Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

4 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 5 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Caroline_S 2014-09-06, 10:24

Caroline:
Ahogy ott ültem néztem a csattanó és koppanó esőcseppeket az ablakon egy hang szólt hozzám, oda fordultam hozzá és Ayaton láttam, hogy elég komoly, ám a lényegre is tőrt, így felálltam és sóhajtottam. - Azt hiszem ezt nem itt kellene megbeszélnünk. - Megfogtam a kezét és a szobám felé indultam. - Gyere velem. - elvezettem a szobámba és mikor beértünk akkor a szekrényemhez mentem. - Tudod egy tiszta vérű képes belelátni egy másik vámpír múltjába, ha nem is az egészbe de egy kis részét igen. - Nem néztem rá, összeszűkült szemekkel néztem a földi vázára ami a szobámba volt. - Nem ítéllek el, azért amit tettél azzal a nővel és nem is dicsérlek érte. Valószínűleg az a nő az anyád volt, ugye? - nézek rá kissé komolyan de határozottan.
Caroline_S
Caroline_S

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2014. Aug. 12.
Age : 29

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 5 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szandra 2014-09-06, 10:32

Ayato:
Felállt és sóhajtott egyet aztán mondta, hogy ezt nem itt kéne megbeszélnünk végül megfogta a kezem és elindult velem a szobák felé.
Bevezetett egybe gondolom a sajátjába és elkezdte mondani, hogy egy tisztavérű képes belelátni egy másik vámpír múltjába stb.
-Igen tudom.-bólintottam aztán vártam, hogy elmondja mit látott.Elmosolyodtam a kezdésre.
-Engem nem érdekel, hogy elítélsz-e érte vagy sem, dicséret se kell.Igen az anyám volt.-húztam félre a számat aztán sóhajtottam egyet.
-Teljes szívemből utáltam őt és utálom is.-mondtam fintorogva
Szandra
Szandra
Admin

Hozzászólások száma : 522
Join date : 2014. Apr. 25.

https://szerepjatekok25.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 5 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Caroline_S 2014-09-06, 10:47

Caroline:
Odamentem hozzá és megfogtam a kezét, nem is értem hogy tudok vele szemben így elgyengülni. - Megértelek. - megfogom az arcát és magam felé fordítom. - Ha beszélni akarsz róla meghallgatlak és ígérem nem mondom senkinek se! De ha nem szeretnél akkor nem is fogom erőltetni. - simítok végig az arcán és elmosolyodok. Elengedem a kezét és az arcát is. - Ígérem nem fogok többet inni belőled, ha ilyen fájdalmas múlttal éltél.. - azzal eljövök tőle és a karosszékbe ülök.
Caroline_S
Caroline_S

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2014. Aug. 12.
Age : 29

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 5 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szandra 2014-09-06, 10:55

Ayato:
idejött hozzám és megfogta a kezem majd mondta, hogy megért közben az egyik kezével megfogta az arcom és maga felé fordította azt.Kijelentette, hogy ha beszélni akarok róla akkor ő meghallgat és megígéri, hogy nem mondja-el senkinek se.Ezen elmosolyodtam és vala, hogy nem tudtam megállni, hogy a derekánál átölelve magamhoz húzzam.A fejem a vállára hajtottam.
-Köszönöm majd ha elkap az érzés megkereslek.-mosolyodtam el.Hirtelen olyan gyengének éreztem magam, talán tőle, talán a témától de furcsa volt az biztos.Hagytam, hogy elengedjen és eltávolodjon tőlem.
-De ihatsz csak ne beszélj másoknak arról amit látsz.-mondtam aztán oldalra fordítottam a fejem és elmosolyodtam-Benned legalább meglehet bízni.
Szandra
Szandra
Admin

Hozzászólások száma : 522
Join date : 2014. Apr. 25.

https://szerepjatekok25.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 5 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Caroline_S 2014-09-06, 11:00

