Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gimnazista élet /játék/

+4
Soraa
Mizuki Ayame
Haru~
Szandra
8 posters

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-08-25, 15:35

Mikor vissza kérdezett összeszorítottam a szemem. Jaj... kár volt bele kezdeni... Halkat sóhajtva engedtem le felhúzott vállaim.
- Nem fontos. - válaszoltam halkan. Elvettem róla kezem és a padra tettem, amin ültünk. A szélébe markolva támaszkodtam két karomon, majd fejem az ég felé fordítva kezdtem bámulni a felhőket.
- Szóval nem rúgtak ki... f*sza... akkor most hiába kaptam intőt.. és közöltem a történelem tanár úrral, hogy fizetnék neki egy körért... - sóhajtottam fel nyugodt, beletörődött hangon.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-08-25, 19:35

Mikor modta jogy nem fontos csaknosszevontam a szemoldokom. Minden ilyen amire azt mondjak nem fontos az igenis fontos.
-Naaaaaa kivele!-tettem le az asztalra az o kajajat eppen hogy beleturkaltamnigazabol mar csak aszemem kivanta. Mikor elkezdte ecseteljibjogy mennyi mindent csinalt es hogy raadasul ezek utan nem rugtak ki csak vigyorogva megcsovaltam a fejem.
-Nem vahy normalis.- neztem fel ra de o az eget kemleltem.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-08-25, 19:50

Vigyorogva hallgattam a hangját. Ahogyan azt hajtotta mondjam el még mindig nem nem néztem le rá. Megráztam a fejem, miközben a szél belekapott a zöld hajamba. Dehogy mondom el! Ez a vilég legrosszabb ötlete! Nem kell, hogy a vérem szívja...
- Nem! - vágtam rá gyorsan. Mikor nevetve azt mondta, hogy nem vagyok normális nagyot sóhajtottam. Hunyorogtam a naptól, így az egyik kezem felemelve, a csuklómmal takartam el a napot.
- Tudom...- sóhajtottam.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-08-25, 19:54

Mikor azt mondt, hogy nem, csak felfujtam az arcom. Mi az? Hogy nem?! Nekem nem lehet nemet mondani! Nem is erdekelve a nagy sohajtozasai kelltem fel a padrol. Mivel korulottunk a fakon es galambokon kivul senki nem volt igy szembol beletelepedtem az olbebe ugy fonva kereszte a karom anmellkasom elott.
-Ddig pedig nem megyek el innen amig el nem modod.-fujtam fel ah arcom. Makacs tudok lenni ha akarokY
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-08-25, 20:03

Csak figyeltem, ahogyan a hatalmas égi vattacukrok lassú mozgással úsznak arrébb. Csend volt, és habár sose szerettem a csendet, ez most jól esett. Hirtelen felkelt rólam én pedig csak pislogtam rá, aztán ahogyan az ölembe ült, velem szembe megszólalni se tudtam. Tátott szájjal tehetetlenül integettem, hogy most mi az istent keres ott?! Ahogyan bele makacsolta magát az ölembe... mint valami kis ovis.
- Ahj... tőlem ülhetsz itt estig, de én kimászok alólad! - forgattam meg a szemem és kezdtem fészkelődni.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-08-25, 20:07

Lattam az atcan a dobbenetett es a tatvamaradt szajatol csak gonosz vigyor telepedett az arcomra. Mikor mondta, ulhetek itt estig csak mergesen fujtattam egyet. Ha kimaszol vagy elmesz akkor addig kovetlek es logok a nyakadon mig el nem mondod-jelentettem ki hatarozottan.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-08-25, 20:14

Mikor fújtatni kezdett, mint valami ló félig felhúzott szemöldökkel, értetlen arckifejezéssel húzódtam hátrább, mielőtt leprüszköl. Istenem... ez egy rózsaszín Én Kicsi Pónim... Megforgattam a szemem. Ennek nem lesz így jó vége!
- Miért kell neked mindig hisztizni?! Van, ami nem a te dolgod! - ripakodtam rá, persze végig vigyorogtam, nehogy komolyan vegye.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-08-25, 20:23

