Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

2 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Haru~ 2014-10-14, 17:10

De most már tessék írni leányaim Wink :3
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Yuuki 2014-10-27, 15:38

Mikor lassú léptekkel elindulok,megkönnyebbülök,hogy elmehetek ettől az alaktól.Valami furcsát érzek a hátam mögül,így megállok de bármit is csinálni nincs időm mert az árnyék? már kúszik is fel a testemen egészen a szívemig,aztán...
Hol vagyok?És...én lebegek?Magamra nézve,basszus teljesen átlátszó vagyok.Lassan világosodni kezd előttem a hely? és már is felismerem,hogy egy kórházban vagyok.
-Anya?-kérdezi előttem egy apró,szőke hajú kislány,miközben könnyezve nézi az előtte fekvő nőt.Közelebb megyek a kislányhoz,de akkor már valami más tereli el a figyelmemet.-Anya...-suttogom magam elé elképedve.Mégis hol a francban vagyok?!Akkor a kislány...az én vagyok.Anya elfordítja a fejét a kislány felé és kedvesen rámosolyog.
-Semmi baj,kicsim.Jól vagyok,csak egy kicsit megfáztam.Gyere ide!-szólalt meg lágy hangján ahogy mindig is.Bekönnyezek.A kislány odarohan és átöleli,szinte megfolytja az anyukáját,de az mit sem szólva ehhez csak átöleli.Elengedve egymást a nő arrébb megy,hogy a csöppség is odaférjen akinek arcán most már csak egy boldog mosoly terül szét.Lépteket hallva megfordulok és meglátom apámat aki idegesen beszélget az orvossal.Érdeklődésemet rögtön ez kelti fel így már megyek is utánuk.
-Nem tudom,hogy is mondjam.-kezdi az orvos.
-Csak mondja meg mi a baja és hogy mennyit kell fizetni a kezelésért!-jelenti ki apám zaklatottan.
-A feleségének rákja van.Nem lehet gyógyítani és már csak hetek vannak hátra számára.-válaszol az orvos szomorúan.Apám csak ordítani kezd,hogy az nem lehet,biztos csak tévedés,és levágja a tárcáját a padlóra majd ő is leborul rá és sírni kezd.Ekkor már én sem bírom tovább és sírni kezdek,hisz végig tudták mindketten,hogy ez lesz a vége.Kilebegek a szobából és elindulok anyám felé.Ott fekszik és nevetgél kis kori énemmel,aki felhőtlenül boldog.Nem sokkal ezután apa nyit be,aki már külsőre jobb állapotban van.Felveszi a kicsi lányt megpörgeti majd mosolyogva mondja neki,hogy nézze meg a kint lévő halacskákat.Ezután csak fáradtan ránéz feleségére és könnyezve átkarolja,a nő is sír,pedig tudta,tudta hogy ez lesz.Anyámat kiengedték a korházból,de azután se lett semmi jobb otthon is csak állandóan feküdt.Mindig hívta gyermeke játszani,de ő csak mosolygott és mondta nem lehet majd máskor.A kislány gyorsan elszomorodott és a hetek alatt egyre csak szomorúbb lett,hogy nem játszanak vele szülei.Apja már nem nézett rá és megszólalt akkor is csak leszidta,ilyenkor mindig elkezdett sírni.Ahogy nézem az eseményeket állandóan bekönnyezek.Hogy lehet innen elmenni ezt nem akarom látni.Anyám egyre soványabb lett a hetek alatt,míg végül már nem is nagyon evett és beszélt senkivel.Végül már nem látott a szőkeség semmit,mert már nem mehetett be többet az anyjához.Egy héttel ezután bús komorság ereszkedett le a házra,mindenki csak sírt vagy elkomorodott,de a házban nem volt többé nevetés.A kicsi nem értette mi folyik ott,de én rögtön megértettem,ez volt anyám halála.A régi énem mindenkit megkérdezett,hogy hol az anyukája,de senki nem válaszolt neki.Apja behívatta magához és közölte,hogy anyja elment és már nem fog vele többet találkozni.A csöppség nagy krokodil könnyekben tört ki.
-Miért?Rossz kislány voltam?-szipogott.-Lisa rossz kislány volt?Megváltozik,csak mami jöjjön visszaa!-bömbölt a kislány,de erre apja csak begurult és felpofozta.A kicsi sírását döbbenet majd utálat vette át és elrohant.Szobájában az ágyon fekve sírt.Nézve ezt a jelenetet,én is elkezdek sírni,nem is sírni...bömbölök már.Ezután már a jelenet gyorsabb lesz és a temetést mutatja.Lehunyom a szememet és összekuporodok kicsit méretűre,hogy ne lássam a dolgokat amik történnek.Csak sírok és sírok.Legyen már vége ennek az egésznek!!!Segítség.Valaki vigyen ki innen.
-Valaki...-suttogom a sírás közepette.-vigyen ki innen-szipogom.
Yuuki
Yuuki
Kezdő
Kezdő

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2014. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Haru~ 2014-10-27, 18:52

(Köszönöööm x3 <3)
Anonymus
Elnezve a lany reakciojat ahogy ott toporog egy helyben aztan,egy nagyobb,nehol akadozott pityerges folyamat utan elkezd valamit halkan motyogni az orra ala,egy pilanatra elhuzom a szam.
Most...annyira kis vedtelennek tunik...talan most sajnaltam meg eloszor valakit? Hah,rohadtul nem!
Arcomra immaron egy onelegult es egyben elvetemult vigyor ul ki,es kezeimet ovatosan a lany homlokahoz erintve, kezdek el halkan mormogni valamit.
-Vessz el eme orok karhozatban es vegul...szunj meg letezni.-hangom teljesen lelektelenul hat,es ekkor a lanynak,a gondolatai kezdenek sokkal rosszabbra fordulni.
Az esemenyek mar-mar nem is valosak...de o ezt nem foghatja fel. Ha nem tesz vagy o vagy valaki mas,valamit ez ellen,akkor ez az erzes lassan felemeszti az egesz lenyet es mint ahogy mar mondtam lassan...eltunik.
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Yuuki 2014-10-27, 18:54

Ekkor eszembe jut Zack.Őt keresi ez a fickó,aki ezt csinálta velem.Erre újra rám jön a sírhatnék így egy pillanatig el is bőgöm magam,de újra próbálok normálisan viselkedni.Már amennyire lehet ilyen helyzetben.Zack-nek ki kellenne tudnia innen szedni engem.Biztos sikerülne neki,de mégis honnan tudná meg hogy hol vagyok.Azt se tudom mi van a testemmel.Ajh.Elvileg most összeköttetésben kellene állnunk mert sokat segítettem neki a gyógyító erőmmel...de ezt se tudom mert még nem volt ilyen.Meg kell próbálnom rá koncentrálni hátha meghallja a hangomat,meg kell próbálnom.Oké Lisa,először is nyugodj meg,ki fúj be fúj kifúj....okké.Menni fog.Zack.Zack-re kell koncentrálnom.Lehunyom a szemem és összekulcsolom a kezem,miközben érzem ahogy a levegőbe emelkedem.Zack.Zack.Zack.Ismételgetem mint egy mantrát.Kissé ijesztően tágra nyílik a szemem és előre bámulok.
Zack.Segíts!!!
Yuuki
Yuuki
Kezdő
Kezdő

