Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Külvilág /játék/

2 posters

3 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-22, 17:46

Ahogyan a lepedobe markolt elmosolyodtam. Egyetlen mozdulat, lokes. Ennyi kellett, hogy benne legyek es onnantol a testeben mozogjak ki be. Csipom utemea mozgasaval lokdostem mikozben hangos nyogesek hagytak el a torkom. Annyira hianyzott. Es most annyira jo volt...
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-22, 18:20

Azzal a konnyed lekossel belem hatolt hangosan es elegedetten sohajtottam fel. Belulrol ismet ereztem azt a szetfeszito meleg erzest...minden falam nyomta. A vallaba kapaszkodva meg mindig a fekete polo nyakat harava nyogdecseltem alatta. Vegre ismet el a mennybe jutat..
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-22, 18:37

Ahogyan felsohajtott elmosolyodtam. Latva a polom harapja kuncogtam el magam.
-Masra hasznald a szad...-nyogtem fel, majd szabad kezemmel kiveve a polot a szajabol kaptam ra az ajkaira es kezdtem szenvedelyesen falni oket mikozben odalenn a kedvenc kinzo utemunket kovettem.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-22, 18:48

Mikor kuncogva elkezdte kihuzni a szambol a polom nehezen ugyan de elengedtem. Amikor megcsokokt azonnal a szaja utan kaptam eloszor meg egesz lagyan majd egyre durvabban faltam ajkait. Beleharapva husaba lagyan szivogattam meg majd enngedtem el ismet. Kezem a hatat simogatta mig masik mar egeszen lent cirogatta.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-22, 19:00

Ahogyan olyan hevesen csokolt es szivott, lassan elveszitettem a fejem. Mikor egy pillanatra elengedett elhuztam a fejem ugyneztem le lihegve ra.
-Nyugi...nem akarom hogy bajod essen. Most ne durvulj...-neztem ra finoman mosolyogva, majd hajoltam hozza vissza lassan es csokoltam meg lagyan.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-22, 19:13

Ahogy elszakadt es szolt nekem nevetve hapdostam fele a levegoben a fogaim csattogtatva. Ahog lagyan mrgcsokolt a csokunkba vigyorogva haraptak ismet az ajkaba.
- Tudom hol a hatar... ne felts meg! - huztam cegig a kormom a hatan direkt lassan es hosszan mkozben gonoszan vigyorogtam. Csipom finoman mozgatva fokoztam az elvezeteket.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-22, 19:35

Ahogyan a kormet vegighuzta a hatamon hangosan nyogtem fel. Imadtam ha ezt csinalta.
-Akkor erezzem, hogy elvezed!-neztem ra egovoros tekintettel majd kaptam megint a nyakara utt harapva ot persze nem sertve fel a boret. Akartam hogy szetkarmolja a hatam. Meg az orokke marado hegete is elvallatam volna. Sot...imadtam volna.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-22, 19:53

Ahogyan azokkal a voros szemekkel esett a nyakamnak vigyorgva hagytam hat tepje a borom. Mindekozben en ujabb es ujabb egeto voros csikokat hagytam rajta. Oda lent mar luktettem egetett minden lokese. Nedveimtol konnyen siklott s nem csak o de a lepedo is tocsogott mar
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-22, 23:56

Ereztem hogy eregtek a karmolasai, nehol mar kiserkentve a verem. Olyan konnyen csuszkaltam benne, megis annyira fogott.
-Valami kulonleges kivansag?-nezfem le ra pihegve, csiponket ugyanugy osszecsapkodva.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-23, 05:52

Ahogy felnezett ram es kerdezrtt faradtan vigyorodtan el.
- Nyomj a falnak! Meg lehetunk durvak... hasznaljuk ki... - pihegtem A nyakaba hajolva apro csokokkal akartam jova tenni azokat a veres csikokat.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-23, 09:53

Meghallva a kivansagat, egy pillanatra fefagytam. Csabitott de feltettem is. Mikor aztmondta, hogy mwg szabad, nyogve nyultam a feneke ala, ezzel felemelve, es felallva vele. A falhoz lepve nyomtam neki, majd fel kezzel őt tartva tamaszkodtam meg a masikkal, ugy kezdtem meozgatni acsipom.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-23, 15:16

Ahogyan a fenekem fogva nyomott a falnak hangosan nyogtem fel. Ilyenkor annyivak masabb erzes volt... mashol nyomott mashogy dorzsolt. A vallaba kapaszkodva az elvezettol folyo konnyem nyelve es visdzafogva nyogtem. Elveztem mindent amit csinalt a lassu kinzo utemet es azt is ha gyors volt es durva. Annyira hianyzott mar a teste... Megorjitett ez az alkalom.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-23, 16:10

Ahogyan hallottam a hangjat, es ez a veallas... Sokkal masabb volt. Nem volt eleg... A vere... Csabitott... Hiszen az elobbalig ittam. A meg nem teljesen osszefort sebbre hajolva melyesztettem bele finoman a fogaim es nyeltem le az elso tenyleges kortyot. Az izetol felnyogtem es akaratlanul is de gyorsabbra melyebbre vettem a tempot.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-23, 16:35

Lábammal átölelve derekát húztam még jobban magamba. Olyan könnyedéin siklott bennem ki be és mégis... nem volt olyan pont hol ne dörzsölt volna. Amikor a nyakamhoz hajolt... s megéreztem ahogyan foga feltépte a nyakam a fejem hátra vetve nyögtem fel. Ez most... fájt... végre! Végre úgy bánt velem mint eddig! Éreztem ahogy kortyol s megszabadít forró véremtől, míg oda lent a csípője egyre erősebben járt. Szinte már fájdalmat okozott és ezt imádtam!
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-23, 17:00

