Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gimnazista élet /JÁTÉK2/

2 posters

21 / 41 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Next

Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-15, 17:24

Ahogyan elkezdett magyarazkodni csak megforgattam a szemem. Aha persze... Felgujt arccal pudffogva ultem az olebe majd oleltem at felkezzel a nyakat.
-Szoval valljal minden estedrol! Utalom ha reszeg vagy szoval mar most rossz helyrol indulsz. Minden csajt es pasit mondj mert ha kimegyek megkeresem oket.-vigyorogtam gyilkos pofival.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-15, 18:02

Mikor átkarolta a nyakamarcom a hajába nyomva kezdtemszagolgatni. Hiányzott már az illata..már sajnos csak Japánban jutott eszembe, hogy kérjek tőle valamit.. bugyit ha már itt tartunk.. ha már ő a boxerom akarta.Mikor azestéimról kérdezett halkan sóhajtottam fel.
- Nem voltak csajok...sepasik... csak egy csajom van, de vele nem iskerült webkamon szexelnem... pedig kipróbáltam volna...- vigyorgtam, s haraptam finoman a fülére
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-15, 18:12

Mikor mondta nem voltak csajok es pasik se kisse megenyhult az arcom. A webkameras beszolasara viszont felnevettem.
-Hat en ugy se mentem volna bele szoval igy jartal.-rantottam el a fejem mikor a fulembe harapott.
-Na es... Te magadnak csinaltad? Ha mar itt tartunk...-hajoltam hozza es suttogtam az ajkaira a nyakara fektetve a tenyerem ugy simogatva torkat a nagyujammal.
-Mennyire voltal reszeg estenkent? Es mit szoltak hozzam a kis huzottszemu haverjaid?-mosolyogtam ra folyamatosan sorolva a kerdeseim majd nyomtam gyors puszit a shajara.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-15, 18:31

Ahogy felnevetett vigyorogva ártam, mit szól a dolgohoz... De mikor nemet mondott csalódott fejet vágtam, Ahogyan arról kérdezett maganak csináltam e, majd az ujja veszélyes hylre tévedt félve nyeltem nagyot.
- Hát tudod...csak annyit, amennyit te! - adtam kielégitó választ vigyorgva. Amikorazzal a sok kérdéssel bombázott fáradtan sóhajtva gondolkozotam el.
- Hm... álltalában ennyirarészeg...hogy egyik alkalommal sikerült kicsit összetörnöm haverom kocsiját, mikor neki hajtottam egy olyan jó nagy szemét tárolónak... nemvészesen, de lefejeltem a kormányt...- vigyorogtam, bár tudtam ezért kapni fogok. Eltűrve hajam, muattam meg a homlokomon a kisheget..nagy szerencse volt..hogy ennyivel megúsztam. -Mit szóltak hozzád? Ahhoz, hogy barátnőm van...akkor kicsúfoltak...aztán megmutattalak...és nem hitték el, hogy jérsz velem...aztán mikorlátták aképet ahol megcsókolsz...akkorkiakadtak, hogy ez hogy lehet...onnantól kezdve mindent tudni akartak rólad...- vigyorogtam. Persze voltak dolgok, amiket nem mondtam el neki, pl a "És milyen a kislány? - Egy kibaszott gyökér...ő az igazi!" párbeszédeket
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-15, 18:59

Mikor azt a kissre ketertelmu valaszt adta csak felnevettem. Oke ezzel megelegszem. Mikor aztan a geget mutatta kello keppen vagtam tarkon gyilkor fejjel, de aztan finom csokot nyomtam a honlokara oda ahol a heg volt.
-Mostmar elmehetsz Harry Potternek.-dugtam ki ra a nyelvem szivozva. Mikor elkezdte sorolni az ismerosei reakciolyat fulig ero mosolyal hallgattam az also ajkam ragcsalva.
-Na akkor majd kimegyek es meglatjak milyen vagyok elesben is.-vigyorogtam buszken, majd hajoltam a nyakaba.
-Szoval akkor most csak ilyen ruhak vannak a borondeidben?-huzogattam meg az ingetpimasz vigyorral.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-15, 19:16

Mikor lattam lendulni a kezet csak osszeszoritottam a szemem. Szerencsere csak egy tockost kaptam. Imadom... de orult ez a no felek tole.. Mikor mrgpuszilt mosolyogva bujtam majd dorgoloztem hozza. Egy honapja nem erintett... meg fesztem minden mozdukstaert.
- Hajaj... aztan kinyitod a szad es megremulnek! - nevettem fel. Mikor hozzam bujva az ingem huzogatva vigyorogva sugtam neki vissza.
- Bizony.. sok.. konnyen kigombokhato ing.. de venni akarok uj ruhakat.. benezhetnenk egy ket boltba... bejonnel a probafulkebe... - sugtam vsabito hangon vegig simitva a derekat. Igen.. ez arra volt felhivas
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-15, 19:21