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2014. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Haru~ 2014-10-27, 20:30

Anonymus akit mostansag szivesen nevezek Jade-nek szoval...Jade x3

"Ez az,szenvedjen csak..." Huzodik elegedett mosoly arcomra a siro lany lattan,de ekkor egy pilanatra megtorpanok. ..Kepes volt lekuzdeni a rosszabbnal rosszabb emlekek pusztito hadat..? Nem akarom elhinni..
De megis hinnem kell ennek a tenynek,hish ekkor meghallom a lany hangjat,ahogy azt a korcsot szolongatja.
-Idegesito kis fruska..-szisszenek fel,majd csak egy errosebb legyintes kisereteben kepen  vagom a szoszit. Az utes nyoma eztan egy erosebb arnyalatu piros foltkent marad ott az arcan. Ezutan csak erosebben rakoncentralok kepessegemre hogy meg nagyobb hatast erjek el.


Zack (*vakito feher feny veszi korul*)
Mikozben azon elmelkedem hogy megis mit fogok magammal kezdeni miutan kiengednek ebbol a porfeszekbol,egyszer csak meghallok egy szamomra roppant ismeros hangot. ...Heh,most mar az ep eszem is elhagyott...meg valami?
A mondat visszhangja szinte bezengi fejemet igy mar keptelen vagyok tisztan gondolkodni.
-Az a liba..-ulok fel morogva mikozben homlokomat dorzsolgetem,de ekkor eles fajdalom hasit melkasomba,mire nyomban felszisszenek es az emlitett helyre kapok.
Egyszeruen...mozdulni sem tudok. Gyerunk mar oreg fiu...meg egy ilyen testileg tragacs szemely is mint en,kepes mozogni hogy ha rendesen megerolteti magat. Szoval hajra hajra..!
Erre a gondolatra veszek egy melyebb levegot es ahogy kifujom,ugy lokom el magam az agytol es pattanok fel. Eloszor azert hadd ne mondjam forog a vilag rendesen,igy egy kisebb hanyinger is ram tor de percekkel kesobb lassan elenyesznek a zold piros foltok melyek eddig latasomat baszogattak es igy mar minden sokkal turhetobb lesz. Ezt mind csak egy halkabb sohajjal nyugtazom,de azert a bizgonsag kedveert felkapok ket mankot a szekreny mellol. Igy legalab  megovom magam a nyilvanos pofara esestol. Vegul odabattyogok az ablakhoz hogy rendesen meg tudjam mondani merrol jon a hang. Meg is pillantom a lanyt az egyik fanal de ekkor tekintetem a masik szemelyre vetodik. ....Ugye nem..?
Erzem hogy torkom mintha egy pillanat alatt kiszaradt volna,igy kello keppen meg kell koszurolnom hogy rendesen tudjak tovabb lelegezni.
Latom hogy a szoke folyton sir,a masik pedig egy elegedett mosoly kisereteben nezi vegig az egeszet. Erre csak megszoritom a manko markolatat olyannyira,hogy az halkan ropogni kezd kezem alatt. Mikor szemtanuja leszek Lisa felkepelesenek,csak rezzestelen arccal bamulok tovabb magam ele de legbelul megis..elpattant valami. Immaron halal komoly arccal fogom magam es ugrok ki nemes egyszeruseggel az ablakon,egyenesen le,hozzajuk. Nagy ivbol szarok ra hogy nem eppen az elso emeletrol vetettem le magam igy csak meg jobban sajog minden porcikam...megutotte.
-Szoval csak ennyi kellett hogy elokotrodj vegre.-szegezi ram csillogo zold (vagy tengerkek? Nem tudom...) szemeit a srac evy elevedett mosoly kisereteben.
-..Engedd el a lanyt.-hangombol most semmilyen erzelem nem erzodik...talan egyedul csak az a halalos ridegseg..meg még pluszba hogy szimplan mar a tekintetemmel is olni tudnek.
Hadd ne mondjam mennyire baszta most fel ezzel az agyamat...eddig se volt jo kedvem de most..
A fiu erre csak egy hosszabb sohaj kisereteben megrazza a fejet.
-*Sigh*...Megis miert gondolja azt mindenki hogy egy egyszeru keres utan,a masik mar pattan is esengedelmeskedik? Egyszeruen nem ertem...-egy ujabb sohaj..mellyel megejti kovetkezo tancat idegeim hurjain...
-Ez nem keres...engedd...ot..el.-taglalom el neki az egeszet hatha igy jobban megerti de valaszul csak egy hatalmas vigyort kapok.
-Mit kapok cserebe?-pillant ram a srac majd csak tapsol egyet,es erre a lanyra ujra ratornek ezek a rem kepek am most mar sokkal erosebben.


A hozzászólást Haru~ összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-10-27, 20:44-kor.
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Yuuki 2014-10-27, 20:33

Miután úgy veszem észre,hogy nem sikerült az ötletem csak felröhögök szánalmasan.Aztán csak éles fájdalmat érzek az arcomon.Mégis mi a francot művel velem ez a pszichopata állat?!Most mi lesz...?Itt fogok meghalni,vagy inkább eltűnni?Valami megváltozott a légkörben mintha valami kint történne...Zack?Jelenik meg a remény szikrája a szememben.De mielőtt bármit is kezdhetnék érzem,hogy forog a gyomrom is meg a sötétség is körülöttem.Szent szar.Mi történik itt?Teszem fel újra a kérdést hiába nem kapok rá választ.A képek a temetőtől vissza játszódnak,mintha csak egy film lenne amit visszatekerhetnek,de most nem volt menekvés.Bent voltam a halála eseténél és valami nem engedte,hogy lehunyjam a szemem,vagy hogy elforduljak.Anyám teljesen lesoványodott,annyira,hogy a bordái is kilátszódtak,arcán már a mosolynak halvány nyoma sem volt.Egyszer csak elkezdett pittyegni a mellette lévő gép,anya pedig ordításokban tört ki.A fájdalom szemébe könnyet csalt.Sírni kezdek és ordítozok a nővérekért bár tudom,hogy nem hallanak engem.Az ordításra bejött néhány nővér az orvossal együtt,majd lefogták és beinjekciózták,így abbamaradt az ordítást.Anyám csak zihált és zihált végül még elsuttogta,hogy sajnálom,majd lehunyta szemét,a gép pedig egy hangos sípolás után elhalkult.A csendet már csak a halk zokogások temették el.
Sírok.Bömbölök és érzem széthasad a szívem.Miért kellett ezt látnom?Miért?A testem összerázkódik majd az erő ami eddig satuban tartott így csak lerogyok és zokogok tovább.Zihálva vett levegőm már nem elég így szédülni kezdek de a zokogást nem bírom abbahagyni.-Segítség!Valaki segítsen!-suttogom.-Ne hagyjatok itt egyedül ezekkel,ne így!-a sírás abbamaradt,kifejezéstelen arccal és üveges tekintettel nézek ki a fejemből.Hol vagyok?Miért vagyok itt?Ki segít nekem?Eddig voltam képes eszméletemnél maradni.Csak az üveges tekintet maradt.Vajon meghalok?
Yuuki
Yuuki
Kezdő
Kezdő

