Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

2 posters

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 17:45

A taxira várva csendben ácsorogtam. Nem tudtam, mit mondhanék...Amúgy is majdnem elaludtam. Ahogy megjött a taxi és beszáltunk én hozzá vackoltam magam, s finoman neki dőltem. Azt akartam tudja szeretem... de ebbó a fene nagy szeretetból az lett, hogy másodpercekkel az után, hogy elindultunk halkan horkolva, és morogva nyomtam a vállát.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 17:56

Mikor hozzambujt csak elmosolyodtam ugy oleltem.mahhoz. milyen kis edwa. De amint meghallottam azokat a hangokat felrohogtem. Imadni valo. Mikor megerkeztink finoman kezdtem keltegetni.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 18:05

Arra ébredtem, hogy kelteget ésmár a házaelőtt állunk. Nyammogva, morogva száltam ki s becsapva az ajtót indultam meg előre, hétra hagyva őt. Inkább azt mondanám, hogy a testem ösztönből ment haza, mintsem hogy tudatos volt. Csak arra tudtam gondolni, hogy mindjárt fent vagyunk és kidőlhetek. És mikor ez megtörtént. Őgy ruhástúl volt tökéletes már ajdnem vissza is aludtam
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 18:08

Ahogy liszallt es becsapta az ajtor morogva raztam.meg a fejem, majd kigizetve a taxit mentem utana es meg lerangattam magamrol az ingem.meg rugtam.le. cipom csak ugy doltem be melle es aludtam be egy pillanat alatt.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 18:09

Ahogy bejött halkan mormoltammég kicsit, majd aludtam be. A reggel...na hát az valami szörnyű volt. Fájt a fejem, hányingerem volt. És megőrjitett a meleg, amit árasztott.
- Mmm...menj arrébb! - löktem le az ágyról, majd vackoltam magam középre.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 18:22

Reggel fajt a fejem de nem birtam megmozfdulni. Masozgatott anelkul is. Nagyot nEkkentem a foldon kello keppen bebaszva a fejem a padloba mi nagyot koppand.
-Basudmeg Will normalis vagy?!-motrantam ra a kelletenel hanhosanban a homlokom fogvai egy kis csikban felszakadt.
Fejem fogva tamojogtam ki a mosdoba majd ahogyan a mosdokagylonak tamaszkodtam szinte azonnal bele is hanytam a tomerdek alkohol maradvanyat, s figyelfem ahogyan vizet engedve ra, a homlokombol folyo verrel egyuzt eltunik.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 18:35

Hallva a koppanást fájdalmas lett az arcom, de persze neki háttal ebből semmi se látszott. Félig kinyitva szemem, hallgattam ahogy felkel és rám mordul. Olyan szerencsétlen...
- Bocsi! - sóhajtottam fel, majd hallgattam ahogy kimegy. Hallottam,ahogyan ki ad mindent, és a koppanás is féjdalmasnak hangzott...valahogy..még se akaródzott kimennem megvigasztalni. Valahogy, valami flusztrált tegnap este óta.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 19:06

Ahogy kioblitetrem a caapot levetve a maradek ruham alltam be ott nyilt ajtonal keudtem.magamra ereszteni a hivos vizet.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 19:14

Ahogyan hallottam zuhanyozni kezd lassan felültem. Valahogy...semmi élet kedvem nem volt. Pedig összeségében jó volt a tegnap este...nagy részt... Végül fogtam egy cetlit és egy "Ne haragudj"-ot irva rá hagytam a tévéjéraragasztva s léptem le. Értheti ahogyan szeretné a homloka miatt, azért mert igy eltűntem..minegy Majd este vissza jövök, de igy is úgy is haza kellett volna ma mennem.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 19:50

A biz csobogasaondent elnyomott es kisse fel is frissitett.
-Mit szeretnel enni?-setaltam a konyhaba hajam torolgetve, derekamon a torulkozovel a suoba fele sem nezve.
-Will?-neztem ki, vegul, de o mar sehol sem bolt a kis foltos meg csak az ajtot kaparhatta. Kwzdett dejavou erzesem lenni. Regen is mindig lelepett. Ahogy visszamentem elosszor a kis dognek adtam enni mire azonnal ravetette magat. Majd csak ezutan nem sok kedvvel kezdtem el ugy torulkozoben csinalni magamnak is vlamit.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 20:05