Mikor nekem allt, hogy miert kell folyton hisztizbem meg van ami nem az endolgom csak rlegge ketelkedo pillantasokat vetettem ra.
-Egy, nem hisztizem! Nem tudod te milyen az amikor en ugy istenigazabol elkezdek hisztizni. Ez itt csak egy kis kezdetleges makacssag. -szegeztem a mellkasabak a mutatoujjam es kezdtem el bokkodni nyomatekosan.
-Ketto. Igen is ez az en dolgom, mivel el akartad mondani. Es az, hogy kost viszakodsz csak megjobban megerositi bennem a tenyt, higy kozom van a dologhoz es tudni akarok rola!- neztem bele melyen, ellenkezest nem turve a szemebe.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-08-25, 20:38

Hirtelen olyan szúrós szemekkel néztem rá. Na ez a kicseszett póni most mérges lett... Elkezdett böködni a vékony, csontos kis ujjával, miközben elmagyarázta, hogy ő egy vadállat. Úgy adta elő ezt az egészet, hogy köpni- nyelni nem tudtam. Csak ültem ott alatta, s pislogtam rá nagy szemekkel. Mikor azt kezdte magyarázni, hogy igen is köze van hozzá megforgattam a szemem. Oké. Nyertél.
- Csak azt akartam megkérdezni, hogy mit csinálsz az este? - kedztem bele nagy sóhajtva, majd néztem egyenesen a szemébe - Az elmúlt napokban úgy unatkoztam... gondoltam...és tudod... te vagy az egyetlen barátom... szóval.. kimással mennék? Gondoltam megnéznénk egy filmet, ennénk valamit... meghívlak! - kezdtem magyarázkodni, nehogy véletlenül is azt gondolja, hogy randira hívom... mindazok ellenére, hogy épp azt tettem.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-08-25, 20:49

Mikor felsohajtott mar tudtam nyert ugyem van. Mikor megkerdezte, hogy mit csinalok az este, csak kicsit oldalra billentettem a fejem kerdon. Mar tettem volna fel a kerdesem, hogy miert mikor magyarazkodni kezdett, hogy ugy unatkozott meg en vagyok itt az egyetlen haverja, es igy nem tudna massal menni. Aztan mondta hogy neznenk egy filmet meg ennenk valamit... Azzal a kis zaart amagyarkodasaval olyan aranyos volt.
-Hmmm...A kajaval megyoztel.- kacsintottam ra.
-Amugy megyek, de csak ha jo filmet nezunk. Eeees a mozis kajat en allom. Nem akarlak kienni a vagyonodbol! De a tobbi a te reszortod.- paskoltam meg cicapofival az arcat majd mivel megtudtam amit akartam elkezstem lemaszni rola.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-08-25, 21:09

Csak vigyorogtam rá, de istenem... éreztem magamon, milyen bárgyú is az a vigyor. Mint valami hülye úgy nézhetek ki. Minden esetre bele egyezett. Azt mondta a mozis kaját ő állja én pedig már a rendes, "hagyjuk már" mosolyommal megforgattam a szemem. Mikor a filmről kezdett magyarázni, meg hogy nem akar kienni a vagyonomból szét nyíltak az ajkaim, ahogy mosolyom egyre szélesebbé vált így megvillantva fehér fogaim. Megkínzott és kiszedte belőlem, amit tudni akart elkezdett kimászni az ölemből. Megragadtam a kezét és visszahúztam. Hirtelen... nem is tudom miért tettem... Lefagytam. De mielőtt még nagyon hülye lett volna a helyzet finoman a tarkójára csúsztattam a kezem és a hajába túrva magamhoz vontam. Lágy csókot nyomtam az ajkaira, majd szinte rögtön el is engedtem.
- Most kvittek vagyunk az előbbiért!
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-08-25, 21:15

Az a bargyu vigyor... Istenem pont ez az idiota fej tettenot azza a sracca aki volt. Amikor magyarazkodninmezdtem csak meg szelesebb lett a mosolyo. Komolyan ugy orult ennek, mint majom a farkanak. Na vard csak ki a veget. Nem neztel te meg velem mozit. De a tapasztalatok alapjan nemvaloszinu, hogy utana meg fogsz. Amikor mar majdnem lenn voltam megint a padon megragadta a kezem es visszarantott az olebe. Csak kerdo mit sem erto pillantasokat vetettem ra varva a magyarazatat, de aztan... Minden olyan gyorsan tortent. Hirtelen fogta meg a tarkom es vont magahoz finom csokot adva. A meghokkenestel kopni nyelni nem tudtam s egy egeszen halovanyan el is pirultam mikor jott is azzal az idiota magyarazattal.
-Ertem... Akkor ez nalunk marnolyan lesz? Mint masoknal a kezfogas?- tettem a mutatoujjam az allamra gondolkodast szinlelve es ettol a zvartsagomnis elmult. De kost hogy visszahuzott mar nem mozdultam az olebol. Olyan kenyelmesen elhelyezkedtem...
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-08-25, 21:27