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2014. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Haru~ 2014-10-28, 13:35

Zack
Miért...miért kell erre rátenni még egy lapáttal?! A büdös k*rva életbe!! Újra csak megropogtatom a kezeimben szorongatott fa darabokat, és próbálok lélegzetem szaporításával viszonylag lenyugodni de nem annyira megy ez olyan könnyen. Még valahogy képes vagyok tartani ezt a rideg álarcot de ha tovább folytatja..
-Mégis mit akarsz?-köpöm neki oda szinte a szavakat miközben dühtől szikrázó tekintetem mélyen az övébe fúrom.
-Mondd..te tényleg ilyen hülye vagy?-csóválja meg fejét a srác egy apró sóhaj kíséretében majd az előbb említett testrészével a lány felé biccent ezzel engem is arra késztetve hogy odanézzek.
A szőke pont ekkor kezd el valamit halkan mormolni,de én szín tisztán értem minden szavát. Ekkor már csak arra tudok reagálni, hogy a mankók egyszer csak kikerülnek kezeim közül. Pontosabban kiütik őket szorításomból,ezzel egyensúlyomat is meglehetősen roncsolva. Így már akaratlanul is,elkezdek dőlni egyenesen előre, pont annak a fának amelynél a lány is áll. Kapva az alkalmon, megragadva a szöszi csuklóját,magamhoz rántom őt,így mikor hozzácsapódok a fa vaskos törzsének,ő mellkasomnak esik. A csapódás erejétől egy fájdalmas nyögés tör ki belőlem, mire a fekete hajú csak megejt egy apró mosolyt.
Nem..pontosan tudom hogy mit akar...de nem fogja megkapni. Azok a dolgok sohasem fognak nyilvánosság elé kerülni...egyikünk által sem.
-Shh,nincs semmi baj. Ez csak egy egyszerű álom,nem tud neked ártani.-kezdem el immáron sokkal nyugodtabb,lágyabb hangon csitítgatni a lányt,nagy ívből tojva rá,hogy nem vagyunk egyedül.
Eközben gyengéden simogatom a fejét,majd végül csak egy kósza gondolattól vezérelve,hintek egy apró csókot homlokára. Ember..már azért elmegyógyintézetbe csukatnám magam, hogy ilyen szinten közel kerültem egy idegen emberhez,de ahhoz képest,ami a későbbiekben történt...istenem, mi van velem..?
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Yuuki 2014-10-29, 09:33

Üveges kábulatomnak az vet véget,hogy valami meleg érzést érzek a homlokomon,majd lassan szét árad az egész testemben így újra megnyugszom.Itt van Zack,ez csak ő lehet.De várjunk csak ő sérült és úgy nem lesz képes legyőzni azt az agyhalottat.Hm...de ha én érzem itt bent,hogy ő csinál valamit a testemmel,akkor ha érintkezünk ő is érezni fog engem.A testem felragyog,lehunyom a szemem:Gyógyítsd meg Zack-et!!Gyógyítsd meg!Érzem azt az ismerős kellemes érzést amikor gyógyítok.Kár,hogy anyát nem tudtam megmenteni,de sajnos már nem a múltban élek ezzel az erővel.Valahogy csak kilehet innen jutni.Szétnézve rálelek egy aprócska kis fényre a nagy sötétség közepén így arra indulok el.Ismét lehunyt szemmel kezdek el magamban kántálni:én nem idevaló vagyok,ez a múlt.Engem kint várnak sokan,Zack is.Az én...szerelmem Zack is.Igen!Nekem ki kell innen jutnom!~Nyitom ki a szemem és terül szét a mosoly az arcomon.A kis réshez emelem a kezeimet és elkezd az még jobban fényleni és kántálom magamban továbbra is a szöveget,majd hírtelen egy fájdalom hullám megy végig a testemen,aztán még egy meg még egy,így már nem tudok,olyan erősen koncentrálni a kijutásra.A francba nekem akkor is ki kell jutnom!Eszembe jut a kis zsebkés amit magamnál szoktam néha tartani,most pont nálam volt.Megvágom vele a kezemet,hogy ezt a fájdalmat érezzem amit szinte nem is érzek és újra koncentrálhassak,de ez nem jön be.Kockáztatnom kell.Mindkét kezemet elveszem a fénytől és a kést belevágom a gyomromba.Iszonyúan fáj de már nem érzem a fájdalom hullámokat.Újra a kijutásra koncentrálva,összeszorított fogakkal arra gondolok,hogy megfordítsam a gyógyítási folyamatot és itt is tulajdonképpen arra,hogy úgymond kiszedjem a varratot a sebből hogy az tovább nyíljon csak itt a lyuk nyílik tovább ezzel kidobva engem belőle.Zihálva nézek körül és elengedek egy fáradt mosolyt amikor meglátom az ismerős látványt.Kijutottam!Már állnék fel amikor fájdalom nyilall belém,ja tényleg a hasamba szúrt tőr.Megfogom a markolatát és egy apróbb nyüszítés mellett kihúzom,majd elsötétül a világ.Azért remélem Zack kinyírja azt a seggfejet...
Yuuki
Yuuki
Kezdő
Kezdő

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2014. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Haru~ 2014-10-29, 15:36

