Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angyalok és Ördögök /játék/

2 posters

2 / 27 oldal Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-14, 08:54

Mikor visszacsokolt, majd ismet a szamra tapadt hallkan nyogtem fel,ajd folytam bele egyre jobban a csokba. Kozelebb lepve hozza csusztattam feljebb a kezem a falon, hogy teljesen hozza simuljak ugy nyomodtam kisse hozza, masik kezemet meg nem veve ki a zsebembol.
-Hogy is volt...Szeretned nyilvanos helyen csinalni?-vigyorogtam mikozben orrunk meg mindig osszeert es nyomodtam.hozza kicsit. Vegul csak ahlovanyan elnevettem magam,ajd huzodtam el egeszen kicsit, csak hogy.me szoritsam a falhoz.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by Szani 2014-12-14, 10:16

Ahogyan egyre jobban hozzam nyomta magat halk nyogesek tortek ki belolem. Az a dohany iz es a szaga... azok adtak meg neki igazan a rosszfius imidzset. Es en ellepedtem ezert. Ahogy megszolalt... mar attol hogy elkepzeltem hevesebben vert a szivem, s mikor felnevetett erdeklodve gurkesztem az arcat. Egyik kezem a kabatjaba markolt mig a masik a nyakatra tevedt s epp csak erezhetoen kezdte simogatni. Ebben a hidegben... forro teste maga volt a mamor.
- Miert is ne? - sugtam az ajkaira vigyorogva majd megnyalva oket csokoltam meg ismet mohon es szenvedelyesen.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-14, 11:44

Azthitem beszol valamit, de ahogyan a kabatomba markolt es a nyakamat kezdte simogatni, azzal a rosszfiusan csabito arccal, resnyire nyilt ajkakkal kezdtem furkeszni az arcat. Hallva a kis megszolalasat es az a szenvedely amivel megcsokolt beinditotta a fantaziam. Azonnal hozzanyomtam a falhoz, ugy csokolva vissza hasonlo vadsaggal. Elhuzodva neztem korbe, tobbnyire sotet volt csak nehany helyen vilagitott a teve fenye, mire ordogi ehseggel vigyorodtam el. Szemem szinte vilagitott a sotetben, majd kaptam ra hirtelen a torkara es haraptam belenszenvedelyesen.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by Szani 2014-12-14, 11:50

Ahogy visszanyomott a falnak halkan nyogtem fel. Olyan szenvedellyel es erovel csokolt hogy levegot is alig kaptam. Ahogy korbe nezezz en lihegve neztem az arcat, majd ahogyan ram szegezte voros tekintetet. Ahogy hirtelen a torkomra kapott fajdalmasan nyogtem fel s a fejem hatra vetve az elvezettol kabultan hagytam neki, hogy hegyes fogaival a torkom tepdesse.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-14, 12:29

Az a nyoges... Mar attol megmerevedtem. Kezem a zsebembol kicsuszva simitott be poloja ala es kezdte bejarni a testet. Egy jodarabig elkenyeztettem igy, majd ugy huzodtam el tole ordogien vigyorogva.
-Most nem teszek semmit... De vigyazz mert innentol barmikor elkaphatlak...-kuncogtam ordogien, majd kulcsoltam az ujaim az ovei koze ugy csokolva meg jatekosan.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by Szani 2014-12-14, 12:49

Ahogyan elhuzodott... amikor azt mondta... azt hiszem meg soha nem neztem olyan csunyan mint akkor. Egy pillanatra azon kattogott az agyam, hogy megolom de helyette.. nagyot sohajtva toltam el finoman.
- En most... keresek valakit akivel dughatok... - kozoltem s indultam el - Haho.. akar valaki kefelni? - kerdezgettem korbe nezve. Nem izgathat fel.. majd hagyhatja abba...
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-14, 13:11

Ahogyan azzal a kijelentesevel elment, csak megvillant a szemem. Ohoho... Kezdodjek a jatek...
Utana mentem majd huztam be hirtelen azudvar fasabb reszebe. Ez olyasmi volt mint egy kis erdo az udvar legvegen. Egy akozepe fele levo fahoz szogezve tamadtam le a nyakara cetve magam.
~Igen...en akarok!~morogtam a feje megszolalva mivel a szam eppen le volt foglalva.

SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by Szani 2014-12-14, 14:00

Csak azt ereztem hogy hirtelen elkapnak hatulrol s mar rangattak is az erdobe. A kovetkezo pillanatban mar az egyik fanak nyomott es ugy vetette ra magat. Anyakam egett minden harapasa minden csokja alatt. Amint meghallottam ot a fejemben hangosan nyogtem fel. Mar alltam, es a nadragom olyan kicsinek bizonyult. Kipirult arccal sotet szemekkel bamultam a faklombjat mikozben levego utan kapkodtam. Nem birom ki...
- He... nem kell felizgatnod...az mar meg van... mar csak bassz meg! - kozoltem vihyorogva
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-14, 14:07

Ahogyan a levego utan kapkodott sak szorosabvan hozzasimultam. Imadtam. Mikor felszolalt hogy csak basszameg, elvigyorodtam. Kikapcsoltam a nadragjat, majd az enyemet is csak az elejen hiztam le a nadragom, ugy hatolva a labai koze demeg nem bele. Mnt mikor legelosszor kostoltattam meg magam vele.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by Szani 2014-12-14, 14:47

Amikor kicsatolta a nadragom lelegzet visszafolytva vartam hogy megfogjon, mozgassa a kezet de amit tett...Ahogxan a labaim koze nyomta magat es dorgolozni kezdett... az elvezettol konnyezett be a szemem. A szam ele kapva a kezem voros arcom takartam mikozben folytak a konnyeim. Ez az erzes... utoljara akkor ereztem.. es hozza foghato sincs.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-14, 15:41

Hiaba takarta az arcat akkor is lattam, hogy egett, es pedig miattam. Egyik kezemmel megfogva sajat magam kezdtem el odalenn simogatni, majd egy hirtelen pillanatba hatoltam bele. Hideg volt az ido, es a leheto legkevesebb rest hagytam magunk kozott, bar amugy is csak ontottam magambol a meleget.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by Szani 2014-12-14, 16:37

Mikor hozzam dogolozott mar tenyleg vissza kellett tartanom a levegom nehogy felnyogjek az elvezettol. Ehhez foghato... nincsen. Amikor belem hatolt mindenem megfeszult s a egy a szivem is elakadt, pedig igen gyorsan kalapalt. Tuz forro volt a teste, hudeg kezem a ruhaja ala siklott es ott keresve a meleget mikozben kockait simogattam, feszes eros hasa van. Elvezett hozza erni.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-14, 17:25

EgSzeruen imadtam. Olyan meleg es szuk volt. Az a kis hideg keze ilyan jol esett. A simogatasa dorombolasra kesztetett es max azt hiszik valami allat van itt. Csipom elosszor csak finoman mozgott benne, ugy kezdtem egyre melyebbre majd egyre gyorsabban mozogni.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by Szani 2014-12-14, 17:55

Ahogyan csak gyorsitott bennem mar tenyleg nem tudtam mit kezdjek magammal. Olyan szorosan simult hozzam alig kaptam levegot es megis.. ha elhuzodik megorulok. Kezem finoman siklott a nadrahjaba a fenekere s kezdtem ott markolaszni. A nyakara kapva kezdtem nyalogatni kiszivni. Ott hagyni egy ujabb csunya nyomott.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-14, 18:32

Amint keze a fenekemre tevedt felnyogtemmajd elvigyorodtam. Furan jo erzes volt. Mikor a nyakamra kapott nem szegyelve hangom nyogtem fel ugy forditva oldalra a fejem hogy kobban hozzam ferjen. Imadtam ha a nyakamat seazteti es ez csak a gyorsitasra kesztetett.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by Szani 2014-12-14, 18:43

Mikor felnyogott osszerezzentem. A hangja annyira csabitott. Egyre erosebben haraotam es szivtam s a nyaka kezdett veralafutasos lenni. Az alhasam mar forrosodott mire osszerezzentem es bele martam.
- Elmegyek.. Constantin... - pihegtem szinte ketsegbe esett hangon.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-14, 19:50

