Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Külvilág /játék/

2 posters

1 / 40 oldal 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Külvilág /játék/ Empty Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-03, 18:25

Halihó! Nos, itt lehetséges az a szerep, amit a szigetről kilépve játszanátok. Ugyanazon karakterek lennének benne, csupán... ajj értitek! Very Happy
Szóval jó játékot! :3 ♥️
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-04, 19:51

Magamban kuncogva támaszkodtam meg két kezemen. Mikor Jamei szinte beesett, és már biztosnak érezte magát, leguggolt elém, s oda motyogott.
- Mit teszel, ha itt hagyom? - kérdezte, arra gondolva, hogy elhúzhatnánk, csak mi ketten a francba.
- Kiszívnám a véred! - sziszegtem és néztem fel rá dühösen izzó, vörös szemekkel. Ekkor meglökődött a hajó és Daven ugrott be hozzánk. Még egy gyilkos pillantással utasítottam rendre Jamie-t, majd a páromhoz bújtam.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-04, 20:06

Láttam ahogyan vet egy gyilkos pillantast a fickora. Nem akartam tudni mirol veszeltek mielott eszalltam. Amint hozzambujt, csak magamhoz oleltem mahd a nyakaba furtam az arcom. Nen akarzam a masik fickonak latni az arcat. Most csak Lorynnal akartam foglalkozni es remeltem hamar eljutunk a varosba.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-04, 20:22

Davenhez közelebb mászva hatalmasat ásítottam. Nem hiába, már nem bírom az éjszakását, és nem aludtam túl sokat az éjjel. Mikor az én édes fekete hollóm a nyakamba fúrta a fejét a hajára tettem a kezem, s simogattam meg. Az ölébe hajtottam a fejem és kényelmesen elhelyezkedve hunytam le a szemem. Csak pihentetni akartam... csak egy kicsit...
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-04, 20:57

Ahihxan hizzam bujt es elhelyezkedett csaj elmosolyodtam. Ilyenkornolyan aranyos es nyugodt. Ahogx korulneztem szerencsere volt egy kabindzeru a nappal esetere es a csonak is motoros volt (renelem annak szantad) csak magamhoz olelve kezdtem simogatni a hajat es arcat ezzel nyugtatva es altatva egy kicsit. O semmit sem pihent nappalnigy most rafert az alvas.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-04, 21:13

yepp.^^/

Éreztem ahogyan simogatni kezd mire elmosolyodtam. Nagyon jól esett, de az a baj, hogy elfog altatni... mindjárt felkelek! Mindjárt... most... vagy öt perc múlva. Akaratom ellenére simogatott álomba. Halk szuszogásba kezdtem az ölében. Jamei eközben a hajót irányítgatta bár inkább csak elfoglalta magát, hogy ne kelljen társalognia, vagy a kínos csendet hallgatnia.

Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-04, 21:25

Mikor lattam, hogy elaludt, csak elmosolyodtam. Olyan gyonyoru volt. Csendesen cirogattam tovabb a hajat es az arcat mikozben folyamatosan rajta legeltettem a szemem. Persze neha a ferfira is vetettem egyket pillantast cdak hogy szemmeltartsam. De a figyelmem nagyreszet Loryn kototte le ahogy alszik. Olyan jo volt nezni... Annyira szerettem.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-04, 21:38

Nem aludtam túl jól. Talán a a hideg, vagy a kényelmetlenség miatt, de nem ment. Hallottam a halk motoszkálásokat és éreztem a sós illatot, de amit a legjobban éreztem az a folytonos simogatás volt. Olyan jól esett... érezni, hogy szeret és törődik velem...úgy éreztem napról napra jobban szeretem. Egy idő után éreztem a füst szagot... gondoltam Jamei rágyújtott...
- Szóval... feleségül veszed? Ilyen rövid idő után? Mint a sztárok...- törte meg a csendet Jamie
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-04, 22:08

Csak a kattanasra figyeltem fel, majd a fustszagra, mit fintorogva fogadtam. Sose volt alkalmam megszokni. Mikor meghallottam a kerdeset, cdak hallkan felsohajtottam. Mit ne mondjak bator egy alak...
-Igen, tervezem. Dr bem jenyszeritem semmire. Ha o ugy akarja meg akar egy evtizedig jegyben jarok vele es vissza is adhatja valanint ha visszaadta vissza is kerheti a gyurut. Ez az ove innentol.- neztem fel vegul hatarozottan a ferfira hogy tudja nem csak a falnak beszelek.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-04, 22:14

Hallottam a beszélgetést...úgy a távolban... De túl érdekesnek bizonyult, ahhoz, hogy kinyissam a szem ezzel megtörve esetleg a dolgot.
- Nem az én dolgom, már leszögezte, hogy nem akarja, hogy bele szóljak... Csak furcsáltam. Mióta ismered? Egy-másfél hónap? - hátra sem nézett, nem akart Daven szemébe nézni. Semmi kedve nem volt hozzá
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-04, 22:24

Mikor tovabb tudalekoskodott csak fujtam egyet majd inkabb ismet a meg alvo Lorynra szegeztem a tekintetem. Ez a kolyok sose tud leallni?
-Igen nagyjabol. De ezt nem en hataroztam meg, hogy mit akarok. Ez amugy us bobyolzlt es ketlen hogy erdekelne annyira hogy most neki alljak magyarazni a semmibe.-jelentettem ki ehyszeruen. Mind a viselkedesemben mind a mondataimba erezninlehetett hogy nem szimpatizalok vele.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-04, 22:32

