Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

2 posters

3 / 35 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next

Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-02, 14:31

Hallkan sohajtottam fel a keresere, majd modolyodtam a csokba.
-Ne felj, nem foglak. De akkor ezt toled is ugyanugy elvarom.-neztem ra pasz, bekepzelt vihyorral, majd engedtem le es huztam vissza a szarnaim, ugy felveve az eddig derekamra kitott pulovert
-Gyere...mwnjunk hozzad, meg ne fazz.osolyogtam finoman.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-02, 14:36

Ahogyan őgy mosolygott...mintha minden rendbe lenne. Az megnyugtatott.Ahogyan elhúzódott szipogva kezdtem törölgetni a szemem, majd ahogyan azt mondta menjünk hozzám meg ne fázzak finoman megrztam a fejem.
- Ne. Nncs kedvem. Jó itt...- léptem be a mellettünk álló ház eresze alá.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-02, 14:42

Ahogyan behuzott az mondva csak megcsovaltam a fejem.
-Nem kapsz betegszabiz, es nem foglak apolgatni.-kuncogtam majd a falnak nyomva kezdtem csokolgatni csak gondodkodasbol a nyakat.
-Az irodamba is mehetunk, az itt van a kozelben, es reggel nem kekl bemasznunk. Valtas ruham is van, bar szerintem kicsit nagy lesz ra.-neztem vegig rajta szemtelenul utalva arra, hogy leeresztett
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-02, 14:47

Ahogyan azt mondta nem kapok betegszabit csak meforgattam a szemem. Akkor csak simán nem megyek be! De ahogy anyakam kezdte csókolgati fonoman billentettem meg a fejem, hogy még jobban oda férjen. Ahogyan az irodát emlegette már épp mondtam volna valamit, mikor beszólt. Sötét szemekkel, szinte gyilkosan néztem rá.
- Mindig is kisebb voltam min te! Nem lehet mindenki ekkora nagy állat! - hagytam ott puffogva, de persze az iroda felé véve az irányt.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-02, 15:01

A puffogasara caak hallkan nevettwm fel, majd indultam utana. Amint a hatalmas epuletbe ertunk caak biccentettem egyet a biztonsági ornek, ugy menve a liftve. Amunt az ajto bezarult mogottunk, Will ele lepve csokoltam meg lagyan. Semmi vad kovetelozes, csak igyen mindennapos kis utkozbeni cok volt.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-02, 15:07

Ahogyan beértünk és biccentett ugyan úgy követtem minden reggel, mint majdnem minden délutén. Ahogyan a liftben lekapott finoman csókoltam vissza s bújtam a mellkasához. Amint kinyilt az ajtó bevágtattam, s el is dőltem a várakozásra elhelyezett, az irósztalommal szembeni diványon. A párnák közé nyomva fejem bújtam el. Minden ruha rém tapadt. Borzasztó!
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-02, 15:13

Ahogyan elorerihant en nyugidtan kovettem, majd a latvanyra ami fogadott csak felkuncogtam.
-Tessek. Ez a legkissebb ami van.-nyujtottam fele egy ingpolot meg egy farmelt. Ebben golfoztam regen. Letece a divany szelere mentem az irodava majd a szekrenyajto moge veallva vettem at a nadeagom, es a mostanra mar megszokott, szurke inget. Josszukas vizes hajamat ugy caak megkonnyebb volt hatra simitani.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-02, 15:18

Ahogyan azt a pólót adta oda épp csak fel lestem, majd dőltem is vissza a kis diszpárnák közé. Hallottam nyikordulni a szekrény ajtaját mire nagyot sóhajtva ültem fel. Levéve pulcsim és pólóm néztem fel az ajtaja felé. Egyetlen ötlettől vezérelve álltam fel, s sétáltam be hozzá. Mögé lépve az övére markolva finoman forditottam magam felé, s csókoltam meg. Óvatosan kezdtem magam előtt tolni, mig finoman az asztalhézon nem értünk. Kezem tovébbrais az övét fogta, s mér finoman csatoltais ki.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-02, 15:25

Hallottam a lepteket, de amint megfogta az ovem szolni sem volt udom es o mar ram is tapadt. Nyogve hagytam, hogy az asztal fele toljon,ugy folytam beke en us a csokba.
-Es most...ki lesz?-vigyorogtam pimasz, rosszfius mosolyommal ugy szivva meg finoman az also ajkat, magamhoz olelve szorosan.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-02, 15:31

