Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gimnazista élet /JÁTÉK2/

2 posters

22 / 41 oldal Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Next

Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-16, 10:16

Ahogy felértünk és Luna ugrélni kezdett mosolyogva simogattam meg. Életem másik nője... Mikor próbáltam vola megdögönyözni Neko-chan azonnal ehúzott én pedig csak nagyokat pislogva követtem. A szobájában, ahogyan neki nyomott a falnak és megcsókolt halkan nyügtem fel. Annyi minden tudtam volna mondani, beszólni neki...pl, hogy féltékeny még a kutyára is...de inkábbbeleolvattam a mély csókjába. Szenvedélyes vol és nagyon finom... és úgy hiányzott ő nekem. Ujjaimén s az ujjaiközé fontam, s úgy hoztam magamhoz, hogy érezhessem a testét. A nyakára tapava kezdtem épp csak kacolgatni a fogammal, csókolgatni.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-16, 10:20

Lattam rajta hogy megdogonyozni akarta a kutyam, de most nem. Most velem foglalkozzon, en vagyok a baratnoje. Mikor magahoz huzott azonnal szorosan a testehez simultam. Amint megereztem a fogait a nyakamon csangosan, hangom kieresztve nyogtem fel elvezettel. Nem volt senki a hazban, igy ezt nyugodtan megtehettem.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-16, 11:16

Mikor felnyögött tudta jó úton haladok. Épp csak egyméshoz értünk, de én mér nehezen birtam magammal. Egy hónap sok idő, és én már régen bújhattam a szerelmemhez. Hirtelen ragadtam meg, majd megforditva magunk döntöttem én őt az ajtónak, majd felhúzva, a combján és a fenekén tartva tartottam meg. Lágy harapásaim és csókjaim a nyákán egyre lejebb vándolroltak. Néha volt, hogy feljebb mentem, de a cél az lefelé vezetett.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-16, 11:21

Ahogyan megforditott es az ajtonak nyomva alulrol tartav az olebe csokolt egyre lehebb futott hangon kezdtem sohajtozni.
-Meg... Meg ne...-nyogtem dear en os kivantam. Finoman huzodtam el tole, ugy dontve a homlokom az allanak szaporan pihegve. Egyszeruen... Megszeditett... Finoman masztam ki az olebol, majd ugy bujtam hozza. Kellett az olelese.
-Elokeszitem a furdoszobat...-neztem fel ra kedvesen mosolyogva, majd gyorsan megcsokolva fordultam ki a karjai kozul es mentem a furdobe... Remelem nem ertette felre, hiszen en a hajfestesre gondoltam.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-16, 11:48

A sóhajaiból úgy hallottam, nagyon is tetszik neki a dolog...de mégis azt mondta még ne. Nehézkesen, de elengedtem. Hisz mást nem tehettem. Mikor pihegve ölelt át én ugyan ezt tettem. Mikor azt mondta előkésziti a fürdőszobét, halkannyögtem fel é bolintottam. Mindent megadtam volna azért, hogy a kádban csináljuk,,,de van rgy olyan érzésem, hogy ő inkébb a hajfestésre gondolt... Nagyot nygve dőltem el az ágyan, s sóhajtottam fel fáradtan.
- A francba...- sóhajtottam. Szerintem...rohadtul arra vár, hog megcsinálja a hajam...és egy olyan hajú sráccal csinálhassa...
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-16, 12:08

Mikor elkeszitettem mindent atvettem azt a nadragot es toppot amit akkor este viseltem...egy ideig. A szobamba menve elmosolyodtam mikor meglattan, hogy ott fekszik az agyamon. Raulva a derekara kezdtem el simogatni az oldalat, hasat, ugy furkeszve mosolyogva az arcat.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-16, 12:47

Amikor bejött ismét abban afaltnyi kis ruhában... a szememmel követtem...vagy épp vetkőztettem. Mikor a derekamra ült és simogatni kezdett, halkan sóhajtottam fel, majd tettem kezem a kezére igy megállitva.
- Azt mondtad még ne....akkor ezt ne csináld...- nyögtem féjdalmasan. Most, hogy itt van...már elég volt, csak hozzá érnie ahhoz, hogy megőrüljek.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-16, 12:53