Minnel erosebben szivott annal erosebben lokdostem es sohajtottam. Mikor meghallottam a hangjat kipattant a szemem es kisse elhuzodva ragadtam a tagjara majd forditottam oldalra, hogy a gegye kilogjon kozottunk a nagy semmi fele. Ordogi mosolyal az arcomon folytottam amit eddig tettem, majd o hiaba figyelmeztetett...a semmibol jott es hirtelen elveztem bele. Fejem hatravetve morogtam fogam osszeszoritva, vicsoritva. Ez...hirtelen jott...es rohadt jo volt.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by Szani 2014-12-14, 21:01

Mikor a tagomhoz nyúlt ismét hangosabban nyögtem fel. Ne...ne... ez... ha hozzá érsz már sok. Mikor úgy igazitott, hogy jó legyen pihegve élveztem a folytatást. De ahogy megfeszült-...s hirtelen nőt meg bennem elakadt a levegőm. Érezve magamban azt a forró krémet... végem volt. Nagyot nyögve élveztem el én is. Majd amit vége lett pihegve dőltem ismét teljesen a fának és elengedve őt csusztam a földre. Hangosan lihegvebémultam magam elé,s próbáltam észhez térni.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-14, 22:02

Ereztem megrandulni a kezembe. Milyen jo erzes is volt ahogyan kilovellt, majd meg vegigfolyt par kosza csepp, amit a kezem allitott meg. Mikor a fanak dolt es lecsuszott huztam le a kezemmel a maradekot es huzodtam ki belole majd oltoztem fel szabad kezemmel mikozben a masikrol leraztam a cuccost mjd egy zsepivel letoroltem. Na ide is jobb ha az elkovetkezendo par napban senli nem jon. Leulve melle doltem en is a fanak felhuzva legalabb az alsojat, hogy ne legyen csak ugy a nagyvilagban,ajd dontottem a vallara a fejem.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by Szani 2014-12-14, 22:06

Mikor segitett a nagyjábol...de sehogy sem magamra rángatott gatyáimat megigazitani, és leült halkan sóhajtottam fel. Mikor a fejét a vállamra döntötte finoman döntöttem fejem a fejére. Pár pillanatig még bámultam a semmibe, majd lepillantottam rá.
- Az erdőbe? Komolyan? - kezdtem kuncogni. Persze már jókor, de aranyos ötlet volt... nyilvános szex az erdőben.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-14, 22:10

Mikor a fejemre hajtotta az ovet csak elmosolyodtam. Jo volt itt ulni kicsit es a csondet a hangja torte meg egy nem is akarmilyen mondattal mire felnevettem.
-Te akartal nyilvanos helyen. Meg gyorsankellett cselekednem mire valali mas reagal a ,,Nem akar valaki kefélni?" kerdesedre.-neztem fel ra fel szemmel, sunyin vigyorogva.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by Szani 2014-12-14, 22:16

Mikor felnevetett az én kuncogásom is hangosabb lett egy kicsivel. Válaszára hitetlenul csóváltam meg a fejem.
- Ezt te sem hiszed el... Te hirdeted mindig mekkora ász vagy...Aztán szerinted lenne bárki is, aki rá hajt a Pokol hercegének pasijára, miközben az is ott áll? - vigyorogtam.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-14, 22:18

Mikor azt mondta, hogy en sem hiszem el,csak megrantottam a vallam. Na jo ez iga.
-Csak akkor ha nagyon hulye vagy meg akar vegleg hallni. Mert akit uralkodoi ver ol meg...annak megszunik a lelve.-jelentettem ki buszken.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by Szani 2014-12-14, 22:25

Mikor ismét magát fényezte ismét csak megcsóváltam a fejem, majd mikor jött az "uralkodói" vérével csak megforgattama szemem. Az apja is Isten angyala volt... Majd mikor azt mondta a lelke megszűnik...elveszik...egy pillanatra megálltam.
- Mint...a bukottak é...- súgtam halkan... A miénk...csak ugyan elveszik..hisz már nincs helye, se a mennyben, se a pokolban....nincs hová mennie...
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-14, 22:36

Mikor azt mondta, hogy a bukottake is, csak osszevontam a szemoldokom...
-Tudod... A tiedet meg meg lehet valahogyan menteni.-kezdtem el a kezemmel lassu koroket leirni a mellkasanelgondolkodva.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Angyalok és Ördögök /játék/ - Page 2 Empty Re: Angyalok és Ördögök /játék/

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 27 oldal Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.