Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gimnazista élet /játék/

4 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-04, 21:57

Ereztem rajta, hogy meglepoditt de azert visszacsokolt. Kezem meg mindig anpolojat markolta, mikor aztmondta felole itt is alzdhatok, ga nem jovok zavarva tole.
-Aludtam mar veled. Itt mar csaj te vagy a kerdeses. Kibirsz egy estet egy lany mellett?- neztem ra kihivo tekibtettel majd a vicc kedveert megborzongtam.
-Es szoksegem lesz egy polora... Meg egy boxerra.- meztem ra nagy csillogo szemekkel. Igen nalam a polo es nadrag kotelezo ahoz hogy jol aludjak. Ez van. Megszokas.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-04, 22:05

A visszaszólásában volt egy enyhe homo célzás mire vigyorogva forgattam meg a szemem. Imádott azon élcelődni, hogy fiúkkal is voltam már. Ahogyan megborzongott ösztönösen fogtam meg a derekát és húztam még jobban magamhoz, mintha csak azt akarnám, hogy ne fázzon. Ahogyan elsorolta mi is kell neki megforgattam a szemem. Elléptem tőle és elővettem egy barna pólót, amin micimackó egy durvább, véresebb formája díszelgett és egy supermanes alsót és a kezébe nyomtam.
- Én a helyedben nem igen mászkálnék a folyosón, öltözz át itt! - jegyeztem meg, majd a mondat végén felé néztem és elvigyordotam. Tényleg nem volt ajánlott, de én jól jártam a dologgal. Az ágyra ülve, könyökömön megtámaszkodva néztem őt.
- Tudod mivel háláld meg a randit? Egy öltánccal! - dugtam ki a nyelvem.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-04, 22:13

Amikor kozelebb huzott elmosolyodtam. O is osztonbol muvelt sokmundent. Mikor ideadta azt a ket tetszetos tuhadaravot szelesen elvigyorodtam. Na akkor ezeknek is BH szaga van :3 amikor felhozta az otletet hogy itt oltozzek csak megvontam a allam. Bemvoltanszegyenlos es a bikini sem takar belolrm tobbet. Mat eppen hatatforditottam es levettem a polom mikot meghallottam a kis remek otletet. Nem valaszoltam csak hozzavagtam a polom, majd felvettem az ovet. Ezutan mar csak a nadragom halasztam le magamtol es ugy ahogy viltam az alsomra huztam ra a gatyajat. Ez igy jo. Ezutan csaj szo nelkul eldoltem mellette az agyban es jol bevackoltam magam a takaro ala.
-Meg nem vagyok alnos.- motyogtam durcasan. A kaja kezd emesztodni es tele anpicak szoval most nagyon kezdek robga lebni.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-04, 22:22

Öltáncot nem kaptam, csak a pólóját vágta hozzám. Hát..nem volt olyan szexi, de végig nézni, ahogyan átöltözik legalább olyan jó volt. Tetszett a fehér háta, mely olyan szépen ívelt, s ahogyan nyújtózkodott látszott a lapockája is. Majd ahogy letolta a nadrágját láthattam kerek popsiját is, amit akaratlanul is megriszált. Oké..ez már vezsélyes helyzet. Ahogyan ledőlt mellém én azonnal felkeltem ledobva a ruháim vettem fel az aolvós gatyám és a fekete koncertes pólóm, amiben aludni szoktam, persze a karkötőimtől most se szabadultam meg. Mikor azt mondta nem álmos még vigyorgva, csipkelődve néztem rá vissza a vállam felett.
- lenne ötletem, de túl szűzi vagy! - viccelődtem.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-04, 22:29