Caroline:
Ígérem, hogy nem fogok! - mondtam neki és felálltam, oda mentem hozzá és nem bírtam ki, de megöleltem. - Bennem bízhatsz! - suttogom a fülébe. Egyszerűen ez az érzés erősödött bennem. Ayato iránt talán? Nem tudom, kezdtem elgyengülni de csak vele szemben, nem tudtam kemény, hideg lenni. - Nem tudom mit tettél velem, de kezdek egyre jobban gyengülni ha a közelembe vagy és magunk vagyunk. - elmosolyodok, persze ezt nem rosszból mondtam, de talán megkedveltem a fiút.
Caroline_S
Caroline_S

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2014. Aug. 12.
Age : 29

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 5 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szandra 2014-09-06, 11:08

Ayato:
Örültem, hogy legalább benne bízhatok.A szavaitól egyre inkább úgy éreztem, hogy kell nekem..De egy belső hang meg azt mondja, hogy nem kell neked csak egy kis kaland volt de ennyi...De még is most olyan már.Tegnap még egész jégkirálynő típus volt most meg olyan más..Sokkal kedvesebb.Hm lehet, hogy nem csak én gyengültem el.Arra eszméltem fel, hogy odajött hozzám és megölelt én pedig átkaroltam a derekát.A fülembe suttogott aztán egy kis csend után megint megszólalt én pedig halkan elnevettem magam.
-Elvarázsolt a vérem ennyi.-vicceltem végül el is nevettem magam aztán sóhajtottam-Én sem tudom, hogy mi történt de furcsa az biztos.-sőt talán furcsán jó..
Szandra
Szandra
Admin

Hozzászólások száma : 522
Join date : 2014. Apr. 25.

https://szerepjatekok25.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 5 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Caroline_S 2014-09-06, 11:12

Caroline:
Igen, biztos. - nevettem fel én is és úgy álltunk egymás karjaiban. A tegnap éjszaka történtek után, félek hogy talán beleszeretek és ismét kihasználnak ezen téren, de most erős leszek nem hagyom a magam a kísértésnek. - Furcsa igen.. - nézek rá majd elmosolyodok. - De ne szokd meg lehet hogy ez még rosszabb is lehet vagy jobb. - megsimítottam az alsó ajkát és kacsintottam. - Érdekes...-nézek rá a felső testére és aztán vissza a szemeibe. - én úgy emlékszem hogy nem volt rajtad ing az előbb.. - vigyorogtam kajánul és vártam a reakcióját.
Caroline_S
Caroline_S

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2014. Aug. 12.
Age : 29

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 5 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szandra 2014-09-06, 11:33

Ayato:
Érdekes volt ez...Főleg, hogy általában nem sokszor találkozom azokkal akikkel már volt egy kis éjszakai kalandom, de ha még is találkozunk akkor nem valami kedvesek legalább is biztos nem szólnak hozzám.
-Majd meglátjuk.-vigyorgok.Megsimította az alsó ajkam aztán kacsintott egyet majd a felső testemre nézett és arra amit mondott csak elnevettem magam.
-Az előbb még nem volt aztán felvettem, hogy ne szedjenek szét a lányok.-vigyorogtam rosszfiúsan-Miért szívesebben látnál ing nélkül?-kérdeztem rá miközben kigomboltam a felső két gombot.
Szandra
Szandra
Admin

Hozzászólások száma : 522
Join date : 2014. Apr. 25.

https://szerepjatekok25.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 5 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Caroline_S 2014-09-06, 13:44

Caroline:
Megfogtam a kezét hogy megállítsam abban amit csinált, a kigombolásra értettem. - Meglehet.. - vigyorogtam majd én gomboltam ki mindet és közel bújtam hozzá, szép lassan a nyakától mindkét kezemmel végig simítva az inget levettem róla, de végig tartottam a szemkontaktust. - Úgy tűnik ez az ing jobban szeret itt lenni, mint rajtad. - mosolyogtam és a kezemből kiesett az ing és a földön landolt. Az illata ismét olyan felkavaró volt és kellemes, a szánk nem ért össze, még utoljára vettem egy mély levegőt, szemkontaktus végig tartottam. Érintéseitől ismét tűzbe lángoltam.
Caroline_S
Caroline_S

