Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

2 posters

21 / 40 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-13, 21:46

Léttam  fején hogy medöbbent, és nagyon kevé hiényzott ne nevessem én is elmgamam. Ahogy sszevissza nézelúdött és még a kiscsajra is ráéezett mér akaratlanul is elmosolyodtam. Mekkora majom.
- Nem emlékszel szivem? Erre készülünk négy hónapja! Tudod..ami nagy napunk! Ahol egyesitjuk szerelmnk és jó én ezt nem birom! - magyaráztam neki komolyan a kezére téve kezem. De vágül a mondat felénél lehajtva fejem mér én is a kuncogástól remegtem. Istenem az az arc. na azt le kellett volna fotóznom
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-13, 21:54

Jahogyan a kezemre tette a kezet meg feherebb lett az arcom mire az ocsem elfordult hohy titokba vigyorogjon ea mar itt meg bizzosabban tudtam az igazam. Mikor azonban el is rohogte Will a veget amolyan na jo ezt nem birom dumaval en is vigyorogva raztam meg a fejem
-Na gyere ide.- huztam le magamjoz ugy csokolva meg vigyorogva, mire az ocem js elvihyorodott szegeny lany meg fulig porult. O meg ehez nimcs hozzaszokva.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-13, 21:59

Ahogy vigyorogva magához húzott azzal azédes "na gyere ide" kijelentéssel vigyorgva hajoltam óda, s lehunyva a szemem csókoltam vissza. Oh, hogy imádom! Ehúzódva tóle finoman kezdtem az arcát csókolgatni, cak egy pillaatra nézve a lestem a tübbiekre. Az gyik vihogott a másik a szinét váltogatta. Szegény kislány...
- Nem Szivem...tudod, ha én megkérem a kezed...arra emlékezni fogsz! - sógtam vigyorgva, magabiztosan, de elég jól hallhatóan.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-13, 22:12

Ahogyan visszacsokolt neman sohajtottam fel, hogy csak o hallja. Olyan jo erzes volt most az a sok kis puszi.
-Tudod...meg mindig en vagyok a pasi.-vigyorogtam ra szemtelenul, mire az ocsem tenyleg nem birta tovabb es kitort es mar a baratnoje is nevetni kezdett
-De tudod, hogy imadlak.-bugtam neki aztan mar jedcesebben..
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-13, 22:29

Ahogy visszaszolt... megalltam s kinyitottam a szemem. Eleg gyilkos fejjel figyeltrm ot mikozbrn a nevetest hallgattam. Jok van..jok van.. ugy latom iden mar nem akarsz dugni. Hatra dokve a szekben neztem ot Meg higy pasi!
- Oh szivm.. - Felemelve takarojat lestem be oda - Biztos te vagy? - kerdeztem vissza csalodott unott hangon.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-13, 22:33

Mikor vegigmert es felemelve a takarot bezett le...valo igau nem bolt merevedesem de ez azert csunya volt.
-Csak menjenek ki es megmutazom mennyire vagyok pasi.-suttogtam ordogi vigyorral, mire a masik ketto egy szolj ha vegwztetetk kijelentessel allt fele s tavozott bezarva az ajtor.
-Na szoval...miert is nem vagyok en ferdi?-kezdett el aprankent megemelkedni a takaro a korhazi kontos alig fedettsege miatt
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-13, 22:39

Az a vigyor és megjegyzés...ebbó jó nem lesz. Ahogy az  kettő azonnal felpattant és kiment csak ktéségbe esetten ugrottam uténuk.
- Ne menjetek! Hé! - de az ajtó már zúródott is Constantin pedig már rám vadészott. Végül nagyot sóhajtva fordultam felé ismét.
- Csak húztaak...amúgy is...az én férfiasságom tönkre tenni vicces, a tiédet már annyira nem? - vigyorgtam rá pimaszul. Na mi van, visszanyalt a fagyi? Visszaülve a helyemre tettem fel ismétaz egyik lábam.
- Ne aggódj...fogsz te még szexért könyörgni nekem ebbenaz évben!
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-14, 09:52

Mikor utanuk szolt elvigyorodtam majd ugy neutem ra ahogyan magyarazkodni kezdett majd az a kis kijelentes...hojohooo...
-Tudod...amint jobban leszek...kiengednek innen...es amint hazaerunk az elso adando alkalommal, nem erdekel jol lesz az, az agyon, kanapen, konyhapulton, vagy a szonyegen, de a magameva teszlek. Es senki nem fogja hallani az orditasod, mert vagy a kkezemmel vagy a szammal. Es nem fogsz ellenkezni, mert ugyis elvezni fogod.-bugtam neki a comjara simitva a kezem, majd kicsit feljebb is vegigsimitottam rajta. Ezutan vissza is huztam a kezem nehogy az legyen higy megint csak megfektetni akarom. Igy vartam hogy vegre vissza lelapuljon az a vekony takaro.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-14, 10:33

Hallva miket mond...es az az elvezet amivel meselt...Mindenem bele remegett. Nem hiszi el pedig engem is kinoz az hogy nem lehetunk egyek. Latni a fejembrn azokat a kepeket..ehezo kis uke kent mar ra tudnam vetni magam. De nem nyerhet azt nem hagyom!
- Az eroszaklesz te satani kolyok! - forditottam el a fejem tetett sertodottseggel. Kezemmel osztonosen csaptam volna fele de a fajdalom es a gipsz sullya miatt megalltam es inkabb tovabb simogattam "gyogyulo" karom.
- Azert vigyazz... ugyan cuki leszek ahogy gipsszel tologatsz...de ha ezzel egyszer oda csapok! - kuncogtam
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-14, 10:36

