Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

2 posters

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-27, 20:45

Mukor visszafordulf es a melljasomra dolve elaludt mosoylogva ugazitottam meg rajta es magamon us a visszahuzott nadragit,ajd oleltem at. Most en is kifaradtam, es jol esett a pihenes amibol rovid ido alatt alvas lett.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-27, 20:48

Kora este tértem magamhoz, de csak mert a kölyök már rajtunk ugrált keresztül kasul. Gondolom éhes szegényem. Furcsa...rég aludtam ilyen jól. Fáradta ultam fel, majd dözsöltem meg aszemem. Lassan mennünk is kéne. Meglökdösve párom keltem fel és mentem ki könnyiteni magamon, majd megmosni az arcom.
- Készülj Drága. Mennünk kéne. - Kezdtem öltözni. Már készülök rá, igy táskámban volt egy váltó póló, egy fekete, koncert feliratos, na meg a nyszis pulcsi, és farmer az oldalán láncokkal. A megszokott cucc. Mér készen a haját megsimogatva léptem az uramhoz és puszlgattam meg a homlokát, hogy ébredezzen. Kiváncsi voltam az én főnök uram, milyen mostanság, ha bulizni megy. Vicces, de a mai napja hasonlitott a régire... hisz egy csomót szexelt, végig aludta a napot és most megy az éjszakába.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 07:48

Mikor keltegetni kezdwtt csak nyoszorogve fordultam a masik oldalamra. Hallottam hohy mozgolodik majd mikor mar a hajam kezdte simogatni lustan pislogva nyujtozkodtam jo az izmaim megropogtatva makd alltam fel es kovajogtam a hardrobba. Elosszor mar a szokasos ingem vettem volna fel, mikor beugrott hova mehyunk, leteve aut veztem fel ehy szovet anyagu fekete bordo kockaaiinget kigombolva, regi fekete szaggatott fatmelom oldalan lancokkal, haj mar a mostano suokas szerint hatrafesulve, vekony fekete hajraffal jatrafogva, kis kecskeszakallam egyfajta muveszi beutest adott, s erre vettem fel a jo regi dordzsekim.
-Na...mint regen, ugye?-leptem ki ordogi, rosszfius vsabitp vigyorommal.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 08:20

Gyorsan adtam a kutyusnak enni, és hivtam egy taxit, hiszen inni fog ő is. Mikor elkészült azonnal oda kaptam a fejem, s végig mérve vigyorodtam el.
- Őrjitő vagy. - léptem hozzá kuncogva, s a kabátjába markolvahúztam le magamhoz és csókoltam meg. Előre mentem, agytam, had vegyen könnyes búcsút a kölyöktől és zárja be a lakást, már lent a taxiban vártam. Mosolyogva néztem mikor közeledett, tényleg olyan mint régen. El sem hiszem, hogy megtartotta a ruháit. Mikor beszállt ösztönsen is megfogtam a kezét. Egyre jobban izgultam az este miatt, most először megyünk el igy együtt és a srácoknak se szóltam. Kint a hely előtt vártak, s már most röhögtek. Létva, hogy a taxiból szállok ki azért vigyorgtak, h milyen jól állhatok, de meglátva Uramat..hamar lefagytak a mosolyok az arcoktól. Talán főleg azért mert az a két jó madár, a raszta és a csaj törték be azon a bizonyos estén annak a bizonyos drága kocsinak a szélvédőjét. Látszott, hogy fosnak is rendesen.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 10:16

Halva a kis bokjat elmosolyodtam. Jol.meggyontolve a kis dogot es biztositva rola, hogy visszajovunk hagytam.nyitva az erkelyt ahol az alma volt, hogy ne a azonyegemre vizeljen, majd mentem Will utan. Hallottam hogy megerkezve rohognek.majd ahogy kiszaltam es.elnemult mindenki bekepzeltwn vihyorodtam el. Ohh ezaz kezdodik a buli.
-Ti tortetek be a kocsim szelvedojet?-alltam komoly arccal, mely hangommal a ket lefagyott szemely ele.
-Az elso koromet ti alljatok.-hajoltam.melyen az arcukba majd vihyorodtam el ordogien hegyesebb szemfogaim.megmutogatva, ugy egyenesedtem fel, majd karoltam at Will vallat ugy indulva meg vele nagy biszken befele. Constantin erre az esteere visszatert
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 10:33

