Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

+2
Soraa
Szandra
6 posters

40 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 40 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-07-22, 15:58

+18

Akadozò sòhaj hagyta el a szám, mikor megéreztem mennyire is kíván. Testem az övéhez simult, s kezem a hátára csùszott, mìg a másik további kalandokra indult a legféltettebb kincsére finoma rá markolva, cirògatva. Érezni, ahogy ajkai a nyakam csòkolva szìvjàk ki forrò vérem, maga volt az élvezett. Remegtem, reszkettem a vàgytòl, mit bennem ébresztett.
- Akarsz? - kérdeztem halk kuncogás kìséretében, hiszen a kezemben tartottam annak bizonyìtékát, mennyire is akart.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 40 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-22, 17:46

+18

Ereztem ahogyan korem fonja az ujjait mitol felnyogtem. Mikor cirogatni kezdett mindenem megfeszült. Meghallva a kérdés ét csak belemosolyogtam a nyakaba mivel apro kortyaimat nem voltam hajlando meg felfuggeszteni. Csak meg szorosabban magamhoz oleltem es kicsit nagyobbat kortyolva nyomodtam hozza a kezehez kicsit lokve a csipomon valaszkent.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 40 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-07-22, 20:43

+18

Lassan kezdtem megérezni mennyit is ivott belőlem. Igaz is..napok òta nem evett...mert ràm vigyázott. Lassù pihegèsbe kezdtem, kezem lecsùszott a hàtáròl, majd az àgyra zuhant könnyedén. Csak feküdtem alatta, kiszolgàltatottan, de még se féltem. Lehettem bàrmennyire részeg és elkàbult...mellette tudtam jò helyen vagyok. Ekkor elmosolyodtam, lehunytam a szemem ès ùgy mozdìtottam meg a kezem, mi a lüktető férfiassàgát fonta körbe.  Annyira forrò volt és feszes...nem bìrtam ki...muszàj volt a nadràgjába marnom szabad kezemmel, s finoman lehùzni azt.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 40 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-22, 20:49

+18

Mikor megereztem, hogy a keze lecsuszott rolam, csak felnyogtem. De ez most fajdalmas volt. Lagyan kihuztam belole a fogaim, hiszen mar eleget ittam hogy egy jo ideig kibirjam. Lagyan forron kezdtem el nyalogatni a sebet hogy minnel hamarabb befirjon majd mikor az bekovetkezett apro csokjaimmal es az orrom cirogatasaval halmoztam el ott a bőrét. Mikor megereztem hogy megmozditotta a kezet odalenn felsohajtottam, majd szurke szemeimmel rá néztem. Ereztem ahogyan lehuzza rolam a nadrgom, mit aztan mar a vegen en magam rugtam le magamrol, ugy simulva teljesen hozza.
-Csak nem akarsz valamit?- kezdtem el incselkedni rosszfiusan mosolyogva amirol tudtam nagyon szereti.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 40 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-07-22, 21:04

+18!


Hagytam, had segìtsen a nadràg levételében. Mikor ràm nézett, azzal a mosolyával...azzal amelyiktől ùgy érzem megáll a szìvem! Visszacsùsztattam kezem a vállàra, miközben végig simìtottam dereka, gerince vonalàn. Arcomon széles mosollyal néztem fel a szemébe.
- Ùgy érzem...te is akarsz valamit... - pillantottan le lüktető tagjàra, melyet már csupán kínzàsbòl is, ismét simogatni kezdtem, hegyére gondosan oda figyelve, lágyan megdörzsölve. Hirtelen minkét kezem elkaptam ròla, s àtfordítottam magunkat. Ismét felülre kerültem és ezt kihasználva az alhasára ültem. Karjaimmal a feje mellett támaszkodtam, ùgy hajolva lassan az arcàhoz, hogyva, hogy hajam függönyként terüljön ránk.
- Iszod vérem...fizess meg érte! - incselkedtem kuncogva miközben az orrára haraptam játékosan.