Apro kortyokban ittam a veret mi megtoltott energiaval. Nem ittam sokat, nagyjabol csak 5korty lehetett de egy ideig hogy megint eddig kihuzzam, eppen eleg volt. Nyakat nyalogatva jartam benne egRe gyorsabban es erosebben, teljesen elvesztettem a fejem.
-Mindjart...Loryn!-ahogyan ezt kimondtam ereztem, hogy felforrosodik az alhasam es az az aram vegigfut a testemen, mikozben elelvezek. Hangom nem kimelve hangosan morogtam ahogan fel kezzel a falba vertem ami halovanyan igy behorpadt. Vacak vekony falak. Lihegve alltam ott, ot tartva, varva, hogy elmujjon a szedulea...
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-23, 17:23

Ahogy a nevem nyogte ereztem megrandul bennem. A csucsra ert s ify jutatott engem is oda. A fejem hatra vetve finoman a falba verve hangosan sikottam fel. Nem birtam visszafogni a hangom nem is akartam Mar igy is hallhatot minket a szomszedsag mostmar nem mindegy? Ahogy a testunk luktetese alabb hagyott lihegve dontottem fejem a homlokanak s probaltam kipihenni a kis kalandunkat. Mar alig birtam...vegre megtortent... fejem felemelve pikkantottam oldalra. Na kiraly most fizethetunk a neninek a fal miatt. De megerte! Hirtelen kezdtek el ismet kopogtatni lentrol.
- Tudtam hogy visszajossz! - kiabalt fel a neni - Megint masik ferfi van itt? - kopogtatott Jamiet is mindig mas es mas palinak nezte. Kuncogva engedtem el Davent s felveve alsonemum a foldre terdelve doborogtem le.
- A ferjem van itt neni! Tessek visszaaludni! - kuncogtam majd fekudtem el a kellemes hus padlon. Meg mindig egetett az osszes nyoma mindenem ahol hozzam ert es ott...
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-23, 19:15

Ahogyan felkopogtam halkan nevettem fel. Mikor elengedett es lekopogot meg kisse pihegve de visszavettem a nadragom, mivel alsot nem szoktam hordani. Ahogyan lefekudt a padlora kovettem en is.
-Megint mas? Mond csak nem az volt hogy rajtam es a fiukadon kivul mast nem engedtel fwl?-neztem ra kisse szemrehanyo modon. Ereztem, hogy eg a hatam, es luktet minden csik.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-23, 19:39

A szemem lehunyva pihentem a padlon az a kemeny parketta most olyan kenyelmes volt. Ahogy lefekudt melkem kinyitottam a szemem s a kerdesere csak felnevettem.
- Jamiet sose tudta megjegyezni... ha haromszor feljott egy nap mindig harom kulon ferfinak nezte... - suttogtam mosolyogva a fejem tamasztva. Na...a neni meg nagyobb ribancnak nezett mint voltam... Szabad kezemmel ujjaim epp csak hozza erintve simitottam vegig a karmolas nyomokon. Buszke fejjel vigyorogtam.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-23, 19:41

Ahogyan vazolta a helyzetet halkan nevetttem fel.
-Engem is csak azert jegyez meg hogy ki a megmentoje aki vegre leszed teged a nyakarol-neztem ra pimaszul kidugva a nyelvem. Jo erzes volt ahogyan simogatott epp csak nem kezdtem el dorombolni.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-23, 19:52

Hallva azt a beszolast tatot szajjal figyeltem majd nevettem fel.
- Na kosz! - nevettem fek fintorogva - Es teged ki ment majd meg tolem?! - kuncogtam incselkedve kezem a fejere teve borzoltam meg a hajat kotozkodes kepp.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-23, 20:18

Ahogyan azzal a kis beszolassal borzolta meg a helyen csakegraztam magam.
-Senki. Nekem orok eletre a nyakamba lettel varva.-vigyorogtam ra.
-De...en ennek orulok.-mosolyogtam finomabban majd csokoltam meg lagyan.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-23, 20:23

Amikor megszolalt amolyan "na szep" fejjel vigyorgva forgattam meg a szemem. Amikor hozza fuzte hogy o orul ennek kuncogva csokoktam bmvissza.
- Orok eletre mi? Az biztos! Tudod te mennyi ideig el egy vampir?! - viccelodtem
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-23, 20:37

Ahogyan megkerdezte, hogy tudom e mennyi ideig el egy vampir...amolyan na ne szorakozz velem fejjel neztem ra. Na persze pont en ne tudnam...
-Na szedjuk ossze a dolgokat... Nem sokara feljon a nap.-ultem fel nyogve, majd felveve az olembe tettem le az agyra hogy onnan alljon fel.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Szani 2014-11-23, 21:00

Csak nevetve neztem ot mikor felult. Ahogy az olebe vwtt es az agyra rakott hogy onnan keljek fel amolyan elkenyeztetett hulye p*csa fejet vagtam. Valahol mar azt is csinalt belolem. Felallva csipore tett kezzel rohantam korbe a lakasomban.
- A feher divany, az agyam es a szekrenyeim... ezek jonnek velunk plusz az aprobb csetreszek, ruhak, kepek radio teve stb... - forogtam korbe
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-11-23, 21:10

Ahogyan korberohangalt a lakasba, csak a fejem fogva kovettem lassu lepesekkel.
-Es akkor ez mind a te varroszobadba fog menni. Ugye?-neztem amolyan koltoi kerdes volt mert oda fog menni es kesz fejjel.
-Tessek hivj valami szallitot, vagy tudom is en minek nevezik azt.-adtam oda neki faradtan a telefonom majd doltem le a kanapera. Nem is volt kenyelmetlen...
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Külvilág /játék/ - Page 3 Empty Re: Külvilág /játék/

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.