Ahogyan magéhoz ölelt s finoman megszivta az ajkam pihegve, éhesen néztem rá.
- Most? - pillantottam félre,a hatalmas üvegfalra.
- Most nyújtunk egy kis műsort azoknak, akik a szomszéd épületben korán kedzik a munkát! - nyögtem, majd finoman lenyomtam az a hatalmas asztalra, s megállithatatlanul másztam felé. Őgy csókoltam tovább., miközben még fagyos kezem az ingét bontogatta és húzta le a válláról, mit csókolni és harapni kezdtem. Nem törődtem a leeső tűzőgéppel, se semmi méssal. Őt akartam!
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-02, 17:55

Ahogyan elmondta a kis otletet ehesen csillant fel a szemem. Igen! Nem ellenkeztem semmire szinte en soportem.le a dolgokat hoszen srmmi.olyan nem volt ami torekeny, vagy nem potolhato. Amint a vallam kezdte harapdalni felnyogtem ugy kaptam az ovehez, majd csatoltam ki es gimboltam ki a nadragjat. Oldalra dontve a fejet kezdtem en is a nyakat harapdalni ugy morogva a teszegsegtol allatiasan.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-02, 18:43

Ahogyanaz asztalszabaddá vált azonnal a derekára ültem. Finoman dörgölőztem hozzá, simitottam oda, miközben halk sóhajokkal töltöttem be az üres irodát. Azok a kis harapások... megőrülök! Már nem szabadulhat alólam! Már nem menekül felfalom... Végül az utolsó gombokat már szinte széttépve vetettem magam a mellkasára, s kezdtem el apró, de jól látható kiszivás nyomokat hagyni a kulcscsontján, nyakán. Szabad kezem, mi eddig az alhasán játszott, végül becsőszott a boxere alá, s ott kezdte simogatni, finoman rágfogni. Végül pihegve szakadtam el tóle teljesen, s lemászva róla szabaditottam meg félig a tólem nedves, amőgy száraz nadrágjától, majd a boxerétól. Egyetlen vad pillantést vetettem felé....majd a kezembe vett tagját szép lassan teljesen elnyeltem
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-02, 18:56

Ahogyan yzetszedte az ingem majd elmezdte kiszivni a nyakam hajaba turva biztattam. Viselni akartam a nyomait. Amint eljezdte lehuzni a nadragom kessegesen turtem, majd az a pillantas...ohhh basszus...amint ram fogott el eltuntem a szajaba hangos nyoges tort ki a melljasombol mi lassan lihego dorombolasba valtott. Az erzes magaba keritett es mar nem tudtam parancsolni magamnak. Megfogva a fejet huztam fel magamhoz majd tapadtam az ajkaira. Ugy jezdtem.el felulni, majd mar en se tudom hogy, igazabol az alkohol miatt.nem us foglalkoztam vele, de teritettem.le a foldre.
-Itt nem kene piszkolnunk...de ha mar ugyis az iridaba vagyunk...mit szolnal egy kis szamolgatashoz?-kezdtem suttogni az ajkaira lihegve,.mikozben csipom szorosan hozza nyomtam.idalenn.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-02, 19:24

Szerettem volna mocskossá válni vele. Hiszen nekem már mindegy volt, csak az élvezetet akartam, mit okozni tud. A lehetó legtöbb nyállal kezdtem finoman szivogatni, s minden alkalommal amaddig csak lehet eltűntetni a számban, szinte teljesen. Ahogyan felemelte a fejem megnyalva szám szakadtam el tőle, majd ahogyan megcsókolt azonnal, vadulcsókoltam vissza. Érezni akartam őt..mindenüt! Ahogy hirtelen a földre teritett halkan szisszentem fel, kamény volt a padló..mégse érdekelt. Epekedő, szinte könyörgé pillantésokkal néztem fel rá, ahogyan ezóttal ő mészott én rám. A kérdésére finoman megbillentettem a fejem, s vettem le a szemüvegem. Nem is érdekelt hová rakom, csak egyszerűen kicsit arébb dobtam, persze óvatosan.
- Mire gondol Főnök úr? - húztam pimasz, féloldalas mosolyra a szám. Gyerünk..gyerünk!
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-02, 19:42

Mar az, higy levetge a szemuvege bzeleegyezesnek szamitott. De az a mosoly a kedesehez volt az igazi engedely. A fnulehez hajolva kezdtem szuszogni vele, majd ginoman megcsipni a fogammal.
-69ezni akarok magával William.-doromboltam a fulebe vagyakozo hangon.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-02, 19:46