Mikor ledoltem azonnal felpattant.
-Ha mondtam en te felsz tolem!- kuncogtam a reakciojara mi most jol jott ki. Muvel nem vilt mast tenni igy vegigbeztem ahigyan atoltozik. Ugyan nemvolt egy felho a gyerek de en nem bantam. Szerintem aznundorito. A kis megjegyzesere, csak szemforgatva kacagtam fel.
-Te vagy az aki fek a noktol! Tufom hogy jobban kivannal ha nekemnis lenne valami a labam kozott! Amugx is honnan gondolod, hogy szuz vagyok?- vigyirogtam gonoszul a szemeibe.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-04, 22:38

- Nem azt mondtam, hogy szűz hanem hogy szűzi! De fogalmahatok ùgyis, hogy prűd! - fordultam szonnal felé. Méghogy félek tőle! Ch mit gondol ez?! Lassan lépdeltem felé, majd leültem mellé és a hàtára fektettve, az àgyra szorìtva magasodtam felé.
- Megmutassam, hogy nem félek? - sùgtam az ajkaira. Màr milik vàlasztottak el attòl, hogy megcsòkoljam, mikor elhùzòdtam. Csak jàtszottunk.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-04, 22:43

Mikkor egy masik edes jelzot aggatott ram csak levegom kifujva forgattam meg a szemem. Ooookeeee... Mikor az agynak szoritott es mar szinte a szamra suttogta a jerdeset magabiztosan elmosolyodtam. Ahogyan elhuzododtt gonodz feny csillant a szememben.
-Gyava vagy. Meg amugy is tudom csak a fiukat szeretem.- forgattam meg a dzemem es firditittam el a fejem amyan ,,Ugyan kerlek!" stilusban. Ekozben csak hogy huzzam a kezem a poloja a la tevedt.
-Es nem akarom hogy valanu konnyuveru nocskenek higy engem.- tettem meg hozza teljesen konolyan.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-04, 23:08

Ès megint előkerült a téma. Na megàllj...egyszer bizonyìtom be, mennyire vonzanak a csajok nem fog tudni felkelni!
- Aha..tudom, ha lògna valami a làbad közt... - idéztem - Na majd mindjàrt megnézzük lòg e - simogattam meg a colmbjàt. Komolyan megfordult bennem a gondolat, hogy leellenörzöm neki, de végül csak kekeckedtem. Azonban, amikor komolyra firdult a dolog fel kaptam a fejem. Komoly, rezzenéstelen arccal figyeltem.
- Ez meg se fordult a fejemben. Ha az lennél nem a baràtom lennél és nem törődnék veled. Màr a részegségünkkor ràvettelek volna a dologra és elfelejtelek. Több vagy ennél. - feleltem ugyan olyan komoly képpel.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-05, 04:14

Mikor huzni kezdtem es kimondta, hogy mindjart kideritjuk log e ott valami es elkrzdte simogatni a combom ugxanolyan rezzenestelen arccal neztem ra. Tudtam...vagyis remeltem, higy nrm hondolta komolyan. Es tenyleg nem. Mikor felkapza a fejet es azt mondta a baratja vagyok, mert kulonben mar a reszeg bulin otthagyott volna...nagyon jo erzes volt. Legszivesebben atoleltem volna de gelyette csak elmosolyodtam. Es ...nem tudom mit gondoltam. De csak hirtelen cselekedtem. Hozza hajolva nyomtam ajkaim a nyakanak. Talan a jatek miatt, talan masert de ez most jol esett. Hogy finoman csokolgattam, neha beleharaptam. Lassan mar osztonosenkezdtem racsuszni ezzel a tenyere is lecsuszott rolam.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-05, 04:53

Egyenesen a szemèbe bàmultam. Azokban a kék szemekben láttam a tükörképem. Lassan hùzta mosolyra a szájàt mire én is ìgy tettem. Hirtelen bùjt hozzàm a kiscsaj, s kezdte csòkolgatni a nyakam. Èrtetlen szemekkel pislogtam, kezem szèttàrva, ùgy ahigy lecsùszott ròla. Lassù csòkjai, finom harapásai nagyon jòl estek. Nem akartam, de halk sòhaj hagyta el az ajkaimat. Lassacskàn dőltem hàtra ezzel őt magamra hùzva.
- Talàn mègis félnem kéne? - sòhajtottam, két kezem a derekàra téve kezdtem el simogatni. Kezem néha becsùszott az pòlòja alá, finom bőrét simogatva.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-05, 09:28