Haza rohanva óvatosan mentem be. A makcsa engem szeret egyedül, de ha mérges rám...nem szoktam kimondani hangosan, de félek tőle. Körbe nézve sehol semmi, igy nagyot sóhajtva mentem be...de a konyha függöny... a az rolytos ra lett szaggatva. Értetlenül néztem körbe fefelé bámulgatva.
- Hpgy a k*rva anyámba tudtál te olyan fentról rávetódni?! Hét nincs is semmi olyan magasan! - morogtam, mire csak fenyévogott.
- Igazad van, sajnélom Sokéi voltam voltam el. De enni hagytam! - engedtem neki firss vizet, s raktam oda még egy undoritóan büdös macska konzervet.. remélem igazi macskéból készült. Végül zuhanyoztam és felöltöztem. Torna cipő, kivételesen nem szaggatott farmer és fekete trikó kockés ing. Na meg a pulcsi... Igy indltam ótnak megint. Valahogy...nem volt kedvem oda menni ahol igazán beszélnem kell. Halgatni akartam. És akkor eg valakit kell keresnem, aki sokat pofézik. Ismerve őt, abba az edzőterembe mentem, ahol gyakorolniszokott Most is bent volt a direkt ilyen, nagyon menő fiszemfaszomos bambuszfakarddal gyakorolva.
- Nagyon manó, nagyon japán. - mentem be vigyogva mire megállt.
- Jaj, nem volt elég tegnap a fejed nznem? . vigyorgott a zöldike, Mire felvéve ez egyik ilyen... bambuszkardot finoman meglöktemaz övét, amolyan kihivéképp.
- Tudod...most nem tudom, hasznélni az egyik kezem... Lehet gyúzhetsz ellenem! - vigyorodtam el, mire felvonva szemöldökét állt a kezdő pózba.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 20:36

A nap memarast reszeben a kanapen ultem olemben a laptop, sok ido utan vegre hajlando voltam felvenni a dolgozos szemuvegem, ugy vakargattam felkezzel a kis foltos fulet, ki mellettem.fekudt el. Csak egy uzenet es gindoljak barmire. Kosz baszdmeg most ezer meg egy variacio beugrott ra a homlokomtol kezdve egeazen odaig higy o ezt bem tudja folytatni es vege.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 20:41

Mielőtt még meghaltam volna, persze megadtam magam. Valahogy, nem volt kedvem össze mérni a tudásom vele, aki évek óta csinálja, úgy hogy csak halvány sejtseim voltak a dolgoról. Végül a szönyegen elnyúlva keztem a plafontbémulni. Vajon nagyon haragszik? Majd enyugszik... Naru magyarézott valamit, kaptam egy kis kioktatást is a kendóval kapcsolatban..de nem igen figyeltem. és ez kellett nkem, a társaság, mégis... hogy kicsit ellehessek.
- Hé..beléd rugok, ha nem figyelsz!
- Naru..együnk valamit...- motyogtam felülve nagyot ásitva, mire csak bólintott. Elrohant töltözni én mepdig ott vértam rá Végül egy közeli hamburgeresnél kezdtünk tömni. Jó volt egy kicsit..megint az átlagos napjaimat tölteni mégis..hiéynzott.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 20:54

Mar estledett mikor levettem a szemuvwgem ugy dorzsoltem meg az orrnyergem. A geo fenye mar kiege tte a szemem es ktya is asitoztt.
-Gyere te kis poolfajzat menjunk es fedezd fel a kornyeket.-szestem elo a fiokbol a fekete alapon ezusten csillogo szegecses nyakorvet majd tettem ra vegul azt a nyulos porazt es indultam meg a kisfickoval. Olyan buszken es kemenEn setalt velem, mintha valami baszottnagy allat lenne pedig most meg siman keresztve lehetbe harapni.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 21:05

Fel.fel nevetve figyeltem oda mit dumál. De a tekintetem sokszor elkakandozott a járó kelőkre. Mostis érdekelt mi van vele, de majd este... este visszamagyek. Hirtelen csak annyit éreztem, hogy valami rajtam landol felnézve pedig egy sült krumpli volt..
- Most mr komolyan! vagy figyelj rám, vagy mond azt hogy fogjam be! - puffogott fel fújt arccal.
- Mekkora barom vagy! - dobtam vissza még egy szem krumplival mire sértődötten épogni kezdett, sigy dobott me másodszorra is. Én meg prsze nem hagyhattam magam... de aogy az én szemem, pont az öregasszony hajában landolt egy pillanatra lefagytam, még a mozdulattal is. De a nyanya csak nem vette észre...éreztem vissza kéne fognom magam, de könyörgöm..az ott kiéllt a kis fehér hajából..végül ahogy Naru kifakats is a röhögéstül szint sirva kapkodtam a levegó után
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 21:14

Az a kia vakarcs igazi magnes. Szerintem a varos osszes tinije es kiskolyke leszolitott hohy megsimogathatja e. Ha hetero lennek...na most aztan jol jonne a kis vacak. Minden no imadja a kiskutyakat, akik koztudott ugazi csajmagnesek. Es ugy lattam.o iis elvezi a szeretgetest.
-Na gyere szivtipro menjunk vissza.-mosolyogtam ra kire vakkangazott parat es a poezt ragva, rangatva mentunk vegig a foutcan visszafele, hogy azert megegyszer megcsodaljanakinket.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 21:20