A hozzászólást Szani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-07-22, 21:15-kor.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 40 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-22, 21:12

18+!!!
Mikor megereztem, hogy vegigsimitott rajtam, felnyogtem es minden izmom megfeszult. Ahogyan kinzott a fejem kisse hatracsuklott, ugy elveztem a kenyeztetest. Milor atforditott csak megadoan turtem ahogyan maga ala tepert. Elmerengve neztem vegig formas alakjan es karcsu tartasan ahogyan az alhasamra ult. Finoman simitottam vehih a hatan mignem tenyerem a fenekenel allt meg. Milorondta, jogynittam a veret igy fizessrk, meg szelesebb kisse gonoszabb mosoly terult az arcomon.
-Igen?- csaptam a fenekere, ugy huzva kicsit kozelebb es szorosabban magamra mig telesen hozzanyomodtamnodalenn. Ereztem a forrosagat ami csak megjobban feltuzelt.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 40 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-07-22, 21:27

+18

Mikor a popsimra csapott összerezzentem. Megszeppent arccal pròbáltam kitekeredni annyira, hogy láthassak valamennyit a fenekemen dìszelgő vörös foltbòl. Sose gondoltan volna, hogy ő valaha is ilyet tesz...ez annyira...tetszett! Vigyorog fordultam vissza hozzám, s vetettem rá magam. Kezemmel simogattam, ahok csak értem, nyakàn, mellkasán. Mindeközben csòkjaimmal halmoztam el, s finom, gyengéd harapásokkal. Összerándult a testem, mikor éreztem, ahogyan nekem nyomòdik. Bőröm a férfiasságára simult,ùgy fogva közre azt. Csípőm finoman mozgatva kezdtem kényeztetni őt és magamat is.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 40 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-22, 21:38

18+!!!!
Mikor hatrafordult csak elmosolyodtam. Ugy lattam tetszett neki. Mikor visszafordult hozzam, csak mohon kaptam en is az ajkai utan. Ereztem es elveutem ahogyan harapdalni es kenyeztetni kezd. Nem birtam mar sokaig es mikor ereztem, hogy mozogni kezd rajtam felmorrdultam, es kicsit hatrafeszult a fejem. Megragadtam a fenekenel es ugy huzva frljebb. Egy gonosz mosoly keretenel neztem ra csillogo tekintettel majd hatoltam bele. Az erzestol megfeszult a hetm es felnyogtem.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 40 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-07-23, 14:31

+18

Hirtelen megragadta a fenekem. Az arcára nézve muszáj volt nekem is ugyan olyan gonosz vigyort húzni az arcomra. Tudtam mire készül, s mégis...mikor belém hatolt, mintha felnyársaltak volna. A vállába martam, hátra vetettem a fejem és hangosan felnyögtem. Mit érdekelt engem, hogy ezt még kint is hallani lehetett. Már maga az érzés, na meg az alkohol elvette az eszem. Az ajkamba harapva néztem le ismét rá, tudtam, hogy látszik az arcomon, majd elepedek azért, hogy mozogni kezdjen. A mellkasára hajoltam, s azt ölelve fordultam át, így magamra húzva őt. Kezeim ismét leestek róla és a fejem mellé estek az ágyra, Hajam szétterült az ágyon, kivéve pár, kósza tincset, melyek a melleimre fekve csiklandozták a bőröm. Vörösen ragyogó szemeimmel kihívóan néztem fel rá, miközben megpróbáltam talán még ennél is jobban elcsábítani őt.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 40 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-23, 15:21

+18

Mikor a vallambabmart es hatravetette a fejet vele egyutt en is felnyogtem. Egyenlore meg nem tettem semmit, kinozni akartam meg egy kicsit, jatszadozni vele. Lattam rajza, hogy vagyik ram mire csak hivogatoan az also ajkamba haraptam es kissze megmozdultam odalenn. Mikor hirtelen atforditottmonket majd magarahuzott, csak elmosolyodtam. Figyeltem minden mozdulatat, s egyre jobban hivogtott. A vonzo ajaki esahogyan a voros szemeivelnhivogatott. Rosszfiusan elvigyorodtam majd elkezdtem benne mozogni mikozben a nyakahoz hajoltam es az ajkaimmal ott kezdtem el kenyeztetni.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 40 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-07-23, 15:40

+18

Incselkedett velem, és én majd megőrültem tőle! Mikor mozogni kezdett megkönnyebbülve nyögtem fel. A karjaiba kapaszkodtam, melyeken a fejem mellett támaszkodott. A nyakamat kényeztette, harapott, nyalt és csókolt, én pedig mást, se bírtam tenni csak lehunyt szemmel sóhajtoztam. Lábaim a dereka köré fontam, így még mélyebbre lökve magamban. Nem is tudom..volt e már valaha ilyen jó?  Vörös szemeim kipattantak, ahogy az élvezett nőt, muszáj volt a vállába mélyesztenem a fogaim, miközben átöleltem a mellkasát, s hátát karmolni kezdtem.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 40 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-23, 15:56

