Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Külvilág /játék/

2 posters

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-16, 20:48

Ahogyan a takarot kezdte markolni csak meg melyebbre hatoltam a nyelvemmel. Egy jo ideig nyalogattam. Es kenyeztettem, mielott elengedtem es felfekudtem fole.
-Nos... Moatmar nem unatkozol?-neztem ra vigyorogva majd nyaltam le a szamat. Meg mindig ereztem azt a finom edes izt...
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-16, 21:01

Erezni ahogyan puha nyelve engem simogat s oda bent is jar ugy ereztem meg bolondulok. A gyonyor egyre csak kozeledett s mint egy fejbe csapas olyan volt. A lepedot kiszaggatva, az ajkamba harapva s borom felszakitva elveztem el. Az agyon pihegve, kifekudve pihentem mikor felem kerekedett. Ahogy megszolalt majd lenyalta az en nedveimtol csillogo ajkait ismet zavarba jott. A multamban sok durva dolgot lattam de zavarba csak o tudott hozni.
- Nem..mar nem. - pihegtem - Este.. a randink utan visszakapod! - kuncogtam mikozben kozoltem vele hogy randink lesz.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-16, 21:29

Ahogyan elelvezett mosolyogva neztem ahogyan piheg. Ahogyan kijelentettw, hogy a randink utan visszakapom, caak felcsillant a szemem es elkuncogtam magam a gyors kozlo modazeren.
-Na es...hova szeretnel menni randizni?- neztem ra mosolyogva.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-16, 21:42

Mikor kuncogva valaszolt megcsillant a szemem. Akkor nyertem!
- Vacsizni szeretnek.. . meg sose ultunk le enni..kulturaltan szepen.. aztan.. aztan boldogga tennelek idefent! - vigyorogtam ra finoman bokdosve
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-16, 21:50

Ahogyan azt mondta vacsorazni szeretne, caak fwlultem.
-Ne es...hol szeretnel enni? Valasz ettermet.-hajoltam hozza finoman hozza dorgolve az orrom meg mindig mosolyogva.
-Vagy talan fozzunk itt valamit? -vigyorogtam ra csillogo szemekkel.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-16, 21:56

Mikor az etterem felol kerdezett felcsillant a szemem. Felulve mar epp valaszoltam volna amikor felajanlotta hogy fozzunk itt.
- Oke! Fozzunk itt! Egyutt! - kuncogtam boldogan. Szerwttem vele fozni, mindig a liszt-kakaopor haborunk jut eszembe. Mennyi minden tortent azota..
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-16, 22:04

Rendben... Akkor... Lenne megegy otletem... Most te valaszd ki mibe fozzek, es akkor en mondom meg miben fogsz segedkezni nekem.- hajoltam hozza az ajkaira suttogva majd megnyalva csokoltam meg lagyan.
-Nos...Mit szolsz az otlethez?- vigyorogtam ra majd haraptam az also ajkamba melyen a szemebe nezve.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-16, 22:10

Ahogy hozza bujva az ajkaimra sugta az otletet vigyorogva hallgattam. Majd felnevettem.
- Hogy miben? Hmm... - csokoltam vissza lagyan szivogatva az also ajkat es harapdosva
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-16, 22:15

Ahogyan vosszakerdezett csak megjobban elvigyorodtam. De aztan meg felvettem egy amolyan dogos rosszfiu arcot a csabito nezessel.
-Pontosan... Hogy en miben akarlak latni teged fozni... Es ugyanez forditva...-simogattam meg az ajkait, majd siklott kezem a nyakara ugy simogatva a nagyujjammal puha boret.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-16, 22:28

Ahogy pontositott vigyorogva pillantottam fel mintha gondolkodnek holott...jol tudtam mit akarok.
- Oh szivem...akkir rajtad nem lesz csak egy koteny - kuncogtam perverzen. Ahogy az ajkaim simogatta majd a nyakam elegedetten doromboltam neki.
- Es...en mit fogok viselni? - kuncogtam kivancsian
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-16, 22:37