Mikor felsohajtott meglepodtrm de elmosolyodtam. Ugy erzem ezt a jatekot megnyerem. Ahogyan hatradolt ezzel teljesen magara huzott. Mikor megkerdezte, hogy talan megis felnie kene, csak elnevetzem magam. Ahogyan a keze a derekamra csuszott be a polom ala csak rlszakadtam a nyakatol es felegyenesedtem igy mar a hasazol kicsit lejrbb de meg szerencsere nrm azon ultem.
-Nem tudod mire vagyok kepes...- bugtam sejtelmesen, csillogo szemekkel...
-...De nem is rajtad fogom gyakorolni.-vigyorogtam ra gonoszan, majd kacagtam fel.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-05, 13:35

Amint felnevetett, tudtam hogy meg fog kínozni. És igazam is lett, mert szinte rögtön el is szakadt a nyakamtól és felnézett rám, gonoszan csillogó szemekkel. Fél oldalasan haraptam az alsó ajkamba, mellkasomból vágyakozó sóhaj tört elő. Hallva utolsó, csipkelődő mondatát elpattant bennem valami. Felültem ezzel ugyanerre kényszerítve őt is, majd a falhoz csúsztam és nekinyomtam a hátam. Derekára csúsztatva kezem húztam magamhoz ezzel arra ösztönözve, hogy az ölembe üljön. Térdemet felhúzva zártam el a menekülési utat, lefogva két kezét bilincseltem magamhoz. Majd mielőtt még bármit szólhatott volna az ajkaira tapadtam.
-Mi lenne, ha a randiért cserébe kapnék egy öltáncot? - Súgtam az ajkaira két csók között, majd azonnal tovább faltam ajkait.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-05, 14:41

Hallva a sohajait csak elmosolyodtam. Szoval sikerult elérnek a kívánt hatást. Mikor azonban felult és ág ölébe csusztatva ejtett fogjuk magamba sikitani tudtam volna, de kivul mutattam a magabiztos külsőt. Már pimaszkerdesre nyitottam a szám, mikor ő befogta a sajátjával. Az utolso pillanatba sikerult visszatartanim a feltörő jol eső nyogest. Eleinte csak ültem az ölébe és hagytam, hogy csokoljon. De mikor felhozta a kis ötletet, hirtelen rándult meg a gyorom. Válaszolni sem volt lehetőségem mert mar ismet az ajkaimat fallta, s immáron én is benne voltam a jatekaba. Kezeiket kiszabaditva oleltem át a nyakát s húzódtam kozebb hozza és csokoltam vissza. Nyelvemmel beterkepeztem szája minden szegletet. Szo nélkül kezdtem el finom nyúlfarknyi nyolcasokat leírni a csipommel ezzel kissé dorzsolve öt. Kezem a nyakatol lassan a vállára csuszott ugy huzva le rola a meg össze nem zipzarozott pulóvert.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-05, 18:25

Először ugyan még nem, de a kérdésem után már becsatlakozott a csókba. Még szerencse... kezdtem úgy érezni, mintha egy babán gyakorolnék. De nem tehettem róla... Ez a lány, a stílusa, a pimaszsága.. az egész lénye megvadított. Ahogyan átölelte a nyakam akaratlanul is belemosolyogtam a csókunkba. Szóval tetszik neki a dolog... Éreztem, ahogyan e mellkasa az enyémnek feszl, mire kitört belőlem egy ugyan halk, de vadállatias nyögés. Csak az járt a fejemben, hogyha ez így folytatódik nem fogok tudnu leállni...hogy le kell majd rúgnia magáról, klönben az, aminek nem kéne, megfog történni, na meg azon, hogy milyen édes is az íze, s hogy az illata olyan, mint a cukoré. Megbódít. A nyelve utat tőrt a számba azonnal belementem a dologba, s nyelvemmel az övét kezdtem simogatni, táncoltatni. Piercingem csak egy extra volt, mivel őt kényeztettem. Ismét felhozni pedig az öltáncot... a lehető legjobb ötlet volt! Mozgatni kezdte csípőjét így hozzám dörgölve magát, ekkor már nem bírtam tovább. Csókjaink megszakítva húzódtam el és nyögtem fel hangosan. Nem...nem nem... Neh.. Lehúzta rólam a pulóverem én pedig a kezem a fenekére csúsztatva markoltam rá.
- Nagyon veszélyes játékot űzöl... nem fogok tudni leállni! - pihegtem, majd felnéztem rá felemás szemeimmel.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-05, 21:28