- Ő Eric és Lily...Na-Narut ismered...- nyöszörögtem óvatosan, de rám se bagóztak. Ahogy a széldvédőről került szó még én is megremegtem. Nem volt egy szerencsés első találkozás...de legalább megtörtént. Ahogyan átkarolt kissé zavartan. de vigyorgva mentem be vele mig a többiek követtek. Az üvöltő zene, a tömeg, a fények... sose hittem, hogy ilyen helyre megyek. Aztán ahogy változtam azt nem, hogy vele. Ahogy leültünk volna Eric azonnal emgfogott és a pulthoz húzott.
- Ne-nem mondtad, hogy jön! Ugye megmondtad neki, hogy törleszteni fogok?! - kérdezte aggodalmasan, hátra hétra nézegetve a boxunkhoz. Mig én nem is figyelve rá kértem ki az első kört.
- Ne aggódj, törlesztek én helyetted is. - vigyorogtam rá sokat mondóan mire kirézta a hideg, majd halkan felnevetett. Ő elfogad, de hetero.
- De...furcsa...akkor olyan komolynak tűnt, ing öltöny...végod! Most meg...- motyogott ugyan olyan bizonytalanul, mire a pultnak támaszodva vigyorogva néztem fel rá.
- Komolyan azt hiszed összállnék, holmi jó fiúkkal?! Hidd el... ő legrosszabb mind közül! - kncogtam, s megkapva az italokat fogtam amennyit tudtam, meg hagytam hátra neki is majd ültem vissza az Uram mellé.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 10:46

Ahogy a easztaval elsetalt csak lazan ulve a kanapen nezelodtem az embereket. Voltak paran akik megfagytak a latvanyomra, vagy esetleg dasogva, meglepetten koszontek egy joeatet fonok mondattal. Amint mehjott az angyalkam csak mosolyogva vettem el az italom majd ismet atfogva a vallat huztam le az italom.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 11:01

Talán az ital miatt, de lassan oldotabb lett a hangulat. Már próbáltak beszélgetni, néha viccelődtek is a vörösömmel. Naru volt egyedül szótlan, de ez érthetó és talán jobb is... Sok mindenról beszéltünk, azegyetemról, a vizygákról. Hogy mi lesz utána. Hiszegyikük sem akart tovább szopni pakolóként egy boltban,vagy épp kasszásként. Ericet a művészet vonzotta, Lilyt valai jól kereső munkát akart kevés erőfeszitéssel...
- Mmm! - nyeltem le az italom utolsó kortyát - Erre tudok egy jót! Menj el titkárnak és szedd fel a főnököt! Kifizetődő...- pillantottam vigyorgva Constantinra mire felnevettek.
- És te? Te maradsz titkár fiú? - ppillantott rám vihogva Lily mire egy pillanatra elgondolkoztam, majd mosolygva véllat vontam.
- Szerintem igen. - kuncogtam - Persze csak ha megtartanak! - néztem fel az Uramra vigyorgva.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 11:32

Ahogy az italok fogytak en is egyre tobbet ittam, egyre oldottabb lettem. Mikor a zivabbtanulas kerult szoba szeles lett mar becsipett vigyoeom. Nekem meg van oldva van egy cegem kapjatokbe. Mikor Willt kerdeztek, kerdon negtem raajd ahogyan aztmondta kifizetodo melo felszedni a fonokott elkuncogtam magam majd amikor azzal a kijelenressel ramnezwtt hogy felteve ha megtaetom megvontam a vallam.
-Ha engedelmes leszel... Van az a dolog amiert megtartalak.-vihyorogtam ra az allat ket ujjam koze fogva uhy csokolva meg teljesen zavartalanul. Azt gondolnak amit akarnak.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 11:37