Láttam rajta megilletődött kicsit. Nem is csoda... még egy kicsit én is megszeppentem. Azonban mikor feltette a feltette a kis kérdését, azzal az elgondolkozott fejjel elvigyorodtam. Felemeltem a kezem és úgy megnéztem, mintha valami érdekes kincs lenne, majd felé nyújtottam.
- Ha akarod, megfoghatod a kezem! - dugtam ki a nyelvem csipkelődve. áttam rajta nem igen akar már elmozdulni rólam... nem is bántam. Szerettem ha rajtam ülnek és nyomtak.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-08-25, 21:35

Mikor felemelte a kezet es elkezdte nezegetni csak megforgattam a szemem.
-Meg mit nem. A vegen az enyem js olyan budos bagoszagu lesz.- fintorodtamel. Milor meglatva hogy kinyujtotta ram a nyelvet csak atfitott a fejemen egynotlet. Hirtelen kaptam utana, s haraptam ra finoman de aztan el is engedtem.
-Azt hiszem valanikor tenis csinaltal egy ilyet.... Bar nem tudom pontosan. Na mind1, ha csinaltal akkor mar ezzelnis egaban vagyunk.- vigyorogtam buszken. Ugy lattam nincsbkifogasa azellen hogy tovabbra is az olebe uljek s en sem viszakodtam tulsagosan.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-08-25, 21:44

Végig sértett arccal néztem rá. Ch! Hogy meri?! Morogva kaptam el a kezét és fontam ujjaim az ujjai köré. Mit képzel ez?!
. Reggel óta nem gyújtottam rá! Szóval ne merj beszólni te banya! - morgolódtam. Majd mikor kinyújtottam a nyelvem, s ő utána kapott és finoman megharaptam hirtelen azt se tudtam mit reagáljak rá. Halkan szisszentem fel, amikor elengedett, picit fájt, hogy a piercingemnél kapot el, de ezt igazán nem lehetett a szemére vetni. Mikor magyarázni kezdett, hogy én is tettem ilyet, meg, hogy most ebben is kvittek vagyunk megráztam a fejem.
- Ne akarj te csatázni velem kis lány! - figyelmeztettem, majd vigyorogva azonnal közelebb hajoltam hozzá. Jelzés képpen csókot nyomtam a szájára, miközben finoman megnyaltam az ajkait.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-08-26, 08:05

Amikor ramszolt, hogy reggel ota nem gyujrott ra ugyhogy ne merjek eszolni, majd az ujjait az enyem kore fonta csak felkacagtam.
-A banya eros jelzo! Inkabb tiniboszi!- kacsintottam ra majd kicsit megmorzsoltam ujperceit az enyemmel. Amikor elengedtem a nyelvet kicsit felszisszent amiert csak ertetlenul neztem ra. Azert ez ennyire nem fajhatott. Mikor mondta, hogy ne akarjak vele csatazni gonosz vigyor terult el az arcomon.
-Te ne akarj velem. Csatat meg sose vesztettem. Emlekezz a szuleimet is bepereltem!- kuncogtam gonoszande akkor o mar kozel hajolt s csokot nyonott a szamra mikozben nyelvevel is megsimogatott. Elosszor mereven turtem hiszen meglepodtem de mar kezdtem megszokni az erzest. Ugyan a gorcs ugyanugy ott volt a gyomromba.
-Mi ez? Baratsag extrakkal?- kuncogtam ordogien, majd megismeteltem az elobbi mutatvanyat vegig a szemebe nezve. Na igen ezt a jatekot is csak azzal vallalom akiben feltetel nelkul megbizok.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-08-26, 09:23