Ahogyan nyogdecselt és sohajtozott, csak meg jobban feltüzelt. Ereztem rajta hogy élvezi ám mikor elhúzódott csak kerdon pislogtam rá. Ahogyan ram emelte a felemás tekintetet s mondta, hogy ha most nem hagyjuk abba, nem fog tudni leallni elmosolyodtam.
-Le fogsz tudni... Te mondtad, barátok vagyunk. Vigyázok ram...- mosolyogtam majd hajoltam a nyakahoz és kezdtem el finoman csokolgatni mikozben meg mindig gyakorlatilag aznolenen táncoltam.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-06, 08:14

Ez a nő lelki terrorban tart. De komolyan! Hogy vessem rá magam, ha én vagyok az, akinek megkéne védenie?! Ès csak tovàbb hùzza az agyam... Ismét a nyakamra vetette magàt és csòkolgatni kezdett, míg csípője még mindig nekem jàrt. Nem tudom érezte e, de kezdtem tényleg nagyon élvezni.a dolgot. Nyögve leheltem csòkot a vàllára, miközben segìtettem leràngatni magamròl a pulòverem. A nyakához fordulva kezdtem én is harapdálni, csòkolgatni, de ezùttal nem akartam rajta hagyni a nyomom. Mindeközben kezem bejàrta a fenekét, derekát és hàtát.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-06, 11:05

Lassan elkezdtem erezni hogy elertem nala egy bozonyos hatast mitol felnyogtem. Mar regen nem ereztem ilyet es most jol esett. Ahogyan a vallam, majd a nyakam kezdte csokolgatni en eleresztettem a nyakat es oldalra forditva a fejem hagytam neki utat. De csak egy kus ideig.
-Ha akarod, hogy abba hagyjam most szolj, es en megtestem.- huzodtam el tole es neztem komolyan a szemebe. Hiszen o
Is konkretan megmondta, hogy nem akar tolem semmi komolyat igy ez csak egybkis jatek volt.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-06, 11:54

Ahogy hagyta, hogy csòkolgassam és még több teret is adott csak egyre bàtrabbá váltam. Ha ő kínizhat engem én is őt! Ilyen az adok, kapok bébi. Csòkjaimmal egyre lejebb haladtam a nyakàn, mìg kezem becsùszott a pòlòja alá, a hasàt simogatva csùsztam feljebb, àt az oldalán mìg nem màr a melltartòja zàrjàval jàtszadoztam. De nem hagyta magàt sokàig, elhùzòdva feltette a lehető legrosszabb kérdést, hogy vége legyen e ennek.
- Hàt attòl függ...mennyire gàz lefeküdni az egyetlen haveroddal? - hùzòdtam finoman. Azt hiszem a vàgy nagy ùr...
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-06, 12:01

Mikor ereztem, higx a melltartom zarjara vsuszott a keze megrandult a gyomrom. Utalom ha azt leveszik. Ugy egyszeruen nem erzem jol magam es nem is engedem. Mikir feltette a kerdeset hallkan felnevettem.
-És ha azt mondom, hogy nem fekszem le veled? Ha én most játszadozni akarok?- hajoltam hozza kozelebb gonoszul a szemebe nezve, majd haraptam meg finoman az also ajkat, de aztan kuncogva el is huzodtam. Raadaskeppen egy kicsit jobban hozzanyomodtam a csupommel csak hogy meg jobban huzzam az agyat.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-06, 12:23