18+!!!
ereztem ahogyan a karomba kapaszkodott. Örültem hogy elvezi igy csak fokoutam benne a vagyat a csipom gyorsabb mozgasaval. Hallottam amont sohajtozik mitol testem csak meg inkabb felhevult. Az alkohol szetaradt bennem ennek kovetkezteben csak meg jobban elveztem a dolgot es csak tovabb is birtam mig fel nem jutok a csucsra. Ereztem hohy szokasahoz hiven a vallamba harap mitol jolesoen felnyogtem. Mikor atkarolta a derekam a labaval es a hatam kezdte karmolni felmorrantam majd szorosan magamhoz vonva felterdeltem es a falhoz nyomva folytattam tovabb a kenyezteteset.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 40 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-07-23, 16:10

+ 18!

Már nem tudtam merre járok, hogy hol vagyok. Mikor a falnak nyomott és úgy folytatta tovább sóhajaim és sikolyaim még hangosabbá váltak.
- M-még! - ennyit bírtam kinyögni, és csak ezt hajtogattam. Átkaroltam a nyakát, mellkasom szorosan nyomtan az övéhez. Éreztem rajta az alkohol szagát, s ugyan ilyet árasztottam én is. Vörös pír borította be az arcom a szemem pedig könnybe lábadt, ez az új póz csak fokozta az élvezetem. Ismét a vállába haraptam, ekkor már valamivel erősebben. Szemfogaim a herceg finom bőrét tépték, néhol kiserkent a vére. Bal válla már tele volt a hátra hagyott a fognyomaimmal.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 40 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-23, 19:30

18+!!!

Hallottam ahogyan egyre hamgosabban élvezi amit teszek. Mikor hangosan is kimondta a biztato szot felmorrantam es nagyot loktem rajta. Mik fel kezemmel a feneke alatt tartottam masik kezemmel a falnak tamaszkodtam. Az agy recsegett alattunk a sikolyaitol es a nyogeseimtol volt hangos a szoba, de ez most valahogy egyaltalan nem erdekelt. Az alkohol nyujtotta mamor teljesen elvette az eszem igy most csak az élvezeteknek hódoltam. Csipom egyre gyorsabban kezdett mozogni, ereztem ahogyan a vallamba harap. Többször is. Minden egyes veres fognyomat kéjes nyögésem követte és kezdtem érezni, hogy közel járok a csúcshoz.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 40 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-07-23, 19:48

+18

Elöntött a forróság. Elengedtem őt, s a falnak dőlve hangos pihegésbe kezdtem. Minden lökéssel közelebb vitt a beteljesüléshez. A plafon felé fordítottam a fejem, s már teljesen beködösült szemekkel bámultam azt. Alig bírtam elviselni még pár lökést, mire azon kaptam magam, hogy az alhasam elönti a forróság és az a csodálatos bizsergető érzés. Kicsordult a könnyem, ahogyan felsikoltottam, mikor eléveztem, s őt akaratlanul is szorosabban fogtam közre.


A hozzászólást Szani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-07-23, 20:07-kor.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 40 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-23, 19:58

18+!!!

Mikor elengedett osztonosen kaptam a kezebutan es fogtam kozre a ket csuklojat a feje felett. Ereztem ahogyan hamarosan feljuttatom a csucsra igy lokeseim meg erosebbe es gyorsabba valtak. Pihegese nyogesei es ablatvany hogy elvezi csak meg nagyobb energiaval lattak el, ezzel kozelebb juttatva engem is. Mikor felsikoltott ereztem ahogyan mehszorul odalenn. Csupan ennyire volt szuksegem s a kovetkezo lokesnel mar fejem hatra vetve orditottam el magam mikor kilovelltem. Rekedt lihegessel csuklott elore a fejem, majd mint aki eppen eszmeletet veszti doltem hatra az ahyon ezzel magamra huzva ot. Kezem a fejem mellett fekudt s a szobat a hangos zihalaspm toltotte be. Talan meg sosem merultem ki eselveztem ezt ennyire.

-------

https://szerepjatekok25.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=44
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 40 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

40 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.