Mikor megallitota a kezem csak kerdonneztem ra. Hallva a kijelenteset csak felsohajtottam majd masztam le rola.
-Gyere...-huztam fel a kezenel fogva de aztan ugy bujt hozza.
-Turel.... Ha kivarsz... Holnap megkapsz... Ahogyan csak akarsz...-neztem melyen a azemebe majd nyomtam puszit az arcara, ugy indulva meg elotte finoman razva a fenekem.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-16, 12:56

Ahogy fehúzott átöleltem, majd mikor megszólalt felcsillant a szemem.
- Ahogy akarlak? Mert miket engedsz meg? - vigyorogtam.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-16, 12:59

A kerdesere megaltam, ugy neztem hatra a vallam felett.
-Majd tégy probat es meglatjuk.-kacsintottam ra, ugy indulva tovabb es tuntem el a furdoben.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-16, 14:01

A válasza nm voltelég, a fürdőig követtem, hol az ajóhoz támaszkodva álltam útját.
- Inkébb mesélj! Ha nem csinálhtom, legalább had halljam! - vigyorogtam karba tett kezekkel
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-16, 14:19

Mikor elem allt az ajtoba csak sertodottwn neztem ra...de az a kerdes es vivyor nekem is mosolyt csalt az arcomra.
-Haaat...kielegithetsz. Ezzel-sogattam az ajkat majd kezdett lecsuszni a kezem- Es ezzel is-simitottam vegig tagjan vigyorogva.
-Es en is megtehetem ugyan ezt veled.-csillant gonosz feny a szemembe, majd kikerulve mentem a mat bent felallitot szek moge.
-Ullj le.-simogattam mega. Szek hattamlajat csalogatoan.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-16, 15:37

Ahogy elém éllt azzal a "kielégihetsz" kijelentéssel felcsillant a szemem. Más vágyam sincs, smikor végig simitott az ajkaimon, majd oda lent, hogy ezzel kettővel már most azon jért az agyam, hogy hol fogom megdönteni. Ágyon, pulton, a kádbn... ha kell a teraszons! De ahogy kikerült csak felóhajtottam. Azt mondta holnap...és az nincs is már olya messze. Leülve a székbe mit felkinélt, kezdtem furán érezni magam. Nagyon szerethetem ezt a kislányt..ha hagyom hogy jétszon velem.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-16, 19:20

Mikor leult csillogo szemekkel hiztam fek a kesztyut majd festettem be a hjat feketere es tekertem fel a kis celofancsikokkal. Amig fogja a szin addig lehuzva a kesztyut telepedtem bele az olebe gonoszul csillogo szemekkel.
-Csak... Nemozogj mert szetjon a hajad...-sugtam majd csokoltam meg mikozben a mellkasat kezdtem simogatni. Imadtam hogy most jatszhatok vele.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-16, 20:28

Neman turtem, hogy festegessen. Bar kivancsi voltam hogy all es mennyire keni ossze a homlokom. Mikor vegzett csak a szememmel kovettem, majd ahogy az olembe ult felnyogtem.
- Nem eloszor csinalom... - szoltam vissza direkt kisse ketertelmuen mikozben finomam hozza nyamtam magam.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-16, 20:30

Ahogyan azt a ketertelmu mondatot elsutotte csak felnoygtem.
-Szoval te minden fodraszidat igy az oledve tartod?-neztem ra kisse szamonkeroen. Ugy hajolva hozza hogy ne kenjem ossze magam csokoltam meg, mikozben kezem meg egy gombot szetkapcsolt ingen, uga kezdve simogatni a csupasz mellkasat.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-16, 20:46

Mikor visszakérdezett csak felnevettem... Hét..eddig mindig magamnak csinltam..mérmint a hajfestést, deee...Ahogy kigombolta az ingem, s simogatni kezdett miközben csókolt halkan sóhajtottam fel.
- Hát tudod... eddig csak férfi fodrászaim voltak..szóval..én voltam az ő ölükben...- sógtama csókok közben kuncogva
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-16, 20:52