Zack
Ekkor érzem,hogy sebeim,mintha lassacskán elkezdenének begyógyulni,így már a fájdalmukat is alig érzem. Ennek következtében szorításom is erősödik egy kicsit, így a lányt is könnyebben meg tudom már tartani. A sebeimnek végül már sikerül olyannyira begyógyulniuk, hogy a fájdalmat már csak azon a minimális,egészen tűrhető szinten érzem,és mostanra szinte csak a nyoma virít továbbra is mellkasomon.Viszont ekkor tekintetem, a karjaim közt lévő lányra téved, ahogy egyszer csak előkap zsebéből egy kisebb zsebkést és mielőtt még bármit is tehetettem volna, fogja és teljes erőből beleszúrja azt a hasába. ..Mi a jó élet...?
-Te eszednél vagy bazdmeg?!-emelem fel erre azonnal a hangomat, de a lány már nincs is eszméleténél. Kurvára jó..
Néhányszor megcsapkodom a lány arcát, hol finomabban hol pedig pont hogy jóval erősebben. Ha már volt annyira okos hogy ennyire leamortizálja magát, akkor ennyit csak kibír.
-Hülye,idióta. életképtelen, értetlen liba.-vágok egyet az arcára minden egyes szónál, mikor kezem lassan remegni kezd az idegességtől.-Még egy hónapig a szolgám vagy,szóval addig ne hogy fűbe merj harapni, megértetted?-figyelmeztetem ám kezdem úgy érezni a lelkem legmélyén,hogy..áh,húzzanak ezek a gondolatok a g*cibe!
Megragadva a lány csuklóját, a hasán keletkezett sebre irányítom sebre irányítom a kezét, miközben még néhányszor megütögetem az arcát.
-Na most villogj itt a képességeddel, ne rám pazarold az egészet!-nyomom kezét a testéhez és csak várok.
Eközben tekintetem az előttem álló fiúra vetődik, kinek arcán egyszer csak,egy észrevétlen mosoly képződmény lesz fellelhető. Már megint készül valamire.. Ekkor észreveszem,hogy a srác testére lassan visszakúszik az a bizonyos árnyék mely eddig Lisa fejében fészkelte meg magát. Ezután a fiú teste újra elkezd sötétebb árnyalatokat felvenni, mire már azonnal felhorkanok.
-Úgy látszik,még mindig ne fejlődtél semmit...kispöcs.-kúszik a helyzettől függetlenül,egy halovány ám mégis kárörvendő mosoly arcomra,mire a fiú csak idegesen dobogni kezd lábával.
-Nem ismersz engem..-ezek a szavak legelőször kisebb villámcsapásként érnek, melyekre először nem nagyon tudok mit reagálni,de később viszont mégis sikerül kapcsolnom.
-Hogy...mit mondtál?-biccentem finoman oldalra fejemet, miközben enyhén tikkelő szememhez csatlakozik az a kissé ijesztő mosoly mely arcomat ékesíti.
-Talán süket vagy?-lépked oda hozzánk a srác,majd csak egy kicsit közelebb hajol így arcunkat már csak centiméterek választják el egymástól.-Semmit nem tudsz rólam..és soha nem is tudtál.-a fiú hangja most teljesen komolynak és ridegnek hat, mire érzem,hogy na most lett elegem.
Mivel mindkét kezemmel a lányt tartom,kénytelen vagyok lendületből lefejelni a fekete hajút, aki erre nyögve tesz hátrafelé pár lépést.
-Biztos komolyan átgondoltad te ezt?-vigyorgok rá kissé kihívóan majd egy kósza pillanatban észrevétlenül végigfuttatom pillantásomat a karjaim közt ácsorgó lányon,és eközben még mindig kezével b*szakodom,hátha jön ki belőle olyan fénynyaláb vagy tudja a f*szom,mi az..nem vagyok varázsló.
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Yuuki 2014-10-31, 17:52

Beszélgetés foszlányokat érzékelek szóval valószínűleg visszanyertem az eszméletemet,de a tagjaim még mindig sajognak,ehh.Zack úgy tűnik pofozgatott ugyanis fáj az arcom nagyon és...és újra rá kezd,nagyszerű.Miután abbahagyja a kezemmel próbálkozik hátha megtudom gyógyítani magamat,ám nem megy sokra mivel túl fáradt vagyok a szemeim is csukva maradnak.Beszélgetésük vitába torkollik szóval arra számítok,ezennel vége ennek a pillanatnak,mert a fiú eldob de ehelyett valami mást csinált mert a másik fickó feljajdult.A fickó csak provokálja Zack-et és amennyire ismerem már nem tart sokáig az önuralma így muszáj csinálnom valamit,de túl fáradt vagyok bármit is csinálni.Na jó nem vagyok én ilyen gyenge kis csitri ha már egy kést beledöftem magamba ez már meg se kottyanhat nekem.Oldalra billentem a fejemet majd erőlködve elsuttogom amit akarok:
-Zack,tegyél...le...én...jól vagyok.-próbálkozok kibillenni az egyensúlyomból,hogy a fűre essek és neki szabad legyen a keze,de ez nem megy olyan könnyen ugyanis szilárdan tart.-Engedj...
Yuuki
Yuuki
Kezdő
Kezdő

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2014. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Haru~ 2014-11-01, 16:38

(Ezt te még visszakapod -w-)
Zack
Már éppen azon vagyok,hogy mondjak valami,mikor a szöszi hangja üti meg a fülem. Ez még tud beszélni? Remek. Kérése hallatán már rázom is meg a fejem.
-Tudod mikor.-jelentem ki nemes egyszerűséggel ezt az egy mondatot, de ekkor hirtelen azon kapom magam,hogy a srác ökle találkozik állammal,és az ütés erejétől olyannyira hátracsuklik a fejem, hogy könnyed szerrel verem azt bele a fa vaskos törzsébe. (Úristen, nem tudok fogalmazni ><) Na igen..ütni azt mind a ketten tudunk.
-Na jó, mégis leteszlek.-változtatom meg pillanatok alatt döntésemet, egy elégedett mosoly kíséretében majd csak félrelépve,a lányt finoman nekidöntöm a fának.-Mégis mire vársz akkor?-intézem szavaimat immár az előttem álló fiúnak.-Megverni, megkéselni? Netalán megölni? Csak rajta,én tárt karokkal várlak~-tárom szét karjaimat egy hívogató mosoly kíséretében,és ekkor a másik félnek is egy ugyanilyen mosoly kúszik az arcára.
-Ahogy óhajtod,te felemás szemű,elmebeteg őrült.-villant meg egy 7 karátos vigyort az előttem álló, mire csak várakozón oldalra biccentem fejemet.
Ezt a megszólítást is milyen rég hallottam már..oh,azok a régi szép idők.Szemeink szinte egyszerre villannak fel,és ekkor már neki is esünk a másiknak. Ott ütjük egymást ahol tudjuk de valami mégis más..most minden ütésemnek rendesen kimérem az erejét, mert mégsem akarok maradandó sérülést okozni neki..istenem, hogy milyen jó lelkem van már. Ezért még hálával tartozik.
Viszont Jade ütései annál inkább erősebbek, így többször is sikerül leadnia egy erősebb bal,vagy éppen jobb egyenest,horgot, amit én csak halkan nyögéssel díjazok. Viszont mikor érzem,hogy az ő részéről kezd már egy kicsit eldurvulni a dolog,véve egy nagyobb lendületet,lazán gyomorszájon térdelem, mire a fiú összegörnyedve lép hátra. Áh,értem..
Ekkor felhagyok minden elkövetkezendő támadással, és csak lassan odasétálok a tőlem körül belül 2 méterre lévő fiúhoz.
-Azért az a bal horog semmit sem változott.-jelenik meg immáron,csodák csodájára egy őszinte vigyor arcomon, majd csak adok neki egy kiadós hátba veregetést.
A fiú semmit nem válaszol, de mikor felnéz rám, a tekintetéből,enyhébb megnyugvást vélek felfedezni.Nah,csak ennyi kellett ahhoz hogy lenyugodjanak a kedélyek. Már éppen mennék vissza a lányhoz,mikor meghallom a fekete hajú  hangját.
-A..a térkép-viszont ekkor lehajolok elé,hogy rendesen a szemeibe tudjak nézni.
-Nem kapod meg.-adom meg a nagyon egyszerű választ és a témát ezennel lezártnak tekintem. Viszont ekkor eszembe jut valami.-Ja és még valami!-kapom fel egy pillanatra tekintetem majd csak közelebb hajolok hozzá és az elkövetkezendő szavakat már a fülébe suttogom hogy csak ő hallja,senki más.-Ha még egyszer bántani mered a lányt..-a mondat többi részét egy halovány ám mégis ijesztő mosoly kíséretében suttogom finoman fülébe,és a fiú szemei erre csak kikerekednek kissé.
Dolgom végeztével, nem foglalkozva tovább a sráccal,a lány felé veszem az utat. A Szöszit ezúttal játszi könnyedséggel kapom karjaimba és elkezdek vele a gyengélkedő felé araszolni. Noha, még mindig érzek egy kis fájdalmat az eset óta, ezt már azért sokkal könnyebben el tudom viselni.
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Yuuki 2014-11-01, 17:28