A derekam fogva kezdtem sipolásba...kifogytam a levegőból. Kezdtek egyre többen rénk figyelni, s mér mentunk is volna mikor a baya hirteln hátra fordult egy olyan arccal...hát azt...nem is tudom..leginkább a neten látott No mememre hasonlitott. Egy pillanatra, majdnembhugyoztam a rámültettól..majd már téyleg leléptük. Üvöltöve röhögve..de leléptünk. Kicsit messzebb megállva pihegve sipoltam és röhögtem, miközen a levegért küzdöttem, Nar feladta azt leült egy bokorba és ott vihogott tovább. Ilyen a vilégon nincs!
- Ott fityeget mikor hátra fordul, láttad? . kuncogtam
Hülye! Imádkoztam rám ne essen mert sikitok! - visogott vissza
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 21:32

Hirtelen lettem figyelmes a visongasra mire en is es a kutya us meg ugy a fel utca kerdon kapta oda a fejet. Meglatva kik azok hitetlen, keseru mosolyal csovaltam meg a fejem, majd mentem tivabb. Mit zavarjam? Talan tenyleg a legutolso tippem a nyero...
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 21:41

Még gy darabig elmagyarázkodtun kegy két dologgal kapcsolatban, majd elváltak utjaink. Nekem megint rohanés az életem. A még közben vett shakemet iszogatva dobtam ki menet közben,majd megálltam. Fájdalmas arccal bémultam magam elé..ez szörnyő lesz..de megteszem. Imádom...és volt az alján még. Visszalépve vettem vissza, szerncsére a kuka televolt igy épp csak a külseje ért hozzá a doboznak, a szivószál megvéképp nem, kiszürcsölve dobtam ki újra. és rohantam tovább.. Ilyenkor nem szeretem az életem...se magam... Felszaladva magamhoz adtam enni a macskának, majd szedtem össze pár cuccom. Mér mentem volna el mikor a kandóróm panaszosan kezdett sirni. Jaj ne csinéld..megszakad a szivem...de nem lehet...vagyis nem...vagy mégis? Végül nagyotsóhajtva indultam el hozzá újra Az ajtóban kopogtatva a pulcsim alá rejtettem a dögöt, had legyen egy kis idóm magyarázkodni bár..lehet a macska a kezemben kevésbé tűnne fel neki, mint az hogy terhesnek látszom...demér nincs idő kiszedni onnan! Vagy van? Vagy nincs?
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-28, 21:44

Mikor felertem ereztem hogy most kezdek igazan ehes lenni igy odaeaktam egy adagpalacsintat. Mat majdnem kesu voltam mikor kopogtak, igy csak futraba nyitottam ki, eppcsak megnezve az arcat annak aki eerkezettajd mikor lattam Will az rohantam vissza. akonyhaba es csak miutan megforditottam a tesztalapot alltam.le gondolkodni. Akkor...telen megsehagy el...vagy csak most jon a holmijaierg?
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-28, 21:47

Mikor benegedett és el is rohant óvatosan lptem be s lestem oda. Elég volt a levegóbe szimatoolnom, hogy tudaj mit csinél és most egy kicsit..ha lehet jobbanszerettem.
-Szia..- kezdtem bele óvatosan, néma léptekkel próbáltam beosonni, de a macska farok mér kint lógott mire gyorsan elfordultam.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-29, 07:19

Ahogy hallottam koszonajd beosont, lehiutam a tuzrol a serpenyon.
-Will..-fordultam fele belekezdve a mondatomba de meglatva ot megakadtam es kerdon hiutam fel a szemwm
-Ezt most komoly?-neztem ra kerdon, a macskafarkat figyelve, amit a kis dogom folyamatosan morgott.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-29, 09:25

Ahogy megallt elottem mar tudtam vegem. Osszeszoritott szemmel vartam s ahogy ra kardezett felnyogtem.
- Olyan sokat hagytam magara mostanaban! Olyan kis szomoru... te is ilyen lennel! Naaa..nezd meg milyen cuki! - kinlodtam ki a pulcsim alol es emeltem fel a dogot aki felig nyitott szammal jol lakott ovodas pofival halkan magyarazott dunnyogott.
- Kerlek... - neztem Constantinra hatalmas kerlelo szemekkel.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-01-29, 09:30

Mikor kerlelni kezdett majd felemelte elem a macskat felig felhizott szemoldokkel neztem a dogot, majd felsohajtottam.
-De csak miattad. Es ha egyetlen karmosad vagy harapas lesz a kutyan, megtanitom repulni a macskad.-dunnyogtem, ugy tolva le a kezet a macskaval, majd nyomtam csokot Will homlokara.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-01-29, 11:39

Mikor beleegyezett sunyi lett a mosolyom. Ez az! Majd ahogy morogni kezdett csak gyilkos feljel neztem felre.
- En meg teged... - mormoltam majd mosolyodtam el.
- Es...milyen napod volt? - leptem el kuncogva s megsimogatva letwttem a kandurt. A kis ebnek eleg volt csak kicsit kozelebb mennie mire a dogom megfagyott... es a legmagasabb ponton kotott ki a lakasban mikozben mint egy retardalt ugy kapkodott es fujt. Akaratlanul is kirohogtem szegenyem
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 39 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.