Ahogyan azt mondta dok konnyen kigombolhato inggel mar hallottam a hangjaba azt a csabito dolgot es megcsillant tole a szemem. Ezt csak alatamsgtotta azzal hogy a probafulkebe invitalt, a derekamsimogatva mire a szamba harapott.
-Tudod... Egesz jok... Es mint mondtad konnyen kigombolhato.-csuszott a kezem az elso gombra es szedte is szet de csak a hatas kedveert.
-Vehetunk ik cuccokat... De majd idovel... Most elobb a hajfestekek.- mosolyogtam csillogo szemekkel de azert meg megcsokoltam a kelletenel talan szenvedelyesebben is.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-15, 20:30

Lattam az arcan, hogy tetszik neki a dolog. Olyan meleg vokt a teste ahogyan hozzam simult. Kegyetlenul hianyzott. Csillogo, csodallo szemekkel furkesztem az arcat. Mikor kigombola a felso gonbom bennem szorult a levego. De ahogy a hajamrol kezdett beszelni... megsemmisultem. De ilyen konnyen nwm adom fel! Pulcsim leveve turtem fel az ingem ujjait konyekig a csuklomon volt par karkoto. Az olebe teritve puloverem simult alatta kezem a combja belso felere.
- Ugyan... hianyzott igaz? Mond... hanyszor simult ide a kezed... mikozben az gondoltad, hogy en simogatlak vagy epp...nyallak? - sugtam a fulebe vigyorogva azon a bugo hangom mikozben kezem... egeszen odasiklott a pulcsi slatt s ott kezdte melegiteni. Oh igen... rejthettek kiskutya arc moge a barna szememmel es hajammal... de ugyan az a szines ragadozo maradok!
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-15, 20:42

Erezve hogy benne szorult a levego elmosolyodtam. Imadzam ha kikeszithettem...de ugy vettem eszre o is. Mikor levette a puloveret es felturte az inget... Egyszeruen mint a magnes ugy kezdett el vonzani. Hihetetlenul jol nezett igy ki, le ne merjen errol a kinezetrol szokni! Meg magara csap par tetkot es megeroszakolom itt a parkban. Mikor a keze pont oda siklott bennem akadt a levego majd meghallva a hangjat remegve engedtem ki.
-Tudod... Egyszer sem. Nem vagyok olyan perverz mint egyesek...- haraptam az also ajkamba de nem vettem ki a kezet. Tul feltuno lett volna ha most elkezdek oda nyulkalni.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-15, 21:16

Hallva, hogy remegve engedi ki a levegőjét elvigyorodtam. Igen..jó úton járok. Mikor tagadott mindent, halk kuncogésba kezdtem Mégközelebb hajolva hozzá csókoltam meg, s haraptam lágyan a fülébe
- Imédom,,,amikor hazudsz! - vigyorodgtam, miközben lassan simogatni kezdtem oda lent. De persze nem kinoztam meg nagyon igy hamar kihúztm a kezem. Bér most, hogy felmelegitettem ott fézni fog...Hehehe...
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-15, 21:26

Ahogyan simogatni kezdett azt hugva imadja amikor hazodok akaratlanul felnyogtem. Odiota barom a parkban vagyunk!
-Nem hazudok!-sziszegtem majd lelehgeztem fel amint kihuzta a kezet.
-Mostmar tenyleg menjunk... Nem erek ra egesz nap! Nyujtottam ki ra a nyelvem majd alltam fel az olebol.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-15, 21:34

Mikor rám szisszisszent csak sziszegve kezdtem nevetni. Hiányzott...az ellenkedésünk. MIkor kipattant hirtlen az ölelből nagy, kerek szemekkel pisogtam rá.
- Egy hónapja nem látott, de nem ér rám! - morogtam magmban, s élltam fel én is.
- És mi dolgod?
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-15, 21:49

Mikor elkezdett morogni csak hozza lepve oleltem at ismet fel karral a nyakat ugy dolva hatra igy lenn hozza nyomodtam.
-Ha vegre kettesben leszunk...majd megszeretgetlek...-somolyogtam suttogvacsabito arccal, mijd koppintottam finoman az orrara. Mikor megkerdezte mi dolgom csak elmosolyodtam.
-El kell tuntetnem a himkurvaim otthagyott dolgait a szobambol.-vontam meg lazan a vallam majd mosolyodtam el es csokoltam meg aranyosan kuncogva.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-15, 22:03

Miko ismét átkarolta a nyakam csak sértődötten pillantottam félre, deogy megéreztem odalant...bennem akadt a levegő s kipattant a szemem. Óvatoan kislány..nehéz ám álló farokkal haza menni! Amikora kis szajhái emelegette gyúztesen mutattam rá
- Aha! tudtam! Megmondtam! Még az nap mikor elmentem! - morogtam dühösen mégis diadalmasan hiszen igazam lett. Persze..tudtam..kurvára reméktem, hogy nem
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-15, 22:09