Kérésemet először megtagadva,majd meggondolva magát letesz.Hallom,hogy beszélnek,de nem értem mit mondanak,bár gondolom Zack-nek kutya baja se lesz mégis aggódok.De mégis mit akar ez a fickó ennyire Zack-től,hogy még engem is belekevert?Ehh,majd csak megtudom.Jut eszembe,majd ha kiengednek innen el kellene mennem anya sírjához.Ohh tudom mozgatni az ujjamat!Úr isten,ez tök kafa!(xd)Hát én hülye vagyok...Zack itt verekedik én meg örülök itt a hülyeségemnek.Már megint elkalandoztam...Ekkor felvesz engem valaki és úgy indulunk el.Fejem oldalra billen így nekidőlve a fiú mellkasának úgy hogy be tudjam szívni a már jól megszokott illatát Zack-nek.Olyan s*ggfej tud lenni,de valahol belül mégiscsak kedves,mint pl.az,hogy megment amikor semmi oka sincs rá,hiába mondja azt a rossz kifogást.Ahhoz képest ahogy vagyok egy halovány mosoly terül szét az arcomon,kezemet erőltetve felemelem a testemhez és rátéve a hasamra,megszorítom a fiú pólóját.ezzel is jelezve hogy ne hagyjon egyedül.
Yuuki
Yuuki
Kezdő
Kezdő

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2014. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Haru~ 2014-11-02, 17:59

Zack
Mikor érzem hogy a lány kicsit megszorítja ingemet, csak megejtek egy egészen finom mosolyt.
-Szóval kapaszkodni már tudunk. Nagyon is helyes.-engedem el a szöszit egy pillanatra egyik kezemmel, és gyorsan nyomok egy gyengébb kokit a fejére és eztán már tartom is tovább ugyanolyan szorosan mint azelőtt.
Mikor visszaérünk a gyengélkedőre,a nővér már a fejét csóválja mikor meglát minket.
-Már...megint ti?-sóhajt fel, majd végül hátramutat az egyik üres szobára és én csak egy apró bólintás kíséretében beviszem a lányt akit,miután beérünk,már le is fektetek az ágyra, én pedig mellé húzok egy széket és oda ülök. Nem szólok semmit..nincs mit. Így csak az előbbi negyed-fél órát gondolom át újra és újra.
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Yuuki 2014-11-02, 18:21

Mikor megérzem a puha matracot magam alatt,csak felsóhajtok.Mint mostanában sokszor megint itt lyukadtunk ki a gyengélkedőn.Kezemmel el kezdek kissé hadonászni,ezzel tapogatózva Zack keze után.Miután kitapogatom csak megfogom és megszorítom.Úgy érzem lassan visszatér az erőm,vagy legalábbis az energiám.Kinyitom a szemem és meglátom a gondolkodó fiút,mire elmosolyodok.(Amúgy tetszik észrevenni Haru kisasszony,hogy hagy engem elvérezni??!)
-Zack megtennél nekem egy szívességet?-teszem fel a kérdést bátran,de már elbizonytalanodok arra a gondolatra amit kérni szeretnék.Eh biztos nem csinálná meg nekem és még itt is hagyna,na de most már mindegy előbb járt a szám mint kellett volna...
-Ide feküdnél mellém kérlek?-közlöm óvatosan és halkan,ez olyan ciki és biztos haragudni fog rám.Óvatosan ránézek és félve várom a reakcióját...
Yuuki
Yuuki
Kezdő
Kezdő

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2014. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Haru~ 2014-11-04, 17:45

Zack
Ekkor az ránt vissza hosszas gondolat menetemből hogy a lány egyszer csak megszorítja kezemet. Erre nyomban felé vetem immáron pillantásom, és ekkor már meg is hallom kérdését, mire csak kissé értetlenül oldalra biccentem fejemet.
-Mi az?-szólalok fel,lehet kicsit hanyagul,de most valamiért nem megy a jó pofizás..várjunk. Minek is akarok én nyáladzani bárkinek is? Tököm tudja..csak egy hülye képzelgés az egész.
Mikor végül kinyögi kérdését,egy pillanatra megtorpanok. Na és most..mi lesz? ....Áááh, megvan~ Csak megejtek egy halovány ám kissé mégis ördögi mosolyt,(olyan Zack-es ijesztő,ördögi mosoly ám egyben sármos mosoly :3) és felkelek.
-Ahhoz előtte hallani szeretnék valamit és talán kapni is..-fonom össze kezeimet mellkasom előtt és ezután csak nemes egyszerűséggel kisétálok a szobából.
Az ajtóban még pont találkozom a nővérrel,ahogy mindenfajta kötszerrel a kezében besiet a szobába. Én addig,észrevehetetlenül, veszek egy gyors kanyart és a gyengélkedő bejáratánál lévő kis italos automatához battyogok. "Hm..mennyi is van nálam?" Kezdem el zsebeimet tapogatni de semmi pénzt nem vélek felfedezni. Így csak egy apró sóhaj kíséretében vetem pillantásom a kis gépezetre, amelyben észreveszem,hogy az egyik dobozos üdítő beakadt abba a kis tekerős sz*rba. Így,egy apróbb mosoly kíséretében rúgok bele az automatába ami erre persze azonnal reagál és ital már le is pottyan. Kivéve alulról felbontom a dobozt,és jó nagyot kortyolok a frissítő nedűből. (azt a rohadt xd) Ember..ez most rohadt jól esett. Így már sokkal nyugodtabban és élettel telibben vonszolom vissza magamat abba a szobába ahol a lány is van, de nem megyek be teljesen. Egyszerűen csak nekitámaszkodom az ajtó félfának és onnan bambulok ki a fejemből kissé elmerengve. Eh..érdekel mit fog majd reagálni a kijelentésemre.
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Yuuki 2014-11-04, 18:15

