Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-LEZÁRT JÁTÉK-

5 posters

29 / 30 oldal Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next

Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by Hana 2014-07-02, 20:11

Abby
- Jó akkor csak passzolgassunk! – mosolyodtam el a szokásos cuki módon, majd figyeltem ahogyan Maya eldobja de az nekivágódik Cleo fejének. Hangosan felkacagtam és néztem miket csinálnak. Felsóhajtottam majd elvettem a labdát és azt kezdtem magamban dobálgatni fel le fel le, végül eszembe jutott egy gonosz terv és nekik dobtam, majd kiöltöttem rájuk a nyelvemet. – Na, mi van cuki párocska játszunk vagy még elnyaggatjátok egymást? – kérdeztem rá, aztán magamhoz öleltem a cápámat. – Vagy inkább játsszak Johnny-val?- néztem a cápa üveges szemeibe és felkacagtam, mint egy kis idióta, de jól éreztem most magamat…azt hiszem.
Hana
Hana
Haladó
Haladó

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2014. Jun. 05.
Age : 26
Tartózkodási hely : Pálmapuli-szigetek

http://hana-saku-rpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by Szandra 2014-07-02, 20:13

Yukari:
Csak figyeltem a párbeszédet és Ian reakcióit.Láttam, hogy ő is meglepődött amikor a nevét hallotta egy számára tök ismeretlen szájából.
-Nos elmondom még egyszer, hogy nagyon fontos milyen választ adsz.-mondta komoly de még is robotos hangon, bár ezt már meg sem kell említeni ugyan is folyton ilyen hangon beszélt.
-A kérdés: Miért hagytad cserben a húgodat amikor annak nagy szüksége lett volna rád?-tette fel a kérdést mire én kicsit kikerekedett szemekkel néztem rá.Honnan tudja, hogy Iannak van egy húga?Egyáltalán honnan tud ennyit?
Szandra
Szandra
Admin

Hozzászólások száma : 522
Join date : 2014. Apr. 25.

https://szerepjatekok25.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by Haru~ 2014-07-02, 20:20

Szandra írta:Kamilla:
Megfogta a két vállam majd úgy tolt odébb engem így láthattam az arcán azt a széles, boldog mosolyt amitől nekem is el kellett mosolyodnom.A kérdésére a szemébe néztem melyben láttam a kalandvágyat és az érdeklődést de nem tagadom engem is felcsigáztak a dolgok és már nagyon vártam, hogy elinduljunk.
-Persze, hogy megnézzük.-mondtam aztán még utoljára odabújtam hozzá és beszívtam a finom illatát majd elengedtem és felpattantam.
-Menjünk.-mosolyogtam rá és már az ajtó felé is szökdécseltem.
-A Nyugatihoz vagy a Keletihez menjünk?-kérdeztem rá

Gilbert
Mikor a lány nyomatékosítja felvetésemet, csak bólintok egy aprót majd a kérdésre egy pillanatra elgondolkozom,de később arra is megadom a választ.
-Legyen a...nyugati.-ejtek meg egy halovány mosolyt majd ahogy felkelek, egyszer csak felkapom Kami-t a hátamra és úgy galoppozok ki vele a szobából.
-Ja és ezt most...muszáj volt.-nevetek fel, majd csak tovább sétálgatok a lánnyal a hátamon.
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by Szandra 2014-07-02, 20:27

Kamilla:
Megadja a választ haloványan mosolyogva majd feláll és hirtelen felkap a hátára.
-Héééé.-mondtam aztán csak a vállába kapaszkodom ahogy elkezd egész gyorsan a nyugati ajtó felé menni.A következő megszólalására csak elnevetem magam.
-Nem baj.Sőt ez tök jó.-mosolyodtam le aztán a jobb kezemmel a válla és a könyöke közti részt fogtam míg a fejem a vállára tettem.
-Na ez tökéletes.-mondtam vidáman aztán csak halkan felnevettem.
Szandra
Szandra
Admin

Hozzászólások száma : 522
Join date : 2014. Apr. 25.

https://szerepjatekok25.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by Haru~ 2014-07-02, 20:33