Amint felnevetett rà emeltem a tekintetem. Amikor feltette a kérdéseit nagyot nyeltem. Az nem jò... Ùgy tűnik belé bùjt a kisördög ugyanis az ajkamra harapott és ismét megmozgatta törékeny csípőjét. Nagy sòhaj hagyta el a szàm.
- Akkor ki kell mennem a hűsre ràgyùjtani - sòhajtottam fel.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-06, 12:44

Mikor felsohajtott, megcsillant a szemem. Azthuttem bele megy a jatekba. De tevedtem.
-Nem mesz sehova. Nem engedlek. Különben is... Nem hagyhatsz itt mert a vegen valaki mas jon be a szobaba es talal itt ram az egyik srac es azt te sem akarod. Kimenni meg nem megyek veled mert most olyan kis kenyelmes itt.-vigyorogtam ra gonoszan majd a hona alatt atnyulva markoltam a vallaba es bujtam hozza kismacskasan. Az illata olyan jo volt igy mejen beszivva dorgoloztem hozza.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-06, 12:59

Làttam csillogni a szemét és ez tetszett. Csak hallgattam, ahogyan teljes mértékig lefegyverez. Ki nem mehetek egyedül, velem jönni nem jön velem.Vigyorogva, fejem lassan csòválva hallgattam végig. Azt hiszem pont ezt vártam tőle, de az ahogy hozzám bùjt egészen meglepett. Pár pillanatig csendben figyeltem, majd hirtelen döntöttem az àgyra. Arcábòl kisimìtva a kòsza tincseket hajoltam hozzá vészesen közel.
- Ès te mit akarsz? Mond ki végre! Ùgy is tudom, hogy kellek! - vigyorogtam magabiztosan majd nyaltam meg a szàjàt.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-06, 13:07

Ahogyan megcsovalta a fejet, csak elmosolyodtam. Nyeretem. Vagy megse... Hirtelen dobtott el, s hajolt hozzam mar veszelyesen kozel. Ahogxan mondta, hogx mondjam ki vegre, hogx mut akaros, csak nagyot nyeltem. Mikir azonban kimondta, hogy tudja hogy kell neken, csak fejem hatravetve nevettem fel.
-Igen. Akarlsk. Pontosabban jatszani akarok veled.- csillogott gonoszan a szemem, majd hasonlonkeppen en is megnyaltam a szajat. Kezemmelnlassan kezdtem simogatni hatat mig nem a kezem derekanal a poloja ala csuszott.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Szani 2014-09-06, 13:35

A vàlaszàra csak sziszegve ràztam meg a fejem. Èreztem a kezét, ahogyan a bőrömet simìtja.
- Jàtszani, mi? - vigyorogtam.
- Az előJáték meg volt. Térjünk a lényegre! - haraptam jàtékosan az ajkàra ès szìvtam meg. Végem volt. A kislány legyőzött. Egyik kezem az oldalànàl kezdtem simogatni a bőrét, míg másikkal a nadrágjával jàtszadoztam.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-09-06, 14:17

Mikor mondta, hogy terjumk a lenyegre nagyot nyeltem. Ahogyan az ajkamra harapott, majd megszivta, csak felsohajtottam. Jo erzes volt, hogy ezt csinalta s a jeze cirogatasa csak felfirrositott.
-Nem veketlenul mondtam hogy most csak jatszunk.- neztem aztan ismet komolyan a szemebe.
-Emlekezz milyen hisztis voltam a multkor. Az nem celetlen volt.- tettem meg az eros celzast arra, hogy jelenleg egessefugyi okok miatt jatszadozom csak vele.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /játék/ - Page 3 Empty Re: Gimnazista élet /játék/

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.