Ahogy megvonta a vállát vigyogva vontam fel a szemöldököm. Majd a kis beszólására megrogattam a szemem. Közbe meg jöttek a beszólások és vihogások, hogy úgy is csak ehhez értek...Na mgálljatok! Ahogyan megcsókolt ösztönösen csókoltam vissza mélyen,szenvedélyesen. Az italtól talán kissé túl hevesen,persze rögtön húúúúzni kezdetek mire felnevettem.
- Elég legyen! szóltam rájuk, s a gipszelt karom felemelve próbltam megint takarni magunk, miközben folytattam a vad csókolózást. Egyszerűen megveszek érte
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 11:54

Hallva a huzasokat csak buszken elvigyorodtam
Igen, o az enyem. Mikor rakukszolt en ordogi bekepzelt vigyorral figyeltem a dolgokatajd ajogy visszakapott a szamra azonnal belegolytam en is hasonlo suenvedelyel, majd huzodtam el.
-Csillapod tollas...otthon a tied vagyok, es majd azt teszel velem amit csak akarsz. Bird ki meg egy kicsit.-sugtam az ajkara majd egy utolso csokot adva neki huzodtam el es dontottem le a poharban megmaradt Whiskeym.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 11:56

Ahogy elszakadt tólem még finoman az ajkai utén kaptam, de ahogy meghallottam mitsúg.. Finoman jobban felé fordultam s őgy vigyorgova hajoltam hozzá.
- Minek várni? Mikor itt a mosdó és a sikátor? - búgtam neki epekedő, csábitő hangon, majd álltam fel.
- Még inni akarok! - jelentettem ki s indultam meg ismét a pult felé.
- veled megyek! - morogta kissé unottan Naru de kimszva követett.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 12:31

A valaszara megcsovaltam a fejem. Nem tennek vele ilyet, tobbre tartok ennel. Mokor felallt azzal a kijelentessel.meg szoltam.neki hohy nekem is hozzon, de ajogy meglattam a kis huzottszemut utana menni szihoru tekintettel neztem utanuk. Csak egy felresikwrult mozdulat vagy gesutus...es a pokolra kuldom.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 12:43

- Hogy vagy? - pilantottam rá kissé komolyabban. Ez most valahogy...olyan rossz volt.
- Hogy lennék? Nézni ahogy enyelegtek, nagyon fasza...- morogta, s kért két töményet. Tényleg bűntudatom volt, de inkább nem mertem erre mondani semmit sem. Nem akartam vitát vagy fejfájást ma este.
- De a barátság nagy Úr, nemde? - adta nekem az egyiket és koccintottunk végül. Az ilyenek hamar fejbe löknek.. basszus. Végül fogva az italokat mentünk vissza.
- Kijössz rágyújtani? - néztem az Uramra a kezébe adva a sörét.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 12:48

Ajogyan koccintottak kisse okolbe szorult a kezem, de ez meg belefert. Mikor a kezembe adta a sorom csak bolintottam ugy indulva meg ki azzal, s kinn vettem elo az elektromos ketyerem. Nekem ez maradt.
-Minden okes?-neztem ra kerdon, de nem idegesen. Meg nem volt ra okom.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 12:52

Ahogy azt kérdezte minden rendben van e vigyorgva vontam vállat, s néztem rá. A szemem már az italtól csillogott. Rágyújtva nagy slukkot szivtam.
- persze. Miért ne lenne? - fújtam ki a füstöt hosszan, majd továbbra is vigyorgva néztem fel rá. Elé lépve újabb slukkot szivtam, s fújtam az arcába pimaszul.
. Megmersz csókolni? - incselkedtem vele kuncogva
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 12:56

Ahogy aztmondta, hogy persze, miert ne lenne csak bolintottam ugy fujtam ki en is a menta illatu fustot. Ahogyan elem lepett azzal a kerdessel az arcomba pofekelve, ordogien vigyorodtam el, majd nyaltam vegig az ajkain.
-Bent keves hianyzott, hogy a kanapen megdektesselek. Szerinted.nem.merem?- toltam az epulet falahoz a sikatorban, majd nyomodtam hozza, fel kezemmel a feje.mellett.megtamaszkodva, ugy csokolva meg melyen.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 13:03