Maya
Már jönnék is fel levegőért kapkodva, de ekkor egyszer csak valaki a nyakába kap és úgy emelkedik ki a vízből mire, lány létemre persze, hogy felsikítok, de nem olyan pohár törő hangon. Csak egy egyszerű kiáltás. Hogy ezt még mennyire megkeserülöd..
-Mwuhahaa, ezt neked!-takarom el a srác szemeit hogy még véletlenül se tudjon normálisan közlekedni de meghallom Abby mondatát, nyomban felkapom a fejem, és legvégül csak eleresztek egy ördögi mosolyt.
-Rossz emberrel kezdtél ki kedves barátosném.-erre egyik kezemmel gyorsan megkapaszkodom a srác nyakában amíg lehajolok és gyorsan a kezembe kapom a vízben úszkáló pisztolyt, és visszahúzva magamat, egy picit előre dőlök így Cleo is kénytelen tenni előre pár lépést. Nah,ha harc,hát legyen harc.
Erre a gondolatra már húzom is meg a ravaszt és tüzelek.
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-02, 20:51

Egy ideig csak levego utan kapkodtam. Nem volt eleg, hogy a hajam a szemembe tapadt, de meg Maya is eltakarta a latasom. A polom teljesen a testemre zaast, de akkor sem fogom levenni. Nem vagyok kirakati babu h mutogassamagam es nezzenek. Milor a csajszika szinte elo jarkalo tronszeknek hasznalt, ordohi mosoly kuszott az arcomra.
-Nagy levego!-figyelmeztettem majd beszivva a leheto legtobb levegot vetettem magam a hatamra ezzel a kiscsajt is a viz ala kenyszeritve.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by Haru~ 2014-07-02, 21:09

Maya
-He?-vagok egy kisse ertelmes pillantast mikor a srac azt mondja hogy nagy levego,de o erre mar dol is hatra es en meg eppen veszek annyi levegot hogy minimalis ideig kihuzzam a viz a alatt. 
Egy pillanatra elgondolkozok azon hogy elengedjem-e a fiut de vegul jo kislany modjara eleresztek Abe nyakat labaimmal es egy nagyon picit odebb uszok.
Ezutan feljovok a felszinre de csak annyi idore hogy rendesen levegot tudjak venni es mikor ez is meglesz csak visszahuzodom a viz ala de most ugy hogy fel fejem meg kint van..pont mint egy nyamvadt leveli beka.
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-02, 21:17

Mivel sok levegot vettem, igy birtam a viz alatt. Csak lebegtem benne mint a filmekbe es finoman sullyedtrm. A feny atszurodott a viz felszinen igy lattam a lebego alakot. Kosza hondolatbol megragadtam a labat es lehuztam magamhoz majd atolelve porogtem vele a viz alatt parat. Mivel ilyenkor mar kezdett elfogyni a levehom igy inkabb gyorsan felszallizotzam magunk a felszinre.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by Haru~ 2014-07-02, 21:19

Szandra írta:Kamilla:
Megadja a választ haloványan mosolyogva majd feláll és hirtelen felkap a hátára.
-Héééé.-mondtam aztán csak a vállába kapaszkodom ahogy elkezd egész gyorsan a nyugati ajtó felé menni.A következő megszólalására csak elnevetem magam.
-Nem baj.Sőt ez tök jó.-mosolyodtam le aztán a jobb kezemmel a válla és a könyöke közti részt fogtam míg a fejem a vállára tettem.
-Na ez tökéletes.-mondtam vidáman aztán csak halkan felnevettem.

Gilbert
Ugy latszik a lanynak tetszik ez a kis manoverem. Oh,szoval akkor meg kivalo utasszallitonak is elmennek,ezt jo tudni. Csak megyek megyek,le a lepcsokon,balra kanyarodva jobbra kanyarodva,de egy kis ido utan megallok mert meg mindig a foldszinten vagyunk..
-Ohm...es most merre?-teved el tekintetem az osszes iranyba de egyikben sem vagyok teljesen biztos hogy azok lennenek-e a jo utak,de itt van Kamilla es remenykedem benne hogy o tud segiteni.
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by Szandra 2014-07-02, 21:23

Kamilla:
Ugy tunt Gil tudja az utat igy en becsuktam a szemem es ugy hagytam, hogy vigyen.Ama fiu hirtelen megallt...Mar ott is lennenk?...Mikor kinyitottam a szemem egy olyan helyen alltunk ahol jobbra es balra is lehetett menni.
-Ha ez a harmadik akkor balra ha a masodik jobbra.-adtam meg a valaszt mivel en mar ismertem az utat csak meg nem mentem le.
Szandra
Szandra
Admin

Hozzászólások száma : 522
Join date : 2014. Apr. 25.

https://szerepjatekok25.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by Haru~ 2014-07-02, 21:30