Amikor meghallottam mit fogok viselni csak felvontam a szemoldokom.
-Azert... Egy boxert felvennek ha nem zavar..-csovaltam meg a fejem. Mikor visszakerdwzett rajta mi lesz, csak felalva a borondomhoz menve vettem ki az egyik koromfekete sima polom es mutattam fel.
-Csak ez... Na es persze az a kis csipkedarab ami rajtad van.-vigyorogtam csillogo szemekkel majd terdeltem fel vissza az agyra.
-Had segitsek a tobbit levenni...-kezdtem el rola lefejteni a polot, majd mikor sikerult az ajkaira tapadva kapcsoltam ki a melltartojat.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-16, 22:43

Ahogy a boxerrel jott unott arccsl mertem vegig majd forgattam meg a szemem.
- Minek? Ugy is a masodik percben mar az asztalra fektetve fogsz dongetni...ennek meg kekk tortenie! - neztem ra olyan fejjrl hogy tudja...ez igy lesz. Ahogy elment a polojaert majd azt mondta a tobbit segit levenni tatva maradt a szam majd ugy kezdtem el nevetni. Gyorsan nyomja... Ahogy levette rolam a polot, majd a melltartom kezdte bontogatni vigyorogva vsrtsm hogy kiszsbaditsa a kebleim
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-16, 22:51

Ahogyan tatvamaradt a szaja majd felnevetett le sem lehetett torolni az arcomrol a vigyort. Ahogyan kicsatoltam a meltartot, majd meglattam amit eddig rejtett...a testem azonnal reagalt.
-Nemhiszem hogy fogom birni a masodik percig...-nyogtem fel le sem veve rola a szemem majd estem neki a melleit csokolva eldontve az agyon es kozbe az oldalat simogatva.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-16, 22:59

Ahogy meglattam azt a szinte meglepett tekintetett felnevettem. Na...az uram ra jott hogy van cicim... Ahogy megszolalt kitort belolem a nevetes.
- Szegyen gyalazat! - vicceltem majd ahogy a melleimnek eyett s csokolgatni kezdett kuncogva sohajtozva elvezkedtem alatta. Imadtam ahogy csinalta.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-16, 23:03

Latva hogy jol szorakozik rajtam, csak elvigyorodtam. Egy kis ideig kenyeztettem ot, majd ismet felulve teritettem ra a polom.
Odalenn megvarlak...-suttogtam visszahajolva az ajkaira, majd leveve az ingem setaltam le egyszall farmelba hogy egyaltalan eligazodjak mi hol van a sajat konyhamba. Mert az adig rendben hogy abban a helyisegben Adam mindenrol kondoskodott... De hogy utmutatot nem adott az is biztos...
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-16, 23:12

Lagyan tekeregtem alatta majd mikor hirtelen felallt es ram teritette a polojat ismet felnevettem. Kocsog... Felveve a polot abba a pici franciaban kovettem. Na megallj Valo... ezt meg vissza kapod! Lerve nyogodtan setaltam el mellette s mintha keresnek valamit kinyitottam a felso szekrenyt s labujjhegyre allva a popsim kitolva kutskodtam
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-16, 23:26

Nagyjabol sikerult fleterkepeznem a dolgokat, csak egy nem valamit birtam osszerakni a fejembe. Hogy a fenebe fogok en itt barmit csinalni mikor semmi mukodtetesehez nem ertek. Amint megjelent mellettem mint a megmentore ugy neztem de ahogy kutakodni kezdett a feneket kitolva... Csak mosolyogva csovaltam meg a fejem.
-Te mindenaron azt akarod, hogy elbanjak veled?-suttogtam hatulrol a fulebe majd csaptam ra a fenekere es markoltam bele. Egy csokot nyomva a nyakaba leotem azthiszem a hutohoz es vettem ki belole egy zacako hust. Az biztos hogy itt meg nagyon sok mindent kell majd tanulnom es kell hozzaszoknom a dolgokhoz.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-16, 23:36

Ahogyan mogem lepve a fulembe sugott es a fenekemre csapott majd megmarkolta vagyakozva nyogtem fel. Majd pillantottam hatra, ahogy ellepett halkan nevettem fel mikozben azt neztem hogy kurakodik.
- Ah ez semmi! - nevettem a nehez tuzerseg csak most jon. Amikor nem figyelt a pult mogott megszabaditottam magam egy ruhadarabtol...nem mintha olyan sok lett volna rajtam. Szerencsere a poloja leert a combomkozepeig igy mindent takart. Melle allva mintha ez a legtermeszetesebb dolog lenne nyomtam a kezebe a fekete csipkes fehernemum.
- Tessek! - adtam a kezebe msjd setaltam tovsbb s a hutot kinyitva teljesen nyugodtan bamultam befele.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-17, 06:40