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2014. Aug. 12.
Age : 29

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 5 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szandra 2014-09-06, 17:51

Ayato:
Megfogta a kezem ezzel megállïtva a műveletben aztán ő gombolta ki az ingem végül le is vette rplam.
-Hm van benne valami.-vigyorgok folyamatosan.Na nem most nem fogok lefeküdni vele az biztos.A kezeből kiesett az ingem, majd a földön landolt.A kezemmel átkaroltama derekát de csak lazán.A szabad kezem csak lógott magam mellett.
Szandra
Szandra
Admin

Hozzászólások száma : 522
Join date : 2014. Apr. 25.

https://szerepjatekok25.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 5 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Caroline_S 2014-09-07, 07:57

Caroline:
Elmosolyodtam és végig simítottam a kulcscsontjától egészen le a csípőcsontjáig. Másik kezemmel az arcát cirógattam és elfordultam tőle, hajam vége hozzáért a testéhez, mintha csalogatnám hogy kövessen, de nem szándékozom, hogy újra megtörténjen mivel nem látni benne azt a vágyat, ő neki valószínű egy kaland volt az egész és én ezt tiszteletben tartom. Leültem az ágyra és mosolyogtam rá kissé gonoszkásan. - Akkor ma estére nem is terveztél egy lányt sem? - vigyorodok el és kezemmel megtámasztom magam és úgy néztem rá.
Caroline_S
Caroline_S

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2014. Aug. 12.
Age : 29

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 5 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szandra 2014-09-07, 09:05

Ayato:
Végigsimított a kulcscsontomtól a csípőcsontomig a másik kezével pedig az arcomat cirógatta, majd elfordult tőlem haja pedig a testemhez ért.Biztos jó lenne még egyszer de tartom magam az egy éjszakás kalandokhoz.Nálam nincs két éjszaka ez tabu.Leült az ágyra és kissé gonoszkásan mosolygott én pedig továbbra is szokásos szórakozott kissé rosszfiús mosolyommal nézem rá.A kérdése meglepett de végül csak halk nevetés után válaszoltam.
-Nem szoktam előre tervezgetni, általában ha összefutok valami jó nővel akkor előbb vagy utóbb úgy is elcsábítom.-vigyorogtam.Igen ez így szokott menni.Meglátom,meglát,odamegyek vagy idejön,beszélgetünk,egy olyan helyre megyünk ahol nincs seni,beszélgetünk aztán szép lassan megtörténik.Persze van akit nehezebb rávenni de ahogy mondtam előbb vagy utóbb mindenki belemegy vagy ha még sem azt elfogadom.
-Azt még hozzáteszem, hogy még senkit se erőszakoltam meg és nem is tervezek.-jelentettem ki mielőtt még megkérdezné, hogy mi lenne ha se előbb se utóbb nem történne meg.
Szandra
Szandra
Admin

Hozzászólások száma : 522
Join date : 2014. Apr. 25.

https://szerepjatekok25.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 5 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Caroline_S 2014-09-07, 10:30

Caroline:
Nem fordult meg a fejemben, hogy megerőszakolna valakit, nem nézem ki belőle. Elé rossz fiús tekintette van, de szerintem soha senki nem bántana erőszakosan. Ahogy ott állt velem szemben csak mosolyogni tudtam és bólintottam. - Nem is nézem ki belőled..- vigyorodok el és kiegyenesedek. Az ajkai hívogatóak voltak de nem vetem rá magamat, hogy az enyémek lehessenek. Ha ő akarja akkor viszonozom, de nem fogom én megtenni az első lépést, sok mindenre volt rá példa hogy én léptem de az elmúlt 10-15 évben ez már nem így van.
Caroline_S
Caroline_S

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2014. Aug. 12.
Age : 29

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 5 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.