Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Külvilág /játék/

2 posters

2 / 40 oldal Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-21, 17:06

Ahogy beszálltam a kocsiba és ő ismét a hasam simogatta elégedetten kényelmesedtem el az ülésben. Meg tudnám ezt szokni. Ahogy a ruhákkal jött felcsillant a szemem.
- rendben! ameddig ruha... bármi jöhet! - kuncogtam. Édesem...azt hiszem nem tudja mibe csöppet... ruhák, kismama ruhák babaruhák... neki ruhák... és kutyát is szeretnék... kutyapulcsi... fú ezeket már mondani se merem neki.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-21, 18:02

Ahogyan aztmondta rendben csak felnevettem.
-De azert ne szaladjon el veled a lo! Mert ha igy folytatod dolgoznom kell.-neztem ra kisse szamonkeroen, de megis mosolyogva
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-21, 18:27

Hallva a kis megjegyzését megforgattam a szemem. Mikor szaladt el velem a ló?! De az a kis beszólása elgondolkoztatott...
- Miért... a munka felfrissíti a hétköznapokat! De...ha munkát vállalnál egyszer... mi lennél szívesen? - néztem rá mosolyogva.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-21, 18:55

Mikor megkerdezte hogy mi lennek csak elgondolkodtam.
-Oszinten...nem tudom nem ertek sok mindenhez... De a nagy kertet nezve van egy otletem...hiszen gondolom uralkodot nem keresnek-nevettem fel kinosan megvakarva a tarkom. Hiszen... A mai mestersegekhez, nem nagyon konyitok.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-21, 19:00

Ahogy elgondolkozott és válaszolt mosolyogva figyeltem őt. Hogy feszeng...de drága.
- Hm... szerintem... sok minden lehetnél... tanár, történész.. az irodalomhoz is nagyon értesz... az eszed még mindig...sok helyen felhasználható... - mosolyogtam rá az arcát megcirógatva - Elég ha ez egyikunk használja a testét a munkához...- pillantottam félre vigyorogva
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-21, 19:04

Ahogyan mondta sokminden lehetnek csak elmosolyodtam. Orulok, hogy ennyi mindent lat bennem. Mikor aztmondta eleg ha az egyikunk keres a testevel felvontam a szemoldokom.
-Na nem! Te is normalis munkat fogsz keresni, vagy a gyerekkel leszel otthon!-neztem ra komolyan.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-21, 19:15

Ahogyan hirtelen rám morrant először nagyokat pislogtam rá majd nevetve ráztam meg a fejem.
- Hidd el...eszem ágában sem volt vissza menni oda. - kuncogtam - Hm... szakmámat tekintve... pultos és varrónő is vagyok... bár az utóbbi... jóóó pár évvel ez előtt volt... - gondolkoztam el. Sok ruhámat sikerült ezzel a tudománnyal átszabnom vagy egyedivé tennem, de soha nem vettem igazán hasznát..
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-21, 19:25

Ahogyan elkezdte sorolni, csak elmosolyodtam.
-Akkor majd kapsz egy sajat varroszobat es annyi anyagot amennyit akarsz. Ilyen kezugyesseggel-simitottam a kezere perverz vigyorral-akar meg divattervezo , vagy hogy mondjak azt...az is lehetsz.-neztem ra mosolyogva.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-21, 19:38

Mosolyogva hallgattam őt, majd ahogy megszólalt azzal a vigyorral és a kezemre simított tágra nyílt szemekkel néztem rá. hirtelen kaptam el a kezem és nevettem fel.
- Te perverz dög, hogy lehetsz ilyen?! - nevettem elhúzódva mint aki fél
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-21, 19:53

Mikor elkapta a kezet, csak felneveztem.
-Nyugalom... Tudom hogy ugyes vagy. Az anyagot pedig annyit vehetsz es olyan diszitoelemeket hozza amit csak akarsz -mosolyogtam ra es hajoltam hozza finoman megcsokolva ot.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-21, 20:32