Mikor megszólal csak meglepetten pislogok rá,mégis mit szeretne?
-Mit...szeretnél?-nyögöm ki mire csak kisétál a szobából tudja is az ember hová.Ekkor meglátom a nővért keze tele kötszerrel és rohan felém.Mire visszanézek oda ahol Zack állt még az előbb,már nem is látom.Elment,eh.Ilyen az én szerencsém.A nővér hozzálát a kötözéshez így én csak némán tűröm,hogy a felhajtott pólóm alatt tesz-vesz.Mikor ránézek a szúrásra egy aprót felnyögök,nem számítottam rá,hogy ilyen csúnya lesz egy kicsi szúrás.Mikor hozzáér a sebhez és elkezdi fertőtleníteni csak felnyűszítgetek időnként és imádkozom magamban,hogy legyen már vége az egésznek.A végére már egy nagy kötés rejti el a a hasam nagyrészét,takarva ezzel a hátamat is és a fájdalom szikráit még érzem de egy megkönnyebbült sóhaj szakad fel bennem,hogy végre végzett a nővér.Hogy cseszné meg az erőm,hogy nem megy most.Zack toppan be,de nem jön be teljesen hozzám ami egy kicsit elvesz az életkedvemből,nem kellett volna azt mondanom neki amit mondtam,Most már nem fog hozzám szólni annyira se mint eddig.Elmerülten áll ott én meg már szinte a körmömet rágom az idegességtől.
-Mit akartál mondani az előbb?Mit szeretnél?-kérdezem meg végül a magamban folytatott vita után.Végül is csak nem harapja le ezért a fejemet hiszen ő akar valamit csinálni,előre félek.
Yuuki
Yuuki
Kezdő
Kezdő

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2014. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Haru~ 2014-11-07, 18:28

(Igen Yuuki félj, mert meg akar erőszakolni.)
Zack
Mikor meghallom kérdését, csak halkan felsóhajtok de ez egy afféle nevetés pótlék. ..Ez a lány tényleg hülye. Megforgatom szemeimet majd végül csak körbenézek a szobában, és a tekintetem megállapodik a pontosan mellettem lévő szekrényen és még pontosabban, a rajta tündöklő jegyzet tömbön,amihez egy kis csili-vili toll van hozzákapcsolva. Egy újabb sóhaj kíséretében kapom a kezembe az említett tárgyat, és vágom nemes egyszerűséggel a lányhoz.
-Oh,én semmit. De ha te nem vagy képes kitalálni, mit akarok..hát akkor ez már veszett ügy.-csóválom meg fejemet, kisebb csalódottságot tettetve.-Ha gondolod írd le, vagy ha tényleg nem tudod mit akarok, akkor fogd magad és rajzolgass egy kicsit..én várok.-biccentek egy aprót fejemmel és ezzel már ki is libbenek a szobából.
Kint nem is megyek olyan messzire. Csak leülök az ajtótól nem messze lévő padra és ott kezdek el az imént történteken gondolkodni. Nem tudom miért pont azt a kis noteszes bizbaszt vágtam hozzá..ez volt a legközelebb,kész. De azért..érdekel, hogy képes lesz-e felfogni hogy mit akarok. ..Vagy az ő agyi szintjének ez már túl magas lenne..? Heh, meglehet.
Erre a gondolatra már kényszeresen is elvigyorodom,és karjaimat összefonva tarkóm mögött,dőlök hátra és kezdem el az egyszínű szürke falat pásztázni.


A hozzászólást Haru~ összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-11-28, 20:10-kor.
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Yuuki 2014-11-28, 20:01

Mikor kiröhög csak megszeppenek egy csöppet és úgy bámulok rá.Pár perc múlva már csak arra reagálok hogy hozzám vág egy jegyzettömböt,így már érdeklődve nézek fel rá.Kérésére csak megdermedve ülök,és csak akkor térek vissza miután meghallom az ajtó csukódását.De...mit akarhat?Gyerünk már Lisa,mozgasd meg az agytekervényeidet.Basszus.Mit akarhat...?Ugye,nem?Nem azt akarja...ugye?Hahaha.Az nem lehet.Ááá nem tudom.Eddig még csak két fiúval voltam de velük is csak egy kisebb szájra puszi volt vagy egy apró csók.Érzem,hogy elvörösödöm és ahogy egyre jobban belegondolok az egész testemre átmegy a vörösség.Zavartan megfogom a jegyzettömböt magam mellől és elkezdek kutatni a szekrényben egy tollért.Szinte már paprikavörös vagyok úgy írom le a szavakat:AZT akarod csinálni...? Miután leírom csak leejtem a tollat a földre zavaromban és halkan megszólalok.
-Zack.Bejöhetsz.-szólok ki mikor megláttam a nadrágja szárát az ajtó előtt.Mielőtt azonban beléphetett volna a noteszt lerakom a szekrény tetejére és visszafekszem az ágyba és magamra húzom a takarót,így már nem látni belőlem semmit csak egy nagy takaró kupacot.Ehh belehalok a szégyenbe.
Yuuki
Yuuki
Kezdő
Kezdő

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2014. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Haru~ 2014-11-28, 21:22

(Istenem már xDD)
Zack
Hm..most hogy jobban belegondolok,ezt az ötletet talán egy kicsit pontosítani kellett volna...vagy még jobb, itt hagyom a sz*rban a lányt és élem tovább saját magam megszokott kis életet...hm, ez nem is olyan rossz.
Így elhatározásom után felállok,és már indulnék is a kijárat felé mikor fülemet a szöszi hangja üti meg. ..Rohadt jó. Így csak egy apróbb sóhaj kíséretében fordulok vissza és vonszolom be magamat a szobába, de amit ekkor látok,az kicsit meglep. Nem is a lány fekszik már az ágyon hanem valami begubózott kis izé..idióta.
Erre a gondolatra csak egy mosoly árnyéka fut végig ajkaimon, majd csak finoman oldalra biccentem fejem. Lehet..mégis jobban tettem hogy maradtam.. Amúgy, unatkoztam volna. (xd) Viszont ekkor a szekrényen megpillantom azt a noteszt amit körülbelül úgy 4 perce dobhattam oda neki..vajon írt rá valamit? Valahogy odaszenvedek -igen, mostanában nem megy a normális gyaloglás..az túúl fárasztó..- a bútorhoz majd lekapva a tetejéről az említett tárgyat, megfordítom azt és szemeimmel gyorsan végigfutok azon az egy leírt mondaton, ám ekkor egy pillanatra megtorpanok. ..Később, viszont nem bírom ki, olyan röhögőgörcs jön rám, hogy attól már lassan könnyeim is kicsordulnak.
-Ekkora hülye már nem lehetsz!-fogom immáron hasamat,abban reménykedve hogy ez valamennyit talán majd enyhít erős nevetési rohamomon,de hatalmasat kellett tévednem..sőt,ezzel inkább csak fokoztam az egészet.
Nevetve vágom a noteszt vissza az asztalra, majd odaaraszolva az ágyhoz,egy könnyedebb mozdulattal a karjaimba a kapom a túlméretezett gubót és elkezdek vele lassan az ablak felé battyogni. Útközben,lopva vetek egy pillantást a kezeim közt lévő leányzóra, és ekkor már akaratlanul is egy halovány mosolyra húzódnak ajkaim. Viszont ekkor egy kósza gondolattól fogva olyat teszek ami nem igazán illik hozzám..de ennyi azért jár neki. Így csak finoman nyomok egy apró puszit a nagy takaró gubó tetejére ahol a fejét vélem, viszont ezt amolyan 99%,hogy nem érezte meg a dús anyag miatt. Hát, erről lemaradt.
Viszont ekkor elhúzom kitárom az ablakot,a lányt pedig a párkányra ültetem hadd levegőzzön egy kicsit. Ha le is esik, nagy baja nem eshet,mert az ablak mindössze pár méterre van a földtől, és amúgy is a puha fűre esne. Így, pillanatok alatt elengedve őt, csak fütyörészve visszabattyogok,majd a kezembe kapva a noteszt,huppanok le az ágyra, majd még gyorsan kikeresve a szekrényből egy ceruzát, nekiállok csak úgy random, rajzolgatni. Viszont gondolataim jelenleg egy személyen állapodtak meg, így őt is keltem életre rajzomon. Először csak a főbb vonalakat rajzolom meg, majd ezután állok csak neki satírozni. Köb egy olyan 10-15 perc elteltével el is készül a munka. ..Viszont valami hiányzik.
Finoman dörzsölgetni kezdem államat miközben rendesen szemügyre veszem alkotásomat, viszont ekkor hirtelen kigyullad a kis villanykörte a fejem felett, és ezzel egy időben tépem ki a lapom, és megfordítva azt,kezdek neki egy újabb rajznak,viszont itt már szabadjára engedem kissé fantáziámat..höhö~ Bár...nem,mintha az előzőnél nem engedtem volna kicsit el..~
Mivel ez a rajz csak egy afféle vázlat, így ezzel jóval gyorsabban kész vagyok mint az előzővel. Ekkor eleresztek egy halk sóhajt, és letéve magam mellé a noteszt,a lapot plusz azt az egy rajz eszközt, csak begyömöszölök egy párnát a hátam mögé és szemeimet lassan lehunyva kezdek néma pihegésbe, viszont így sikeresen elnyom az álom.