Ahogyan kijelentette hogy ez meg semmi csak kerdon neztem ra, majd csinaltam tovabb a dolgomat. Milor mellem lepve adta at nekem azt a kis semmi fehernemutelosszor elkerekedett a szemem, majd hitetlenul vigyorogva raztam meg a ffejem es dugtam zsebre a textilt.
-Ugy hiszem mar letelt a ket perc...-leptem moge vegigsimitva a combjan, majd nyomodtam hozza hatulrol.
-De...azert sem csinalok semmit, mig a randinknak vege aincs.-suttogtam vigyorogva a fulebe.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-17, 07:37

Epp a kezem mostam meg a fozeshez amikor mogem lepett. Ahogy vegig simitott a combon es hozzam nyomodott mar azt hittem nyert ugyem van, amikor megszolalt. Szinte mar duhos szemekkel neztem fel ra.
- Hat oke - sohajtottam fel "beletorodoen". Ellepve tole alltam meg ismet a pult mogott. Had csinalja csak a maga dolgat... Addig en ledobtam a polom es csak a kotenyt akasztottam a nyakamba es kotottem meg a derekamon majd melle setalva a poltra doltem mintha csak figyelnem ot. Nehigy mar a ferjem ne tudjam elcsabitani! Ellene nen vesztek!
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-17, 09:10

Ahogyan amolyan beletorodott modon setalt el csak gyorsan befuszereztem a hust, majd beloktem azthiszem a sutobe de itt elakadtam.
-Loryn...hogy kell ezt...-neztem fel ra, de elakadtam. Ahogyan csak az a koteny volt rakta teljesen megbabonazott es kezdett maris kicsonek tunni a nadragom.
-Meg hogy nem illik mi...-leptem ele fenyegetoen, a lulton megtamaszkodva ezzel csapdaba ejtve.
-Gyujtsd be a sutot es teged is feltuzellek...-doromboltam az ajkaira majd nyaltam rajta vegig vagyakozva.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-17, 09:31

Mikor ram nezve benne akadt a szo, ket kezem hatra fogva nyomtam kicsit jobban ki a mellem mikozben edesen pislogtam ra mint valami szuz kislany. Ahogy a pultnak nyomott es edesen, feltuzelve bugott nekem azonban ordogi lett a mosolyom.
- Nyem! - bugtem az orrara majd a karja alatt atbujva mentem a sztohoz.
- Nem kapsz meg! De en nyertem! - pillantottam sunyin hatra mikozben bekapcsoltam a sutot.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-17, 10:21

Ahogyan azt mondta nem kappm meg de o nyert majd bekapcsolta a sutot, felnyogtem. Amikor mar sult a hus hirtelenragadtam meg majd raktam fel az asztalra a labai koze hatolva.
-Ha felizgattal... Akkor mar turjed a kovetkezmenyeti!-doromboltam ehesen vilagito voros szemekkel, majd a combjaba markolva haraptam izgatoan a nyakaba hogy feltuzeljem. Ujjaim a combjan huzogatva simitottam neha veljebb a kotenye alatt ezzel fokozva a vagyat.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-17, 10:27

Ereztem hogy mogottem van de probaltam nem torodni vele. Az lett amit en akartam, jobb ha beletorodik! Ahogy megfordultam es hirtelen a pultra ultetett fel nyogtem...nagyon hideg volt.
- En nyertem..ennyi! Caak ennyi kellet! - vigyorogtam ra mikozben popsim es...egyeb reszeim a hideget szoktak. Habar vonzott vorosen izzo szeme ez a demon akkor sem kerekedhet felem! Ahogy a combomba mart hatra vetett fejjel nyogtem fel s ekkor harapott a nyakamba mi a veg volt. Ujjai egyre bejebb siklottak s kezdett a hideg lent felforrosodni.
- Most nem...
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-17, 10:31

Ahogyan felnyogott elvigyorodtam.
-Hogyan? Ki is nyert?-doromboltam a nyakaba majd nyomtam ra csokot.
-Valoban nem most... Mert meg kinozni akarlak aztan kegyelmezek meg.-doromboltam majd huzodtam el tole.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 38 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

38 / 40 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.