Mikor meghallottam ahogyan azt a dolgot kuncogja... Hirtelen lefagytam.
-Na ezzel most egy kisse elvetrd a kedvem...-huztam el a szam, majd alltam fel az olebol. Persze nem amiatt mert mar nem akartam ott lenni hanek kikellett kevern a hidrogent, hogy a hajvegeit kiszivhassam.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-16, 21:13

Mikor elhúztaa száját, s dönnyögve kiszállt azölelből finoman megdöntöttem a fejem.
- Ugyan már... régen mindig röhögtél egy sort és szivtad az ilyenek miatt a vérem... - néztem rá amolyan, "ne mááár"fejjel.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-16, 21:19

Mikor azt mondta regen mindig bevettem egy sort, csak elmosolyodtam.
-Akkor meg... Nem az volt hogy bennem jarsz, es nem masban...-neztem melyen a szemebe.
-Bar az elmondasod szerint inkabb...te voltal az akit segbe raktak szoval bena vahy.-vigyorogtam ra ordogien. Felveve a kesztyut szedtem le a hajarol a celofanokat, majd dontottem ugy hogy a feje oont belelogjon a kadba igy mostam ki a hajat majd szaritottam meg.
-Hmmm...tetszenek ezek a fejete tincsek. Turtam a hajaba ele hajolva ugy csojolva meg.
-Es most johet azz extra. Persze csak ha nem tul extrem egy olyan jolnevelt, visszafogott urifiucskanak, mint te.-neztem a szemebe pimaszul az also ajkamba harapva.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-17, 09:14

Mikor visszaszólt csak vigyorgva pillantottamrá. Béna, mi?! Na meg állj!
- Ugyan...egy bénának nincs ilyen jó csaja! - nyújtottam ki a nyelvem incselkedve, mégis bókolva. Mikor kimonsta a hajam kissé nyűglődtem, de végül sikerült, a hajszáritásnál pedig néha, mintha csak kutya lennék nyaltam a meleg levegő felé. Mikor kész lett a tükörben megnézve magam még én is megleődtem.
- Basszus és tényleg jó...elmehetnék emosnak! - nevettem fel. Mikor beszólt ismét csak ré vigyorgtam.
- Úrifiú vagyok hát! Most pedig a királyi fodrász foytassa! - ültem le a székbe, mint egy nagyasszony.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-17, 09:26

Mikor aztmondta elmehet emosnak csak megforgattam a szenem. Ahogyan belult nevetve keztem kiszivni a hajat majd festettem be. Mikor megfogrta ismet mostam majd egyenesre szaritotttam. Tenyleg egesz jol sikerult es mintha egne.
-Beleszerettem a hajadba.-ultwm az olebea hajaba turva mosolyogva.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-17, 09:33

Némán türtem, hogy a kis lány megint játszon velem és csak imádkozni tudtam, hogy ne bassza el. Persze, hogy bizom benne, de ez a hajam eberek! Mikor ismét mosott és száritott ugyan azt játszottuk el, majd mikor kész lett félve nyitottam ki a szemem...hajaj... de mikor megléttam ismét megelpődtem. Ahogy az ölelmbe ült átkaroltam a derekét, még mindig magam nézegetve.
- Én is... sőt! Annyira, hogy elhegylak magamért! - nézegettem magam továbbrais de egy pillanatra kidugtam rá a nyelvem.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-12-17, 11:34

Mikor azt mondta elhagy erte csak felvontam a szemoldokom.
-Akkor osztoznumk kell rajta...-haraptam a szamba, majd az ovebe is finoman ugy csokolva meg.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-12-17, 18:04

Azt hittem megint leszedi a fejem, de helyette csak szeliden szólt vissza mire elkuncogtam magam. Igen, igen... Lágyan csókoltam vissza, de szemem kinyitva, közben magam figyeltem. Jól nézünk ki együtt. És kell egy rószaszin.fehér kontaktlencse!
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Gimnazista élet /JÁTÉK2/ - Page 22 Empty Re: Gimnazista élet /JÁTÉK2/

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

22 / 41 oldal Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.