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Sena_kashiwazaki_by_thaimasters-d5ccuqwLisa,Ashley,Zack-Külön játék~ _kashiwazaki_sena__by_ramige-d77zp1u
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Yuuki 2014-11-29, 11:10

Röhögését hallva még jobban összegömbölyödöm a takaró alatt és ráteszem a fülemre a kezemet.Aztán hirtelen már nem érzem magam alatt a puha ágyat,hanem /vélhetőleg/ Zack karjaiban vagyok.Érzem,hogy szívem erősebben ver így mély levegőt veszek többször is lassan,hogy ne hallja meg.A takarón át beszűrődött egy kicsit a fény amit aztán eltakart egy árnyék de nem sokáig.Vajon mit tervez?kezdek el morfondírozni,ám ekkor már nem érzem a karjait magam körül hanem csak egy kemény valamit ami meglehetősen vékony,hogy teljesen elférjek rajta vagy akár csak megtartson.De mire ennek a gondolatnak a végére jutok már dőlök is el jobbra és ezután egy kisebb zuhanás után a földre érkezem.
-Komolyan,mint egy földre szállt angyal úgy érzem magam.-morgok mérgesen.Bár a takaró tompította az esést,fájdalmas grimasszal dörzsölöm a hátamat.Mérgesen felállva már csattogok is a gyengélkedő felé,az ajtón befordulva már kezdek is kissé hangosan káromkodni Zack-re a a kiabálás határán,ám akkor meglátom,hogy alszik így elnémulok.Francba.Hogy soha nem tudok neki visszavágni ő meg mindig megszívat,de hát ilyen ő,és hát végül is vannak jó pillanatai.Egy sóhajtás kíséretében leülök mellé.Mikor felpillantok a jegyzettömbre elpirulva nézek vissza a fiúra.Nem is mondta hogy tud rajzolni,mosolyodok el.Nem utál.A lapot megfogva,összehajtom és belegyűröm a szoknyám zsebébe.Alvó arcát nézve,engem is elfog az álmosság így felmászok az ágyra mellé és ráhajtom a fejem a vállára,ezzel már el is alszom.
Yuuki
Yuuki
Kezdő
Kezdő

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2014. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Haru~ 2014-11-29, 13:05

Zack
Mint ahogy általában,most is csak egy 20-30 percig vagyok képes az álmok világában tartani magam, így ezután már nem is alszom..egyszerűen csak lehunyt szemekkel pihenek. Ekkor valami súly nehezedik vállamra mire már azonnal reagálnék, de ekkor megérzem azt az ismerős illatot, így visszaerőszakolom magamra jelenlegi nyugalmamat. Csak percekkel később nyitom ki szemeimet,és ekkor az a látvány is fogad amire számítottam. Erre csak megejtek egy halovány mosolyt majd ugyanezzel a lendülettel a kezembe kapom a takarót amit magával hozott, és csak finoman a lány hátára terítem azt. Mivel nem hallgatott rám és öltözött át, nagy az esélye annak hogy ezek után még egy kiadós náthát is elkaphat, és én ezt szeretném megelőzni. Így miután megvagyok, újra hátradőlök és az első gondolatom az az hogy valahogy újra megpróbáljak elaludni, de ekkor tekintetem akaratlanul is,újra a lányra téved,majd egyre csak lejjebb halad, mígnem ajkainál egyeznek meg. Először még vacillálok hogy megtegyem-e de később csak egy halk sóhaj kíséretében engedek a kísértésnek és hüvelykujjammal finoman végigsimítva arcán, tapadok később ajkaira és nyomok rájuk egy igazán gyengéd csókot. Ezután, már ténylegesen is visszazökkenek előbbi próbálkozásomba, hogy valahogy újra el tudjak aludni,és hál istennek ez a próbálkozás sikerült is. De előtte még észrevétlenül átkarolom a lány vállát és úgy húzom őt közelebb magamhoz. ..Istenem..hogy ez a lány miket ki nem tud hozni belőlem.
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Yuuki 2014-11-29, 13:57