Mikor azt mondta eroszak lesz, csak felnevettem.
-Nem eroszak ha elvezed. -nyujtottam ki anyelvem vigyorogva. Mikor a gipszevel fenyegetett bevagtam egy lebiggyesztett szaju nagy kutyapofit.
-Ugyse tenned...-nyuszogtem mint egy kidobott kiskutya
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-14, 11:23

Ahogyan azzal az edes kiskutya szemeivel nezett ram majd megvesztem ne csokolgathassam. De az a franya buszkeseg..
- Arra azert ne fogadj! - vigyorodtem el.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-14, 13:56

Ahogyan azt mondta arra ne fogadjak fintrogva nyujtottam rá a ynelvem, majd bujtam be a takaró alá. Ott nem bánthat! Komolyan...éha egy hatalmas gyereknek érzem magam...de már két éve nem viselkedtem igy.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-14, 14:24

Ahogy lerendezte azt a múhisztit csak nevetve néztem őt. Olyan kis édes ilyenkor. Úgy imádom! Felállva félkézzel nehézkese leszedve róla a takarót fogtam meg a gipszeltkezemmel, mig a másikkal a haját kezdtem simogatni és finoman csókolgatni az arcát ésszáját.
- Szeretlek! - vigyorogtam. Már nem volt semmi "de".
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-14, 14:27

Mikor lehuzta a takarot édőn néztem rá, s amint azt kimondta...boldogan mosolyodtam meg uyg csokolva vissza.
-Szeretlek...-sugtam vissza neki ujra megcsókolva, finoman a hajába túrva
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-14, 14:40

Ahogy visszasógta és visszacsókolt finoman mosolyogtam bele a csókunkba. Imádom...hogy nem csak a testem, de aszivem és fel tudja melegiteni
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-14, 14:42

Ahogy belecsókolt finoman elhúzódtam.
-Hozol eg pohár vizet? És után gyere, feküdj ide.-mosolyogtam kedvsen.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-14, 14:45

A kérésére csak bólintottam és mentem a csaphoz. A csobgó vizet figyelve gondolkodtam el kissé. Majd néztem fel és vittem neki vissza, majd ültem az ágya szélére és dúltem hátra, finoman hozzá bújva. Nekem...senki més nem kell
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-14, 14:50

Ahogy megkaptam a vizet jóizüen ittam meg, majd mikor nekemdőlt mosolyogva öleltem magamhoz. ekor jöttek be a tesómék fülig érő sunyi mosolyoal az öcskös arcán, mire megforgattm a szemem. persze mert én olyan halk tudnék lenni, ha igazán élvezem, hogy azok oakinn semmit ne halljanak.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-14, 14:52

Mikor bejöttek az öccséék úgy vigyorgva, csak hietlen mosollyal csóváltam meg a fejem. Szabad kezem a kezére simotva, mosolyogva csókoltam a hajába, majd szimatoltam meg finoman. Nem tudok betelni vele.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-14, 15:06

Jó érzés volt ahogyan cirógat, mire szinte mar doromboltam, és csak az öcsém miatt fogtam vissza magam.
-Jó happynek látni.-csapkodta meg finoman a vállam, úgy ülve vissza a helyére.
-Na és a cggel mi lesz? Meglett amire vártál.-nézett sandán Willre, majd ismét rám.
-Folytatom...ha eggyesek nem kifogásolják...-néztem én is a fiúkámra szemrehányóan, majd mosolyodtam el.-De ha kifolyásolják, akkor is. Eddig jól ment, egyenesben vagyok így mnincs értelme abbahagyni.-kezdtem el Will kézfejét simogatni az öcsémnek magyarázva.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-14, 15:14

A vörös tincseivel elfoglalva magam miközben azt hallgattam miket beszélgetnek. Az a "amire vártál" és ahogy rám pillantott az tetszett. Arra elmosolyodtam. Mikor azt mondta folyttja, ha nincs ellne kifogásom vigyorgva vontam vállat.
- Ha neked van munkád, nekem is van! - kuncogtam. Nem birok sokáig otthon ülni, nekem kell valami, ami miatt rohangélatok.
- De szeretném, ha ezentól jobban vigyéznél magadra... nem akarom, hogy ennyire tönkre tegyen a munka! - néztem rá kissé szemre hányóan, majd bújtam vissza hozzá
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-14, 15:17

A kijelentesere, hogy ha nekem van munkán neki is van már mindagyian hallkan nevettünk fel. Nem is tudom mikor voltam utoljára ilyen boldog. Amikor azt mondta szeretné, ha jobban vigyáznék magamra, finoman bólintottam.
-Tudod, mia kikötésem.-kocogtattam meg óvatosan a gipszét, persze hogy ne fájjon neki jelezve, ugyanezt várom el tőle.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-14, 16:50

Mikor megkocoktatta a gipszem azzal a kijelentéssel morogva forgattam meg aszemem. Oké, oké, értem... Végül két ujjam közé fogva állát forditottam megam felé az arcát és nyomtam hosszú, nagy puszit az ajkaira.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-14, 16:59

Mikor morogva elfoedult megcsovaltam a fejem, de ahogyan maga fele forditva csokolt meg lassan, en melyen csokoltam vissza.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-14, 17:42

Mikor olyan melyen csokolt vissza egy pillanatra elkalandozva ugyan olyan melyen csokoltam meg majd finoman huzodtam el.
- Ne az ocsedek elott! - probaltam eltakarni magunk gipszelt mancsommal kuncogva
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 21 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

21 / 40 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.