Megforgattam a szemem. Tini boszi... te banya! Szorosabban fogtam a kezét, miközben hallgattam őt. Igen, tudom, hogy nem szórakozhat vele akárki... De én nem is vagyok akárki! Mondjuk, az a szüleit beperlős húzása tényleg durva volt... de bátor és komoly dolog is. Ledöbbenten vele és tiszteltem érte. Bár.. neki ezt nem kell tudni. Nem csókolt vissza, de el sem húzódott. Szerintem megszeppent a drága. Azt arcára ördögi vigyor ült ki. Készült valamire. Ilyenkor mindig.
- Nos... valami olyasmi...- vigyorogtam. A barátságunk valóban kezdett egy ilyen irányba haladni. Hirtelen kaptam vissza, amit adtam. A szemembe nézett, olyan gonoszan és ördögien, mint minden ilyen kis húzásánál. Én pedig ugyan úgy, miközben viszonoztam.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-08-26, 09:53

Ahogyan hsonló képpen cselekedtem mint ő, csak újra visszakaptam a dolgot. Hajaj a dolog tényleg kezd átmenni abba a filmbe. De addig ugy sem hagyom fajulni a dolgokat. Csak tudatni akarom vele, hogy nem akaárkivel próbál szórakozni. Egy ideig igy eljátszadoztunk oda vissza adva a dolgokat, de egy idő után már kezdtek emberek szállingózni az utcára én meg nem teszem magam köszkívánatra.
-Akkor majd este megyek.-suttogtam gonosz hangon majd egy pillanat alatt kicsusszanva az öléből vettem fel a már általan széttürkált kajáját és indultam meg hazafelé. Kissé direkt megriszáltam a fenekem ezzel is huzva, de tényleg csak egy nagyon aprót. Na haver ha tudnád, kivel kezdtél ki...
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-08-26, 19:03

Egy idő után megszűnt a beszélgetés. Csak játszottunk, ahogyan oda-vissza adtuk egymásnak a dolgot. Nem telhetett el csak pár perc, mikor elkezdtem beszélgetést hallani, nem messze egy kislány rohant el tőlünk. Ő is észre vette, hiszen tőlem elszakadva a kezdett készülődni, miközben azt magyarázta este jön. Csak bólintottam, miközben újabb rossz fiús vigyor jelent meg az arcomon. Csak lestem utána, és mikor riszálni kezdte nekem a popsiját felneveltem.
- Jobban riszáld! - kiabáltam utána nevetve.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-08-26, 19:19

Ahogyan utanamnkiabalt csak oda se nezve felmutattam hatra a kozepsoujjam es abbahagytam a riszalas. Amint hazaertem kozoltem a batyammal jogy este moziba megyek mireno rogton a randi gyanusitassal jott. Persze en hatarozottan tagadtam s mikor elmondtam kivel megyek igazat adott nekem. Tenyleg ennyire bargyu latvagy lenne a kolyok. Vegulis egy csomonidom volt estig szoval rohadtsokmindent csinaltam addig. Kikerestem neten, hogy mit nezzunk es talaltam is egy jot, a szex videot. Ahaaa...pont ez kellett nekunk. Nembaj legalabb nevetunk egy jot. Aztan meg zombikatnoltem kormot lakkozram. Tok fekete lett mindegxik csak a kozepsoujjamon volt egy kis rozsaszin masni mindket kezemen. Aztan zuhany majd lazan megis jol feloltoztem. Vagyis fekete agyonszaggatott csofarmel, V nyaku szurke topp, re egy kis sotetkek kabatka aminek a valla tiszta szegecs volt. Feher magasszaru tornacsuka. A sminkkel sose vacakolok sokat igy most sem tettem. Csak a spirall meg ilyen Labello hogy ne szaradjon ki a szam. Pontban kilenckor mar a kolesz 9es ajtajat vertem mert fel10kor kezdodott a film.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-08-26, 20:18