Az álmom az érdekes volt mert,apával álmodtam de aztán az álom átváltott Zack-re és elkezdtünk csókolózni.Hát erről ennyit,érdekes.Arra ébredek,hogy egy takaró van rajtam,amit gondolom Zack terített rám és még örülnék is neki ha nem fájna ennyire iszonyatosan a hasam.Francba.El is felejtettem,a hasamon tátongó lyukat,vágok egy fintort.Ránézek a mellettem szuszogó fiúra,mire a elmosolyodok.Lágyan nyomok egy puszit az arcára,aztán óvatosan felkelek.Elhúzom magam mögött a függönyt,hogy a fiú tudjon aludni tovább és hogy senki se zavarja.Meglátom a szoba másik végébe a tanárt így hallakan oda lépkedek.
-Tanárnő.Újra kötné a sebemet?-szólítom meg és immár aggódva vizsgálom a hasamat.A kötést átázott,így el is ment a kedvem a bámulásától.
-Persze.De miért nem gyógyítod meg magadat?-húzza fel egyik szemöldökét kérdőn.
-Azt még nem tudom.Elfáradtam sokat használtam ma és egy idő után a saját energiámat is beleadtam.-válaszolok neki.Leülök a székre majd óvatosan felhúzom a felsőmet.Miközben a nő leszedi és bekeni,összeszorított fogakkal várom,hogy vége legyen.Néha feljajdulva,de kibírtam,sóhajtok.Alig várom,hogy visszatérjen az erőm mert ez elviselhetetlen.A pólómat visszaráncigálom,és pont ekkor szólal meg a mobilom.Előhúzva a kijelzőn villog:Apa.
-Szia!Hogy vagy?-köszönök és vidámságot erőltetek a hangomba.-Ritka,hogy te hívsz...-mondom egy idő után.
-Szia kincsem.Jól vagyok,gondolom hallottad mi volt.-mondja fáradtan.-Szerettem volna veled beszélni mielőtt elmegyek.-folytatja.
-Hova mész el?-kérdezem kíváncsian,de előre félek a választól.
-Tudod jól te is.Én már nem élek sokáig.-és ekkor döbbentem rá,hogy apám is megöregedett az évek alatt.-Találtak egy tumort az agyamban.-mondja ki a mondatot ami,mintha kiütötte volna belőlem a levegőt.A szemem megtelt könnyekkel.A nővér ezt látva tapintatosan kiment a szobából.
-Az...nem lehet.-suttogom,a hitetlenség határán.
-De.Lehet,de így jobb lesz.-hallom ahogy vidámabb lesz a hangja egy kicsit.Még is hogy lehetne minden jobb?Láthatja majd anyát jelenik meg az agyamban a válasz.-A vagyonomat és a házat rád hagyom mint egyetlen leányomra,és a te gondviselőd a nénikéd lesz.-mondja úgy mintha ez lenne a világ legjobb dolga.
-Engem nem érdekel a vagyon,ezt te is tudod jól apa.-halkul el a hangom,mert pontosan tudom hogy tudja.
-Persze kicsim,ha te mondod.Mindegy most már mennem kell csak azt szerettem volna,hogy ezt tudd.Na szia.-köszön el mintha csak régi ismerősök lennénk és még újra találkozhatnánk.A telefont összecsukom és legördül az első könnycsepp,majd a következő és az azutáni.Lassan lecsúszok a székről a földre és a hátamat neki támasztom a falnak,úgy sírok halkan,csendesen,nehogy felébresszem Zack-et.A fejemben cikáznak a gondolatok.Lassan elapadnak a könnyel és csak a fáradtság marad utána így elalszol ott a padlón,úgy szárad az arcomra az utoljára legurult könnycsepp.
Yuuki
Yuuki
Kezdő
Kezdő

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2014. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Haru~ 2014-12-05, 21:55

(Megjavult az oldal x3 És Zack színe tényleg idegesítő ouo" Ezért is fogok most változtatni valamit rajta ><)
Zack
Most kivételesen rendesen vagyok képes aludni..öh, a "rendesen" nálam olyan, egy órát jelent, azután már semmi..annyira tudom ezt imádni. Így csak hosszan nyammogva törölgetem meg szemeimet majd nézek körbe, de a szöszit nem látom sehol sem. Lehet hogy eddig csak beképzeltem volna őt, és talán a vártnál többet aludtam? Viszont ekkor tekintetem mellkasomra téved,és kicsit lejjebb húzva felsőm kivágását, nyugtázom hogy nem álmodtam. ..Jó, akkor meg még nem őrültem. Viszont ekkor halk szipogásra leszek figyelmes így figyelmem nyomban a hang irányába vetődik. Ekkor pillantom meg a földön pityergő lányt, akit másodperceken belül el is nyom az álom. Én csak sóhajtva kelek ki az ágyból, majd odasétálok és a karjaimba kapva a leányzót, battyogok vele vissza az ágyhoz, mire leülve,hátamat nekitámasztom a jéghideg falnak, a szöszkét pedig ölembe ejtem. Ekkor elkezdem buksiját simogatni valami nyugtató jelleggel. Nem akarom hogy hirtelen valami traumába essen vagy tudom is én..nem akarok orvos bácsit vagy éppen pszichiátert játszani.
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Yuuki 2014-12-06, 09:34

Nem tudom mennyi idő telhetett el,de már nem a padlón voltam és valaki buzgón simogatta a fejemet.A szemem még pihenés képpen csukva volt és nyugodtan szuszogtam a jó melegben.Megnyugtató volt,hogy Zack mellkasa emelkedését és süllyedését éreztem a hátamon.Erőtvéve magamon kinyitom a szemem és rámosolygok,ekkor rádöbbenek,hogy a sírástól valószínűleg szétfolyt a sminkem és szörnyen festhetek.Gyorsan visszafordulok és elkezdem törölgetni a szemem alját.Apa...Gyorsan megrázom a fejem.Nem gondolok rá.
-Sajnálom,hogy miattam ennyi időre itt kellett ragadnod.-szólalok meg egy kicsit rekedten.Azt mondta nem akar tőlem semmit és most itt ragadt  velem...
-Tényleg sajnálom,de most már mennem kell.-és nagy lélegzetet kell,hogy vegyek hogy itt tudjam hagyni.Hiszen ő nem akar semmit.Küszködve felállok és elindulok,hátranézve rámosolygok még egyszer csak most erőltetetten és az ajtón kilépve magamba roskadok egy kicsit és elkezdek futni.A szobám felé veszem az irányt,de ekkor rádöbbenek hogy esik.Nem sokszor szokott esni és így megállok.Felnézek az égre,hogy az arcomra essenek az esőcseppek.Kitárom a karomat és körbefordulok.Majd azt érzem,hogy megerednek a könnyeim,hogy ma mennyit sírok...nem hiszem el úgy érzem magam mint egy bőgő masina.Nem baj,most nem látszik legalább az esőtől.
Yuuki
Yuuki
Kezdő
Kezdő

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2014. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Haru~ 2014-12-07, 14:31

Zack
Legnagyobb meglepetésemre a lánynak hirtelen kipattannak szemei és mire legközelebb reagálok, ő már itt sincs. ..Mi a jó.... Ennek a lánynak most mentek el örökre otthonról. Egy kis ideig még csak heverészem az ágyon tehetetlenül de végül hangosan felmorranva ugrok fel és sietek a liba után, akire, egy kisebb séta után lelek rá az udvaron.
-Te most komolyan, ennyire hülye vagy?!-emelem fel kicsit hangomat majd csak szorosan magamhoz ölelem a lányt, ezzel viszonylag megóvva őt az esőtől. Ha én kapok tüdőgyulladást az még nem gáz.
-Idióta...-szorítok az ölelésen miközben államat feje búbjához érintem.
Haru~
Haru~
Nagy szerepes
Nagy szerepes

Hozzászólások száma : 748
Join date : 2014. Jun. 09.
Age : 23
Tartózkodási hely : Makó

Vissza az elejére Go down

Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~ Empty Re: Lisa,Ashley,Zack-Külön játék~

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.