Maya
Mar eppen fogyott a levegom ezert egy picit megemelem a fejem de mikor eltatom a szamat,a srac hirtelen a labamnal fogva rant le a viz ala majd atolelve fordul velem parat.Mivel most nem sikerult annyi levegot vennem mert a fiu pont a legjobbkor huzott le,ezert az utolso pordulesnel mondhatni mar ficankolok es azt hiszem hogy ott fulladok meg de ekkor szerencsemre Abe-nek sem marad tobb levegoje igy felmegyunk a felszinre. Erre csak kohogni es zihalni kezdek majd mikor legzesem visszaall normalis utemebe,csak eleresztek egy halk sohajt es szemeim jelenleg csak a felelmet es vegul az enyhe megnyugvast tukrozik.
-Ez....ijeszto volt..-kezdek el nyoszorogni majd fejemet ovatosan a srac mellkasara hajtom.
Nem felek a viztol csak...mondhatni a leginkabb nem kivant elhalalozasom az a vizi halal igy az ilyen szituaciok sosem erintenek a legjobban....
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-02, 21:44

Nagyot lelegzek mikor vegre kierunk a felszinre. Latom, hogy Maya kohogni kezd es egy perce megremulok, de milor rendezodik a legzese en is megnyugdzom.
-Ne haragudj.- nezek a szemebe amolyan Csizmaskandur efektussal rgy csibesz mosoly kereteben, majd magamjoz olelve hagyom, hogy nekem doljon ezalltal tartsam a vizben.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by Haru~ 2014-07-02, 21:54

Maya
-Mar miert haragudnek?-nevetek fel halkan.-Tulajdonkeppen vicces volt csak..-es itt el is akadtam majd a mondat lezarasara vegul nem kerult sor.
Nem mondom ki....bar ez az igazsag de akkor is. Utalok olyanokat mondani hogy feltem,megijedtem,es tarsai,mert ezek a gyengeseget jelkepezik....
Erre csak felpillantok a sracra hatalmas tengerkek szemeimmel mikor egyszer csak megjelenik egy sunyi mosoly szajam szegleteben es erre azonnal arcon spriccelem a meg furcsa modon a kezemben levo vizipisztollyal
 A latvanyon csak joizuen felnevetek ami nalam igazan ritka alkalom de ez most kivetelesen jol esett.
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-02, 22:05

-Csak?-nezek ra fel szemoldokom felvonva. Ekkor hirtelen arcontalal a vizipisztollyal, mire osszehitom arcom minden vonasat.
-Na megállj!- kialtok fel, majd a karomba veve eldobom jo messzire, mibe kisse bele is faradtak a z izmaim, de megerte.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by Haru~ 2014-07-02, 22:20

Maya
-Hagyjuk,lenyegtelen.-zarom le ennyiyel a temat,majd csak megcsovalom fejemet.
Erre a fiu hirtelen felkialt es legkozelebb mar csak arra leszek figyelmes hogy egy szep ivey repules kisereteben a vizbe zuhanok. Meg kopni nyelni sem volt idom nem hogy sikitani..
Csak lassan kiegyenesedem a vizbol es azota arcomra egy kisse ijeszto mosoly fagyott.
-Teeee....-kezdek el rohadt lassan Abe fele araszolni,pont ugy mint egy zombi majd mikormar eleg kozel kerulok a srachoz,egy hirtelen ugrassal ravetodom,ezzel lenyomva ot a vizbe,de kesobb kezeim lecsusznak a vallarol egeszen a hasaig,hogy ha nem lenne mar eleg levegoje akkor fel tudjon jonni venni egy kicsit.
-Megvagy.-ejtek meg egy sunyi,kisse elegedett mosolyt mikozben probalom az egesz testsulyomat a sracra helyezni,ezzel meginkabb a to fenekehez nyomva ot,es most pont egy sekelyebb resznel voltunk igy azt a kis sulyomat sem felezte meg a viz felhajtoereje.( az az nem? xD mikor az ember lebeg a viz tetejen mert nem kepes lemerulni,ezzel arra akartam celozni.....ohm...es bocsi ezekert az utolso mondatokert :'3)
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-02, 22:24

Vigyorogva figyeltem az ives repuleset. Hmmm... Ez uj rekord! De amikor felem kezdett kozeledni, kerek tekintettel kezdtem en is hatrafele menni. Az utolso pillanatban vettem nagy levegot, e s mar a viz alatt is voltam. Egy ido utan mar teljesen lenyomott, es ekkor csak elengedtem magam. Mint valami elettelen rongy lebegtem a lagy alatt...
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by Haru~ 2014-07-02, 22:31