Ahogyan a fülembe hajolt hallottam a halk szuszogását...és imádtam! Szemem le se véve ágaskodó tagjáról, végyakozva haraptam az ajkamba, majd ahogyan elmondta mit akar...már tényleg elvigyorodtam.
- Remélem a túlóra pénzt kifizeti! - nevettem fel halkan, s kezdtem simogatni a combjt, a fenekét. Először teszem ezt, de mindig kiváncsi voltam rá...
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-02, 20:10

A veszlasara en us felnevettem.
-Esedékes, hogy nyaralni is magmmal viszem...-kuncogtam majd csokoltam.meg melyen, szenvedelyesen. Kezemmel mar szetkapcsolt nadeagjat, es az jalatta levo boxeret is letoltem, majd felterdelve huztam le rola, ugy hajolva vissza fole, es orditva at magunk.
-Ha fizetest akarsz dolgozz meg erte.-vihyorogtam szemelenul, majd haraptam finoman a nyakaba.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-02, 20:19

Arra a váraszra azonnal felkaptam a tekintetem.
- Mi? - kérdeztem vigyorogva. Nem is tudom mit vigyorgok ennyire..egyszerűen..fel dobott az ital és ő. Ahogyan megcsókolt lágyan az ajkába haraptam, mikor megéreztem ahogyan teljesen levetkőztet. majd néztem ahogyan átforditott pihegve támaszkodtam meg a feje mellett szabad kezemen. Ahgy a nyakamba harapott már jóval hangosabban nyögtem fel, majd nyomtam fejem a mellkasába. Végül megfordulva duzzadó tagjával kerültem szembe, s óvatosan megfogva gipszelt kezemmel vettem a számba csócsát.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-02, 20:39

Elmisilyodtam a kerdesen de nem valaszoltam. Majd ugyis rajon... Mikor megfordult hallkan nyigtem fel, amint meglattam, o xlse annyira nyigodt mar. Kezembe veve nyaltam vegig rajta, majd vettem a szamba es szivtam meg. Ezt meg sose csinaltam senkivel, es a szammal is csakis ot kenyeztetgem eddig. De az erzes...most mindent felul mult.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-02, 20:46

Amint megéreztem kézbe fog...majd ahogyan nyalni és szivogatni kezdett akaratlanul is összerezzntem. Menni fog nekem ez igy? Már most remegett mindenem. Hosszanti nyalásokkal tapadtam ismét a csúcsára s agyon óvatosan ráharapva szivtam meg, majd miközben akezemmel is simogattam kezdtem el mozgtni rajta a fejem. Mindkezöben halk sóhajok sora szlt belőlem amiatt mit ő tett velem... Az egész...annyira erotikus volt.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-02, 20:51

Probaltam ra koncentralni, de nem tudtam nem figyelni az engem ert elvezetekre. Olyan jol csinaltindent...annyira elveztem es ettol neha csak pillanatokra, de mehalltam elvezkedni. Ez ihy nehez volt,.de.mintha kozelebb is kerultunk volna egymashoz. Ereztem hohy szo szerint izuik korulottunk a levego, ami csak jobban fokozta az elvezeteket.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-02, 21:06

Őgy éreztem nem birom megtartani magam. Mindenem reszketett... Lágy csókokkal beboritva kezdtem a hegyét izgatni, szivogatni nyalni és nagyobbakat bele csókoltam. Az alhasának nyomva homlokom lihegve koncentráltam az érzésre, de kezem még mndig fel le jért rajta.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-02, 22:10

Ereztem, hogy remeg,e mire a derekat megfogva tartottam meg, neh ogy ossze essen es konyebb legyen neki is a dolog. Szammal folyamatosan szivogattam, neha teljesen eltuntetve it a szamban. Ereztem, hogy ezzel el fognk szorakozni egy darabig, mig belejovunk, de nem us baj. Neha ilyen is kell.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-02, 22:17

Ahogyan megereztem tartja a derekam faradtan mosolyogva lestem hatra. Vegul ismet tovig eltuntetve szivogattam meg egyre erosebben. Ereztem odalent mindenem forrova valik.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-02, 22:21

Amint tovig eltfuntettett felnyogtem. Basszus...itt a veg.... Oar szivas eleg volt, hogy felforrosodjon az alhasam majd nOgve elvezzek bele, de it meg nem vettem ki a szambol. Nem akartam kockaztatni, hog o is elmegy, es melle leo. Igy az elvezetemtol remegve es kimerulten szivogattam tovabb, melyebben.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 3 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 35 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.