Ahogy hozzám hajolt és megcsókolt kicsit még elhúztam tőle de végül játékosan csókoltam vissza. Ahogy megérkeztünk a lakásomhoz én előre rohantam, s mint mindig..most is csak felosontam. Kinyitva régi otthonom ajtaját kuncogva rohantam be az én kis megszokott kupimba és dobtam le magam az ágyra.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-21, 21:22

Ahogyan előre rohant némán követtem majd csuktam be magunk mögött az ajtót. AHogyan meglattam az ágyon kiterülve imét megnyúltak a szemfogaim így inkább zavartan fordítottam el a fejem és öltöztem le a melegebb ruhából, csak a pulóver maradt felül rajtam, mivel ugye alatt nem volt semmi. Így néztem egyhelybe körbe hogy mégis mit lehetne innenm elvinni.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-21, 21:26

Ahogy megállt a szoba közepén és nézelődni kezdett álmosan nyammogva ültem fel s levéve kabátom és pulóverem levéve dőltem vissza. Már csak egy vékony póló volt rajtam, mi mindent látni engedett hiszen melltartóval sem bajlódtam. Neki háttal feküdtem az oldalamra, hagyva hogy a pólóm kissé felcsússzon.
- Ne siess úgy! Rá érünk, lustálkodj! - vackoltam be magam az ágyba
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-21, 22:30

Ahogyan elkezdett vetkőzni, éreztem hogy kezd elönteni a forróság. Amikor kimondta, hogy lustalkodjak, lerugtam a cipőm, majd a pulcsim menet közben levéve feküdtem be mellé immár egyszáll farmelban.
-Lustálkodnék én... de túl csábító vagy...-nyögtem fel az oldalán végigsimitva, miközben végignyaltama szemfogaimon.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-21, 22:36

Ahogyan finoman végig simított rajtam kuncogva néztem fel rá. Már megint félmesztelen volt... megőrjített a látványa.
- Hát aztán? Mi vagyunk az éjszaka urai...és oly fiat még mindig... tegyünk...valami bűnöset ma este - öleltem át a nyakát s húztam le magamhoz. - Szabad utat kapsz... azt csinálsz a testemmel amit csak akarsz! - sógtam a fülébe
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-21, 23:17

Ahogyan atölelte a nyakam és belesúgta a fülembe, hogy azt teszek amit csak akarok, felmorrantam. Valahogyan elfogyot az önualmam. Félresimitva a haját kaptam hirtelen a nyakára, mégis finoman és óvatosan mélyesztettem belé a fogaim. A vére ízétől felnyögtm, úgy kezdtem el dorombolni, miközben az az édes drágakincs lecsurgot a torkomon. Nem nyeltem, csak hagytam, hogy folyon, miközben kezemmel testét kezdtem cirógatni.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-22, 12:53

Mire eszbe kaptam a fogsi mar felteptek a nyakam...nem okozott nagy fajdalmat nem is ivott mohon..de az ehseg nagy ur. Ahogy kezei a testem kezdtek el be jarni ereztem az en hataraim is vegesek. Nyokve fogtam a kezere s igazitottam a mellemre. Ott tamadj... en ezt most akarom! Szabad kezemmel a suru fekete tincseibe turtam, batoritoan simogattam. Egyszeruen imadtam..ha igy olt meg.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-22, 13:36

Olyan édes volt a vére, nagy volt a csábítás, hogy el kezdjem nagy kortyokba inni, de az érzés, hogy vigyáznom kell rá, még nagyobb volt. A hasát simogattam mikor megragadta a kezem es a melleire tette. Az érzéstől hangosan nyögtem fel, mjd markoltam a finom domborulatokba és kezdtem maszírozni őket, miközben nagyon lassan csörgedezett a vér a torkomon. Csípőmmél még szorosabban nypmódtam hozzá.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-22, 14:55

