Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gimnazista élet /játék/

+4
Soraa
Mizuki Ayame
Haru~
Szandra
8 posters

40 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 40 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-08-27, 10:15

Ahogyan azt mobdta popcornt csak gunyosan elvigyorodtam. Jellemzo. Minden pasas popcotnt eszik. Amikor az agyhoz lepett es a kezet nyijtotta kessegesen fogadtam el, es hsgytam, hogy felhuzzon.
-Akkor nyomas.-csaptam ossze boldogan a tenyerem es indultam meg kifele. Imadtam a mozikat. Valahogyan volt egynolyan jo hangulata.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 40 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-08-27, 10:40

Mikor megfogtam a kezét felhúztam az ágyról könnyű kis súlyát. Nem is olyan nehéz, mint aminek tűnik... Nagy boldogan indult meg kifelé én pedig vigyorgva figyeltem csak. Bezártam magaunk mögött az ajtót, s elindultam vele.
- És... mit nézünk meg? - néztem rá
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 40 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-08-27, 11:40

Amikor kovetett csak boldogan szokdecseltem mellette. A kerdesere csak elvigyorodtam.
-Ezt tetszeni fog neked. Szex video. Allitolag rohadtjo film.- vigyorogtam ra boldogan. Nem tudom mitol voltam igy feldobodva.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 40 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-08-27, 11:56

Láttam jó kedve van és ez rám is ragadt. Vigyorogva néztem rá, mikor felnézett rám. Amint közölte a filmet, s hogy szerinte tetszeni fog nekem elnevettem magam.
- Na ne...komoly. - nevettem halkan - Rendben, nézzük azt!
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 40 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-08-27, 12:07

Mikor kinevetett, csak felfujtam az arcom, de persze ilyen játékosan.
-Igen, komoly. De ne gondolj semmi rosszra, nem fogsz jókat látni! Megnéztem a trailert! Very Happy-neztem rá kiskutya pofival a mozi felé igyekezve.
-Te vagyél jegyet én addig megveszem a kaját.-paskoltam meg finoman a pofikáját majd el is szeleltem a büfék irányába. Nem tu dom, hogy szereti-e de ha nem majd csak rámszól hogy ne fogdossam őt. Nem sokkal később már egy popcornnal, egy nachossal és két nagy üdítővel vártam, hogy mehessünk be. Ilyenkor mondig be vagyok sózva.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 40 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-08-27, 15:46

Mikor felfújta az arcát felnevettem, finoman böktem meg pocokra fújt pofiját.
- Oh a francba...- tettem csalódottságot, mikor azt mondta úgy se látok jókat. Egy ilyen című filmtől azért mást várna az ember... Na mindegy. Legyen egyszer neki gyereknap. A mozinál azonnal kiadta a kisasszony a parancsokat, én jegyezek, ő kajál...mármint hoz kajárt... mármint na! Mielőtt még ellépett volna tőle, ismét megpaskolta az arcom. Hajj... nem mondom, hogy oda vagyok a dologért, de ha neki jól esik... rá hagyom. Jó kisfiú módjára beálltam a sorba és megvettem a két jegyet a filmre, amit megakart nézni. Láttam már nem messze tőlem toporog, kezében a kajával. Úgy láttam nagyon felpörgött... pedig még nem is tudja mire vállalkozott. Nem nagyon járok moziba... hamar megunom a filmet és dobálózom a popcornnal... meg kifigurázom a filmet. Attól tartok ez a nő ma még ki fog nyírni... Neko-chanhoz lépve meglengettem a jegyeket.
- Mehetünk? - hajoltam le hozzá
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 40 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-08-27, 17:18

Mikor megláttam, hogy közeleg szélesen vigyorgó ábrázattal és csillogó szemekkel kezdtem el topogni. A mehetünk kérdésére, csak megforgattam a szemeim.
-Nem. AZért toporgok itt mi8nt valami felspeedezett bolha mert nem akarok menni.-nyujtottam ki rá játékosan a nyelvem egy pillanatra mert tudtam, hogy itt mindenki előtt ugyse fog ráharapni. A kezébe nyomtam az ő kajarészét és ugy indultam meg lőtte pattogva. Amint lekezelték a jegyeket továbbizegtem a kijelölt teremig, és leültem a pont optimális helyekre ugy várva hogy legalább már a reklám kezdődjön el.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 40 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-08-27, 18:14

Amilyen fejet bevágott... ez a kis csaj mindig ilyen szarkasztikus. Az agyamra megy, deee tetszik. Egy hülye. Mikor kinyújtotta a nyelvét, lepillantottam a kis rózsaszín eprére. Megfordult a fejemben, hogy rá kapok, de az ölemből is akkor mászott ki, mikor elkezdtek jönni az emberek. Vagy nem szereti mások előtt tenni, vagy csak nem akarja, hogy azt higgyék én vagyok a barátja. Csak felsóhajtottam és kiegyenesedtem. A kezembe nyomta a kajám és meg is indult a bejárat felé... Miután lerendeztem a jegyeket, hagytam, had vezessen ő. Mentem amerre mondta és leültem oda, ahová mondta. A lábamat láthatatlanul tettem az előttem lévő székre, s kezdtem enni a kukoricám. Szokásom, még a film előtt megenni.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 40 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-08-27, 18:25