Ahogyan megnyalta a szám elégedetten vigyorodtam el. Na? na? ahogy a flnak tolt s megtámaszkodott mellettem elégedetten sóhajtvacsókoltam vissza. Megbolondulok érte. Elvesztem az eszem... Szabad kezem az övére markolt és úgy húztam ha leetett még közelebb.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 13:30

Mikor visszacsokolt, s az ovemre matkolt felnyogtem ugy nyo.odva neki.
-Csak nem birsz magaddal?-kunvogtam ogy tapadva a nyakara es harapni szenvedelyesen.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 13:36

A krdésére vihogva ráztam meg a fejem.
- Tudod, hogy szerettem játszani... Érezni ahogyan fúj a szél és te felemegitesz. Az izgalom, mitől hevesebben ver érted a szivecském.hogy rajta kaphatnak...hogy látják, milyen nagyon mocskosak vagyunk...mint akkor az erődben. - néztem fel rá s búgtam szenvedélyesen az ajkaira - Emlékszel?! Az utén akartál elvenni! Csak magadnak akartél és én bele egyeztem, mert azt akarta..hogy csak magadnak akarj! - vigyordogtam és vihogtam nagyokat. Máskor talán nem mondok olyen nyiltan ilyen dolgokat, de márvoltbennem egy...vagy öt ital.
- Inni akarok még! Gyere! Igyunk még! - dobam el a csikkem s mentem elpre kuncgva.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 13:48

Mikor elkezdte magxarazni hogy szerwti, jogy lebukik, es emlelyzem e az erdore...ohhh peryze hohy emlekszem! Mikor elindult, csak visszahiztam es behuztam a sotetbe, a sikator melyere.
-Meg most is akarom a szerzodest Will... Nem kenyszeritelel, varok rad, amig csak elek. Tudod...a tron mellett neked mindig lesz egy hely...-bugtam majd haraptam finoman az ajkaba ugy szivva meg, majd elengedve az ujaim az ove kore kulcsolva huzodtam el, hog mehessunk vissza.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 13:57

Ahogyan vissza rántott zavartan pislogtam fel rá. A sötét szite teljesen elrejtette. Csak keveset lttam belőle vagy épp akkor mikor egy kocsi elment a sikétor előtt, s a fénye beszűrődött. Némén, nagyokat pislogva hallgattam, majd ahogy elkezdett befelé húzni lesötöttem a szemem. Egy pillanat alatt könnyes lett, de direkt csak mögötte jöttem, a kabája ujjét fogva, hogy ne lásson Nem akartam, hogy tudja, nem hagytam. Nagyon szeretem őt... de többé nem teszek akkora butéságot mint akkor. Nem mondok már az ilyenkre igent. Ahogy visszaértünk felvéve mosolyom ültem vissza a helyemre Szerencsére már kint volt a következő adag ital, igy azt rögtön lehúztam. Inkább tovbb beszélgettem és röhögtem, csak ne kelljen ezen gondolkodnom S szerencsére ez be is vlt.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 14:20

Nem lattam az aecat, de nem is akartam. Felek, megbannek valamit. Mikor beertumk kiittam az edig magnal tartott sorom, majdhuztam le a kovetkwzo italt. Ez mar sok lesz, erzem...
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 14:32

Még egy darabig tovább ittunk, majd lassan szélingúzni kezdtek az emberek. Először Naru lépett le, de ez meg se lepett. Majd fizettek és Eric és Lily. Maradjunk annyiban ez az este volt a törlesztésük. Mikor elmentek akkor néztem fel hosszú idő utén először Constantinra.
- Menjünk mi is? - kérdeztem halkan
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 17:38

Eszre veheto volt jogy moutan visszamentunk nem is nagyon nezett ram, vagy szolt hozzam. Csak miuzan marindenki elment,mire bolintottam,ajd miutan fizettem hivtam egy taxit. Aztjiszem...nem volt tul okos otlet azokat elmondnom neli...de jogaban allt tudni.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 38 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.