Nem fordult hátra, vissza se nézett, de a kezét...azt bezzeg felemelte. kecses kis középső ujját mutogatta nekem. Aha... mégis mit? Vihogva dobtam után csak egy csókot. Oh szívem... neked bármikor. Nem sokkal később én is elindultam. Táskámat félvállamra véve zakatoltam vissza a koleszba. Nagy zsivaly volt, mint mindig. A srácok a folyosón rohangáltak. A fejem mellett hirtelen egy focilabda suhant el. Lemeredtem. Csak álltam ott, mint valami szobor és bámultam magam elé meredten. Ez meg honnan jött?! Az egyik csávó rohant oda hozzám, sűrű bocsánat kérésék közepette közölte, hogy bent fociznak. Na ne! Észre se vettem... Bezárkóztam a szobámba, ebből elég volt! A napi innentől elég lassan telt. Az ágyon fetrengve, elbóbiskolva vártam, hogy eljöjjön az ideje annak, hogy legalább értelme legyen készülődni. A törülközőm meg ragadva vonultam a fürdő felé. Bent persze mentek a szokásos malac viccek, sztorik, ki kit, hogyan döntött meg. Ezeket álltalában meg mosolygom, de a mai nap után... meg lehet életem végéig ezeket kell hallgatnom. A szobámban szárítottam meg a hajam, s öltöztem fel. Fekete inget vettem fel, melyet könyékig feltűrtem, hogy látszódjanak a karkötőim. Egyszerű, szürke csőnacit és fekete tornacipő. Épp a láncaimat pakoltam át egyik gatyámról, arra, ami épp rajtam van, mikor verni kezdték az ajtóm. Mi a tosz?! Kinyitva az ajtót, Eperkével találtam szembe magam. Egész jól nézett ki. Nem igen láttam még ilyen szerkóban. Az ajtón beinvitálva zártam be magunk mögött az ajtót, még nem voltam teljesen kész. Már épp köszönésre nyílt a szám, amikor az egyik szomszédom nevetve kiabált be.
- Na mi van Aru vendéged van?! Nem akarod megosztani velünk? - viccelődött. Japánul üvöltöttem ki neki, hisz arra, úgy se tud mit mondani, majd ismét Neko-chanra néztem.
- Normális vagy, egyedül fiú koleszba?! Nem tudtál volna kint megvárni?! - morogtam
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-08-26, 20:30

Lattam a szemem sarkabol es ereztem is, hogy megbamulnak de nem igazan erdekelt. Legalabb egyszer az eletukben jot latnak. Amint kinyilt az ajto es beinvitalt mar be is szoltak neki mire valamit visszagajdolt. Ahogyan nekemallt, higx miert jottem be csajkent fiu koleszba, csak megforgattam a szemem.
-Miota felteszennyire? Kulonben is ezek konyvkukacok. Meg ha van is kozottuk nehany tokos gyerek akkor is lerendeznem oket!- fujtam fej az arcom kicsit sertodotten de azutan leeresztettem.
-Na akkor indulhatunk, vagy itt akarsz allni egesz este?- nyujtottam ki ra a nyelvem jatekosan noszogatva.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-08-26, 21:11

Mikor megforgatta a szemét legszívesebben adtam volna neki egy atyai pofont. Mi ez a hozzá állás?! Még képes volt ő számon kérni és felhúzni a kis orrát! Kis...+!%#!
- Te engem ne kérj számon! Épeszű ember persze, hogy aggódik! - morgolódtam - Amúgy meg...nem csak a mi sulinkból laknak itt...van egy kettő, aki már csak itt talált helyet. Mikor ismét kérdezgetni kezdte, indulhatunk e meg forgattam a szemem.
- Persze...rögtön..- sóhajtottam, miközben felcsatoltam a láncaimat.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-08-26, 21:15

Huha nagyon felkapta a vizet. Mikor nekemallt csak vedekezoen felraktam a kezem. Jolvan haver nyugi meg se mukkantam. Amugy is, honnan kene tudnom hogy itt mas sulikbol is vannak? Csak ledobtam magam az agyara s kisse varakozo tekintettel figyeltem ahogyan nagy sohajtas kozepette rakja fel magara a ketyereit. Oregem en nem viselej ennyi pluszt...
-Szoooval majd milyen kajat eszel?- forditttam oldalra az agyon a fejem hogy pobt ralassak.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-08-26, 21:39

Mikor védekezően felrakta a kezét és bevágta az a fejet megforgattam a szemem. Mikor ledobta magát az ágyamra visszaléptem a tükörhöz és elkedztem megigazgatni magam. Amikor a kaja felől kérdezett, csak megrántottam a vállam.
- Hm...még nem tudom... popcornt. - söpörtem ki a hajam a szememből. Az ágyhoz sétáltam és a kezem nyújtottam fel hogy felhúzhassam és indulhassunk.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 39 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.