Amint leultunk el oldalasan elfekudve tettem fel kinyujtva a labam ez egyel elottem-mellette levo szekre pakoltam fel kinyujtva igy a fejem es a vallam egy reszet Arunak tamasztottam.
-Kezdodjon mar.- nyoszorogtem mikozben Aru mar a kukoricajat ette. Neha-neha en is bekaptam egy-rgy nachost de azert hagytam a filmre is minek a reklamjai hamarosan elkeudodtek.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 40 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-08-27, 19:03

Csak akkor pillantottam rá, mikor nekem dőlt. Egészen addig azzal szórakoztam, hogy a levegőbe feldobott kukoricát a számmal kaptam el. Jól ment. Sokszor játszottam ezt az ilyesmi kajákkal. A nyöszörgése egész mulatságos volt. Olyen türlemetlen...
- És.. hol együnk? - néztem rá, mielőtt az első reklám elkezdődött volna.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 40 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-08-27, 19:20

Fél szemmel szórakozottan néztem ahogyan a szájával kapdossa el a kukoricadarabokat. Ügyes, én ezt nem merném és nem is tudnám megtenni. Páran megbotránkoztak, hogy hogyan lehet így viselkedni, de nem igazán érdekelt. Én jól éreztem magam és ennyi volt a lényeg.
-Hmm...nem gondoltam nagy vacsira. CSupán 42 fogás, plusz desszert.-néztem rá vigyorogva, mint aki tényleg halálosan komoylan gondolja, s közben már mentek a filmajánlók.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 40 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-08-27, 19:30

Jól lakott pocok módjára majszoltam a popcornom, s figyeltem ahogyan közli, hogy mekkora nagy vacsira készült. Áh, nem kislány, ez tényleg semmiség. Nevetve csíptem meg a pofiját.
- Mintha beléd férne annyi... - dugtam ki a nyelvem.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 40 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-08-27, 20:41

Csikor megcsipte az arcom eltoltam a kezet. Az oreg nok szoktak mindig csipkedni igy a kolykok kepet es azt ugy ruhellem? Mi élvezet van nekik abban? Mikor megjegyezte, hogy belelm nem is fer annyi, csak lebiggyesztettem az also ajkamat. Sajnos tenyleg nem. De nagyon sokat birok enni! Ahogyan vegre elkezdodott a film probaltam arra iranyitani a figyelmem de valani azt sugja ez nem fog sikerulni.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 40 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-08-27, 21:16

Mikor eltolta a kezem felnevettem. Meg van! Ezt fogom neked csinálni, ha te meg paskolgatod az arcom! Istenem ebből még mekkora csata lesz... Mikor lebiggyesztette az ajkát egy pillanatra elszorult a szívem...aztám mikor rá jöttem kiról is van szó, csak felsóhajtottam. Láttam a filmre próbált koncentrálni, így nem is zavartam... túlságosan. Észre vehetetlenül hajoltam hozzá, s súgtam oda neki.
- Nem messze innen van egy étterem... akkora hamburgert adnak, mint egy ház... és ha megeszed ingyen volt. Megnézzük, ki hogy bír vele? - vigyordotam el féloldalasan.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 40 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-08-28, 06:24

/Az a burger nem lehet nagyobb mint itthon a Mega xd /

Már egy kisidő eltelt a filmből és Aru pont akkor hajolt hozzám, mikor a csaj kitalálta, hogy vegyék videóra ahogy akcióznak. Na neee...Ha ez a kölyök ezzel kapcsolatba lök be nekem valamit,akkor én... De nem igy volt. Csupán mondta, hogy nem messze van egy hely ahol bazinagy burgereket adnak es ha letolod ingyen van.
-KIhívás elfogadva!-nyújtottam rá a nyelvem gunyusan. Ha! Ha én megeszem, akkor majd az árát meg behajtom Arun, hogy kéze adja! Very Happy
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 40 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-08-28, 06:49

az mekkora?.:3/

Habár oda hajoltam hozzá, hogy súghassak neki, de a filmről nem tudtam levenni a szemem. Hülye vagy? Egy ilyen jelenetnél? Mindenesetre bele ment a kislány. Csak bólintottam arcomon a vigyorral. Ajánlom neki, h lenyomja, különben nekem kell fizetni. Ez után a filmet néztem bár úgy a közepe felé kezdtem unatkozni... így egy icipici kukorica Neko-chan deköltázsában landolt. Majd mikor rájöttem, hogy ez jó játék, még egy kettő.

-------

https://szerepjatekok25.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=54
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 40 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

40 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.