Ahogyan olyan ddiadalittasan rammutatott csak megforgattam a szemem.
-Igen, persze, mert enar anyi pasival voltam az egy honap alatt, hogy az oklod belemfer, mi.-beztem ra amolyan ez most komoly? fejjel. Neha olyan hulye tud lebni... De en igy szeretem.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-15, 22:15

Mikor megszólalt azon a hangon szemforgatva mér szóltam volna, de az a mondat... Hatalmas szemekkel pislogtam rá.
- Téyleg? - csillant fel a szemem megleptten, percverzen... bár már én nem birtam ki és nevttem el magam. Ez durván volt szexi...mint mondhatnék? A japánok a legperverzebbek.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-15, 22:20

Azthittem elfintorodik hiszen az nem.lehet a legkenyelnesebb elmeny, de mikor az a perverz csillogas jelent meg a szemebe felnevezve forditottam el a fejet.
-Na gyere mar te isten verese!- vigyorogtam ra, majd megragadva a a kezet kezdtem el huzni a legkozelebbi fodraszkellekesig. Ott vettem fekete, narancs ez tuzvoros festeket meg egy kis oxygen oldatot a szivashoz, ugy neztem rahatalmas csillogo szemekkel.
-Felelosseget majd nem vallalok!-neztem ra amilyan ugyis kihullik toled a hejem fejjel.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-15, 22:29

Mikor nevetve ragadta meg a kezem azzal a cimszóval, én is felnevettem. Na ez találó elnevezés nekem... Némán követtem akellékesben mindenhové. Nem mintha nem értenék adolgohoz, de ha ez a nú egyszer valamit a fejébe vesz... ne pofézhatok bele csak ugy... Mikor rem nézett azzal a fejjel, majd a mondattal... A fájdalom kiült az arcomra, majd a komolység.
- Haén kopasz leszek..neked is annak kell majd lenned! - szórtak szikákat a szemeim...a hajamra nagyon érzékey voltam. Talán kevesebben érhettek hozzá mint a lenti dolgokhoz...
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-15, 22:32

Ahogyan azt mondta hogy ha kopasz leaz nekem is annak kell lennem csak megvontam a vallam. Arra engem ugysem tud ra venni.
-Es...amugy most hova? Hozzank...vagy a kolesz?-allitottam meg egy kis ido mulva nagy boci szemekkel ra nezve.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-15, 22:37

Mikor megvonta a vállát csak összehőztam a szemöldököm. Azt hisze nem tartombe? Simán lefogato és lenyiratom a haját! Mikormegállt és felnzett rém csak nagyokat pislogtam én is,
- Hát...a koleszt még nem intéztem el..
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-15, 22:42

Mikor azt mondta, hogy a koleszt meg nem intezte el, csak halovanyan elmosolyodtam. Ezt remeltem.
-Akkor menjunk hozzank.-kulcsoltam az ujaim az ovei koze es indultam.meg vele. Arrol meg nem kell tudnia hogy Matt a hetren satrazni van... Mert ha ez az info a tudataba jut
..abbol jo nem sul ki.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-15, 22:49

Csak bolintottam, mikor aztmondta menjünk hozzájuk. Hát..kizáráos alapon csak az maraft Akezétfogva, mosolyogva indultam el vele amegszokott úton. Már ez is hiányzott, hisz olyan rég sétálhattam erre.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-15, 22:53

Ikor mosolyogva bolintott, lagyan szogdecselve halattam.melette ugy vezetgettem. Jo regen jartam vele ugy kezenfogva es mar nagyon hianyzott. Tlejesen masabb. Mint zsebredugott kezzel.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-16, 07:35

Csak vigyorogtam azon, hogy szogdecsel. Hianyzott mar... ez a szep kislany. Japanban sik minden eszembe jutott. Amikir vizipisutollyal csataztunk, ahogy eloszor aludtam vele, a villantasa tesin... de meg a vitak is, ahogy nem hagyott el menni, ahogy elmondta mit erez esen rajottem... hogy pont ugyan ugy ver a szivunk. Ezek tartottak kint eletben. Es most hogy fogtam a kezet.. megint minden a regi volt.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-16, 08:26

Mikor felertunk hozzam hiaba ugral Luna en huztam magammal. Egyszeruen... Mar sak kettesben akartam vele lenni. Aminrlt beertunk a szobamba azonnal bezartam az ajtot es neki nyomva tapadtam a szajara. Ujam az ovei kore fontam ugy alltam labujhegyen hogy felerjem. Hihetetlen erzes volt mar ami mar eszmeletlenul hianyzott.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 21 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

21 / 41 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.