Maya
Erre a srac nem csinal semmit. Se nem ficankol,se nem jon fel levegoert se semmi....ez igy nem mokas T-T
-Gonosz vagy.-vagom be a durcis horcsogpofat majd lehajolva nyomok egy apro vizi puszit Abe homlokara.
Ezutan csak elengedem a fiut majd hatat forditva neki,teszek nehany lepest elore mikozben vegig csak azokat a hatalmas sziklakat kemlelem. Egyszer....biztos fel fogok valahogy jutni a legtetejeig.
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-02, 22:34

Mikor elengedett, elvigyorodtam. Elosszor azt jittem jogy bepanilol vagy sikit vagy valami ilyesmi de ez a puszi sem bolt rossz. Mikor elsetalt, en is felaltam, majd megraztam a hajam. Utana azzal a lendulettel setaltam ki a partra es fekudtem le a fube kisse kimerulve.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by Haru~ 2014-07-02, 22:44

Maya
Csak tovabb nezegetem a sziklakat mikozben teljesen elmerulok gondolataimban es erre valami hihetetlenul nyugtato erzes kerit a hatalmaba.Mikor megfordulok,eszreveszem hogy a fiu mar kiment a partra pihenni..teljesen egyedul van..
Erre a gondolatra hirtelen eszembe jutnak Abby szavai,es ekkor eszrevetlenul,halvamy pir szokik arcomra amin magam is meglepodok kisse de vegul csak odatotyogok Abby-hez es kozelhajolva hozza elkezdek valamit suttogni a fulebe.
-Kivanj szerencset.-mormogom majd csak gyengeden megveregetem parszor a lany vallat es vegul en is kiaraszolok a partra majd mar dolok is le Abe csak annyi kulonbseggel hogy en hason fekszem
Hogy beszeljek vele...te jo Isten,hogy leszek en erre kepes......?


A hozzászólást Haru~ összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-07-02, 22:48-kor.
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-02, 22:45

*alszik*
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-02, 22:52

(az elozo igaz xd)
Mar kezdett elnyomni az alom. Sot mitobb mar almodtam is. Olyan... Fura volt es megmagyarazhatatlan. De anpizaaaa az nagyon izlett. Ekor erzekeltem, hogy valaki lefekszik mellem. Egy ideig nem moudultam de aztan oldalra forditottam a fejem es kinyitottam a ragyoko kek tekintetem.
-na mi ujsag van cica?- mosolyogtam ra a lanyra.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by Haru~ 2014-07-02, 23:06

Maya
Mikor latom hogy a srac alszik egy kicsit megnyugszom de vegul csak felebred,es erre eleresztek egy halk sohajt. Ugy latszik megsem menekulok ezelol...
-Ohm Cleo...esetleg elo tudnad hivni Balti-t?-motyogom az orrom ala majd csak arcom egyik oldalat hozzapreselem a foldhoz es ugy bamulom tovabb a srac gyonyoru tengerkek szemet.
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-02, 23:12

A kerdesen meglepodok es bevagok egy durcas arcot.
-Na mi van? En mar nem vagyok eleg ko neked?- fonom sertodotten keresztbe a karom, majd fordulok el hogy hattal legyek. Persze arcomon sunyi vigyor van de ezt o nem lathajta.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by Haru~ 2014-07-02, 23:18

Maya
-He?-pislogok ertetlenul majd vegul csak forditok egy picit fejtartasomon igy az egesz arcomat befedi a fu de vegul ujra csak visszaforditom eddigi tartasaba.
-Nem ugy ertettem..-ingatom meg fejemet.-Egyszeruen csak...el kell neki mondanom valamit.-motyogok tovabbra is es meg mindig nem vagyok kepes elhinni hogy erre vetemedek...
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-02, 23:28

Elmosolyodok esbimmar visszafordulok Mayahoz, hogy o is lassa.
-Ha ennyire kell neked, akkor jozd ki belolem!- vihyorgok ra ordogien. Hm... Olyan deja vou erzesem lett jirtelenjeben. De inkabb csak magamban megvontam a vallam mert nem tudtam hova tenni a dolgot.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

-LEZÁRT JÁTÉK- - Page 29 Empty Re: -LEZÁRT JÁTÉK-

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

29 / 30 oldal Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.