 25.

https://szerepjatekok25.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Víz törzs /játék/ Empty Re: Víz törzs /játék/

Témanyitás by kotesbetti 2014-10-14, 18:00

A tóparton állok, csak gyakorlok és gyakorlok.Vagyis...kívülről az látszódik.Játszok a vízzel, alakzatokat faragok belőle, de közben csak az előttem elsétáló lánykákat nézem.Egy fehér hajú gazdag lányka sétál el egyenesen előttem.Ne kérdéses, szemem azonnal megakad kerek potrohán.Az álomszerű képet nézve a gyakorlási mozdulataim lelassulnak, majd megállnak.Csak tátott szájjal figyelem a lány, egészen addig, amíg a főnök bele nem zavar az álomképembe.Hájas teste egyszer csak hozzásimul az enyémhez, majd kezemet irányítani kezdi.Rákvörös arccal nézek körül.Azt hiszem az összes falubeli lány nevetve néz minket.Az öregnek még ennyi sem elég, nagy fenekét nekilöki az én hátsófelemnek, és ennek hála beleborulok a jéghideg vízbe.Az áramlat egyenesen a fehér hajú angyalhoz sodor, mire én csak mentegetőzni kezdek:-De én nem!Én tényleg, csak ő...Tudod, csak szeret ugratni.-dadogok az ismeretlennek.-Oké.Értem.-válaszolja ridegen, majd sarkon fordul.Azonnal kiugrok a vízből, majd utána futok.-Mond csak...nem jönnél el velem kajálni valamit?-keresem tekintetét, miközben kezemmel feneke felé nyúlok.Amint megérzi, hogy egyik végtagom megtalálta amit keresett, csak egy nagyot csattanó pofonnal válaszol az előző kérdésemre.Amikor visszafordulok látom, ahogy a főnök hasát fogva nevet, miközben egy elég hosszú listát tart a kezében.-Mi az öreg?-nézek rá kicsit unottan.-Hát-ez-jóóó!-nevetgél tovább.-Ja, hogy ez?Bevásárló lista, siess,ha akarsz még vacsorázni lefekvés előtt!-ordít át a folyó felett, majd egy laza mozdulattal áthajítja a tekercset.Lassan odaérek a boltba, majd keresgélni kezdek a sorok között.nem nagyon látok olyan árut, ami érdekelne, azonban az a lány eléggé elragadó.Közelebb lépek a barna hajó lányhoz, majd magamhoz közel húzva nekikezdek:-Mondd csak, nem jönnél el velem vacsorázni ma este?Szépségem...-mondom lágy hangol, majd kacsintok egyet a mondatom végénél.-Oh...hát, rendben!-mondja lángoló arccal, majd kacsint egyet.Derekánál átkarolom, majd elkezdünk kisétálni az ajtón, mit sem törődve azzal, hogy vásárolni jöttünk.Amint kiértünk a kezemet a dereka alá csúsztatom, mire ő, csak halk kuncogással jelzi, hogy nem zavarja.Az étteremhez érve úriember módjára kihúzom a széket neki, majd mikor már helyet foglalt én is leülök vele szemben.-Mit hozhatok?-kapkodja közöttünk tekintetét a fekete-fehér egyenruhába öltözött pincérnő.-Nekem egy Terrine de foie de volaille-t ha lehet-mondom ki lassan, akadozva a francia étel nevét.A pincér gyorsan firkantott valamit jegyzettömbjére, majd a lányra nézett.-A hölgynek pedig Bouillabaisse lesz!-vágom rá gyorsan.-Ugye megfelel?-nézek rá bizonytalanul, amikor eszembe jut, hogy a nevét még nem árulta el.-Honnan tudtad, hogy ez a kedvencem?-bámul rám vissza gyönyörű szemeivel.A vacsora után a telefonszámát is megadja, majd miután hazakísérem még a házába is behív.A kanapéra ülök, pontosan Zoey mellé.(a nevét a telefonszám fölé írta)Kezem lassan a lány válla felett átnyújtom, hogy elérjem a melle lévő távirányítót.A csaj persze erre egy gyors mozdulattal felém kapja fejét, majd megcsókol.Heves csókolózásba kezdünk, amikor már lassan az ingem gombjait kezdi gombolgatni.-Nem gondolod, hogy ez egy kicsit gyors?-kapom kezemet a félmeztelen testemhez.-Nem!-súgja halkan fülembe a lány, majd folytatni kezdte, amit elkezdett.-Ebben az esetben akkor...-mosolyodok el.
Az események után, visszatérek a boltba, hogy megvegyem az öregnek a dolgokat.A pultos nővel beszélgetek egy kicsit, majd miután telefonszámát megkapom már indulok is vissza George bácsihoz..csak szépen, lassan.

kotesbetti

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2014. Sep. 09.
Age : 22
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

Víz törzs /játék/ Empty Re: Víz törzs /játék/

Témanyitás by Yuuki 2014-10-14, 18:20

Izgatottan olvasom legújabb szerzeményemet,végre újra itt lehetek egyedül egy jó könyv társaságában.Még csak 1 hónapja vagyok itt és kedvesek az emberek,de mégsem ugyanolyan anya nélkül.A könyvem legizgalmasabb részénél meghallok egy nagy csobbanást,amire rögtön odafordulok.Egy fiú esett bele a vízbe,a törzsből...ez megnyugtató,mondjuk ki lenne olyan hülye,hogy ide ólálkodna.Unottan visszafordulok és átkozom a fiút,hogy megzavart.Fél óra múlva ránézek a kezemen lévő órára és elindulok a boltok felé,hogy megvehessem a vacsit.Miközben veszek egy pár db kiflit észreveszem a béna fiút,na mindegy ha szerencsém van még egyszer mutat valami jót.Tovább is sietek,hogy vegyek néhány gyümölcsöt "otthonra".Az emberek voltak olyan kedvesek,hogy adtak nekem agy jó kis házat,de mégsem tudom még az otthonomnak nevezni.Miután megveszem a szükséges dolgokat elindulok haza egy kerülő úton.Végig sétálok a kis ösvényen,amikor meglátom a naplementét.Leülök a sok virág közé és gyönyörködve nézem a naplementét.
Yuuki
Yuuki
Kezdő
Kezdő

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2014. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Víz törzs /játék/ Empty Re: Víz törzs /játék/

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.