Ahogyan ram markolt majd masszirozni kezdett halkan nyogtem fel. Feloldalasan az ajkamba harapva meg mindig a hajat simogatva elvezkedtem a keze alatt. Annyira erezheto volt rajtunk a feszenges a szeretkezes hianya... csak tudnam hogy fogjuk tul elni azt mikor nagy lesz a hasam... Nyogve nyultam a nadragjahoz s kezem a ferfiassagara simitva kezdtem cirogatni, lehuzzva a sliccet finoman simitottam be az ujjaimmal.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-22, 15:06

Ahogyan a hasam kezdte simogatni azonnal megfeszult mindenem. Mikor meg csak nadragon keresztul simogatott, majd ahogyan lehuzva a cipzart nyult be es siklot ra a tenyere megjobban megmerevedtem. Ereztem, hogy ennyi verrel kibirom egy darabig, vigy elszakadva kezdtem nyalogatni a sebet, majd ahogyan osszeforrt, ugy kezdtem lagy harapasokkal kenyeztetni. TFel kezzel elengedve mellet masztam teljesen fole es tamaszkodtam meg a feje mellett. Egy apro lokesse simultam teljesen a tenyerebe, mit egy vagyakozo nyogessel kisertem, mikozben meg mindig a nyakat kenyeztettem.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-22, 15:28

Ereztem hogy mar eledezik s ahogy egyetlen lokessel teljesen a kezembe csuszott halkan kivorosodve nyogtem fel. Ahogyan a nyakam gyogyitgatta majd harapni, szivogatni kezdte sohajaim egyre hanfosabbaka valtak. Annyi eve meg van ez az agy es megis...soha senkivel nem tettem ilyet. Es ennek igy kellett lennie. Ennek...vele kellett megtortenie. Fejem finoman elhuzva neztem a szemebe majd kaptam a szajara s nyelvemmel hivtam tancra ot. Kezwm egyre kemenyedo ferfiassagan jart, simogatta dorzsolte erzekeny csucsat kinoztem. Hiayzott a teste... a testemben akartam erezni.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-22, 15:56

Ahogyan elhuzva a fejet kapott az ajkaimra azonnal valaszoltam ra es belementem a jatekaba. Keze mozgasa ea cirogatasa megoritett. Fajdalmas kin volt ez mit annyira elveztem. Mintha mazochista lennek. Szabad kezemmel nadragjaert nyultam, s kezem becsusztatva hatoltam bele azonnal ket ujammal es kezdtem oketmozgatni benne, ezzel maszirozva, izgatva.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-22, 16:28

A nyelvevel jatszadoztan, csokoltam szivtam... teljesen felizgatott s mikor keze a nadragomba csuszott...majd ahogy umutat tort maganak megfeszitettem a hatam s megemeltem a csipom. Nyogve par milire huztam csak el a fejem de nyelvem meg mindig az ovevel tancsolt ekkor mar szabadon. Kezem megallt a kincsen s a nadragjat keztem bonzogatni.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-22, 17:20

Ahogyan megfeszult es megallt a keze elmosolyodtam. Megerezve hogy a nadragom kezdi bontogatni, felnyogtem ugyhuzodtam el tole, milorar teljesen kiszabaditott.
-Meg hogy egy ev mi...-neztem ra szemtelenul vigyorogva, majd huztam le a nadragjat teljesen es rugtam le magamrol az enyemet is. Ismet visszaereszkedve ra kezdtem simogatni tagommal a bejaratat, mikorban a nyakat kezdtem el ujra kenyeztetni. Erezni lehetett azt a fuszeres illatot a levegobe, mi jo erzessel toltott el. Hianyoztunkar a masiknak.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-22, 17:35

Mikor felnezett azzal a vigyorral vorosen forditottam el a fejem. Ch..te is meg voltal mar feszulve! Ahogy mindkettonk nadragjatol megszabadult s nekem nyomdva simogatni kezdett a hatam megfeszitve nyogtem fel. Bele haraptam polom nyakaba es a lebedot markolva elveztem a kenyezteteset...az az illat...oh Istenem azaz illat... annyira szerettem ha erwzhettem.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 2 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 40 oldal Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.