Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

2 posters

35 / 35 oldal Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 35 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 22:17

Ahogyan belegyezett vigyorgva biccentettem felé. Nyer-tem. Megint.. Végül ahogyan rám hajolt, s elfoglalva ajkaim búgott, dorombolt rám. Amint kimondta.azt a szexi, perverz kis mondatot...hatalmasssá vált vogyorom és őgy néztem fel a szemébe. Átkarolva nyakát túrtam a hajába
- Igen? Édes? Hatalmas? - kuncogtam hasonló hangon
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 35 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 22:22

Azthittem ellok egy fuj hulye kijelentessel, de mikor atkarolca. anyakam turt a hajamba ismet felcsillant a szemem a kerdesei hallatan.
-Ohhh igen...bar meg fel kene noveszteni...meg nem az igazi...-nyimogtsm finoman hozza jelevze szandekom.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 35 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 22:57

Amint lenyomott a derekaval halkan szisszentem fel. Imadtam mikor ezt csinalta...ereztem ott is...es meg a medence csontja is nyomott mi pluszban beinditott...
-Igen? - kerdeztem vissza s kezem mar azonnal oda csuszott. Eppcsak hozzaerintve ujjaim kezdtem cirogatni. Felhuzva kezem vigyorogva nyalaztam be s kezdtem ugy a hegyet izgatni. Igy sikosabb volt, nedves.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 35 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-22, 09:26

Az a kerdes...lassan bolintottam ordogi vigyor kerdtebe. Amint lecsuszott a keze hallkan sohajtottam fel ugy neztem vegig a szemebe elkodosult tekintettel. Mikor elhuzta felve pillantottam fel ra. Folytasd! De hagyj itt! Latva mit tesz a kezevel es ugy kezd ujra munkalkodni rajtam... Mar kisse hangosabban nyogtem fel, majd vetettem hatra a fejem. Az erzestol megremegett a testem es ereztem...a kezeben novok meg.
-Abba ne merd hagyni...-neztem le ra a szemuvegem alol, majd fujtam hatra par tincset mi a szemembe logott, de nehany igy is visszacsuszott.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 35 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-22, 09:35

Éreztem rajta, remeg, nő és a nyögései... igen. Élvezi. Annyira édes feje van mikor ilyen... olyan kis... sebezhetó r*banc pofija van. Régen ugyan ilyen volt. Az oldalamra fordulva kényszeritettem őt is erre majd szabad kezemmel az állát fogva, el se engedve kezdtem az arcát összecsokolgatni. Másik kezem mindeközben folyton rajta járt, simogatta. Annyira szeretem. Kis édes.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 35 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-22, 09:55

Ahogyan elforditott magarol megadoan kovettem, majd kezem azonnal a fenekere siklott, ugy kezdtem el simogatni. Keze mozgasa...csokjai megoritettek igy lihegtem fajdalmas, megis elvezettel teli arccal a kezei alatt. Ha sokaig csinalja meg...nem lesz jo vege...
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 35 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-22, 10:08

Éreztem kezemben egyre hatalmasabb és márlátszott is rajta, mennyire oda van Végül a hátára nyomva kerekedtem ismét felé. Egyszerően imédom ha alattam van... Még mindig fogva állát nyomtam csókot a szájára bócsózásképp..majd eltüntem a vékonyka pléd alatt. Hossszan nyaltam rajta végig forró nyelvemmel, majd bekapva hegyét kezdtem szivogatni nyelvemmel nyaldosni.. a" nyalókát"
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 35 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-22, 10:21

Nem tudtam mit akar, mikor atforditott, de az a bucsu csok...rosszat sejtettem. Ahogyan eltunt a pled alatt ereztem megfeszul mindenem, majd mikor vegignyalt azonnal megrandultam. Ohh basszus... A takaroba marva fogam osszeszoritva feszult meg mindenem mikor izlelgetni kezdte a "nasijat"
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 35 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-22, 15:58

Az egesz teste feszult es ezt imadtam. Teljesen eltuntettem hol durvabban hol lagyabban szopogattam mikozben a kezemmel a ket kis egszert simogattam, finoman ra szoritottam. Oh dragam...ezez elvezd csak elvezz el en lenyelem. Mindent megteszek.hogy elvezd
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 35 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

35 / 35 oldal Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.