Nehéz volt megállnom, hogy neszòljak közbe, de nem tehettem... Akkor nem hallanék semmi izgit..már ha lesz.. és mrgint lebuknék Daven előtt, hogy hallgatòzom. De pokolian nehéz volt! Èn meg az a nagy szám..
- Csak azt remélem nen vakìtotta el a szerelem és tudja mit csinàl. - jegyezte meg Jamei ekkor màr magának, de pont elég hangosan. Hát persze..mindig az övé kell, hogy legyen az utolsò szò.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-04, 22:37

Mikor ismet tett egx kis megjegyzest mar nem birtamntovabb. Ha nem lett volna Loryn az olembe akkor a pasas mar a capakkal uszkalna.
-En nem kenyszeritem semmire! Akkor lephet vissza amikor csak akar! Azert gobdolod igy mert itt magadat felted hogy Loryn jol erzi majd magat es nem lesz akibek a vallan sirhatsz? Van fogalmad rola milyen erzes 200evig egyedul lenni? Es most, hogx megtalaltam azt akit az eletemben mindennel jobban szeretek es az eletem adtam volna es afnam meg a mai napig is erte ... Itt van a kerjaimban... Nem fogon elengedni!- mondtam ki hatarozottan, hogy felfigja. Azbutolso modatnal csak megjobban magamhoz oleltem viyazva nehogy felebredjen.
-Es nem erdekel hogyan gazolok bele a lelkedve. Most eletemben elosszor onzo leszek.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-04, 22:46

Hallva a kirohanàsát akaratlanul is kinyitottam a szemem. Basszus pedig nem akartam... Amit mondott... ahogyan azzal a hatàrozotsàggal mondta...még Jamei is megszeppent. Halk, nyűgös nyögéssel fùrtam arcom a ruhàjába, mégjobbam hozzà bùjva. Az én hercegem.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-05, 04:00

Amikor megereztem, hogy nyigpsen hozzam bujik, hirtelen hallgattam el. Nem akartam felebreszteni de ezek szerint megis sikerult. Finoman hajoltam le es nyomtam egy csokot a feje tetejere es folytattam a simogatasat.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-05, 12:36

Éreztem, ahogyan csókot nyom a hajamra, de már mindegy volt, felkeltem. Az arcomból kisimítva a hajamat néztem föl rá, majd Jamie-re. Kimászva Daven öléből ültem fel. Morogva húztam elő a dekoltázsomból egy szál cigit, majd Jamietől lopott öngyújtóval rágyújtottam. Nem szóltam semmit, nem is tehettem, mert akkor rájönnek, hogy hallgatóztam.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-05, 23:38

Mikor felult az olembol, csak kerdon figyeltem ahogxan meg ilyenkor is kepes volt elohizni egy szal cigarettat.
-Sose fogom megerteni minek kell.- fintorogtam majd frlallva az egyebkent is kicsi hajon kisse arrebb setaltam hogy kiessek nemikepp a hatokorbol.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-06, 07:36

Csak félszemmel figyeltem, ahogyan arrébb àll. Sem a kis megjegyzèse sem a hangnem nem tetszett. Talàncsak a fejfàjàsom és a nyűgösségem miatt nem tetszett ez ennyire.
- Sok dolog van, amit én se értek mégis elviselek. - morogtam vissza
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-06, 11:12

Mikor visszamorgott egybolyat, amit nem tudtam mure velbi, csak felvontam kerdon a szemoldokom.
-Megtudhatnám, hogy mègis mi lenne az?- kerdeztem meg telejen nyugodt, kisse furcsálo hangnemben. Lehet nrha csak nem veszem eszre magam, de akkor vilagositson fel.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-06, 11:30

Mikor visszakérdezett összevontam a szemöldököm. Veszekedni bármikor veszekszem ezt ő is tudja!
- Példàul a hisztijeidet és azt nem értem, amikor faképnél hagysz, mégis utànad megyek! - fùjtam ki a füstöt.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-06, 11:36

Vartam, hogy vegre elszivja a dohanyt, hogy visszamehessek hozza. Mikor felvazolta mi szavarja csak osszevontam a szemoldokom.
-Azert szoktam elmenni, hogy ne szifjalak le. Nem szeretek veled vitatkozni.-mondtam meg az egyszeru valosagot.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-06, 11:46

Màr csak azért is, hogy sz agyàra menjek, amint elszìvtam a cigim rá is gyùjtottam a következőre. Amint azt mondta azért megy el, hogy ne szidjon le puffogtam egyet.
- Ja...inkább elmész, mintsem, hogy megbeszéljük! - morogtam, majd mikor azt mindta nem szeret vitàzni fel ugrottam.
- Hàt ez az!
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-06, 12:38

Tudom, hogy direkt csinálta. Es neagyon nem tetszett.
-Szeribtem ezt hagyuk, mert ugysem jutunk semmire.- mondtam kisse szonoruan csalodva. Csak lezltem ott ahol voltam es fiyeltem a vizet ahoyan haladtunk benne es a tukren a hold kepet.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-06, 13:03

Elhùztam a szàm... hàt ez nem igaz! Csak néztem ahogyan leült és a vizet kezdte bàmulni. Ekkor hallottam meg Jamei nagyon halk kuncogàsàt. Dühös pillantàsokat vetettem rá.
- Fogd be a szàd! - morrantam rà.
- Meg se szòlaltam! - emelte fel a kezét védekezően
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-06, 15:08

Amint elszivta a cigijet azonnal melle leptem. Megfogva a derekat huztam magamhoz es nyomtam finom csokot az ajkaira.
-Nem akatok veszekedni veled.- sugtam finoman. Most nem foglalkoztam a meg dohanyszaggal ami korullengte ot. Most csak o erdekelt.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 40 oldal 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.