Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

2 posters

33 / 35 oldal Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Next

Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-20, 23:58

Ahogy visszaszolt csak egy gyilkos pillantéssal néztem fel rá. Vigyézz velem..börtön viselt kemény fickó vagyok! Bár...lehet a nagy kannal jobban jértam volna..
- És? Most vegyelek el? - kérdeztem vissza morogva
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 00:03

Ahogyan visszakérdezett csak gonosz fény csillant meg a szememben ugy mosolyogtam rá sejtelmesen, de nem válaszoltam. Persze ezt a nézést sem gondoltam komolyan. Nem akartam, hogy ugy érezze, megfojtom. Mikor befejezttük a vacsorát, cak nagyot sóhajtva álltam fel.
-Elmegyek zuhanyozni. Addig te még egyél, ha szeretnél..-mosolyogtam rá, amjd vonultam kia fürdőbe.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 00:08

Ahogy olyan sejtelmesen elmosolyodott csak féloldalas mosollyal tudtam le. Igazából..a mai nap utén...ha kell ma elveszem. Ma bármire vevő vagyok. Ahogyan végzett és azt mondta elmegy zuhanyozni csak bólintottam. Azt rögtn a sitt utén án már letudtam. Végül kiment cigizni ismét a nagy vastag párknyra ülve
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 00:14

MIkor becsuktam magamra az ajtot a pulovert leszenvedve neztem a tukorbe. LAssan kezdtem el elcsavarni a folpakkot, majd hagytam a földre hullani. Adott a srac valami krémet, mivel be kell kenni egy pár napig zuhanyzás előtt, hogy tartsa a színét. Erre kellett várni, hogy rászáradjon majd zuhanyozhattam le. Mikor kiléptem nedves hajam hátrasimitva vettem fel melegítőm, majd ugy ahogy voltama tetovalasom mutogatva mostmar feküdtem be az ágyba, s vettem fel a szemüvegem, ugy kezdtem olvasni. Ez...az a könyv volt, mit régen azt mondta majd ha megtnanulok olvasni kölcsön adja. Pár hete láttam meg a könyvesbolt kirakatába, és gyakorlatilag muszályvoltam megszerezni.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 00:29

Sokéig cigizgettem kint, majd mikor hallottam a hétam mögül a motoszkélst sejtettem hogy végzett. Végül mér rutinosan szélltam le onna, s mentem be az alattam pattogó kutyét figyelve.
- Mindjért hasra esek benned...- morogtam, s mér csak megsokésból pillantottam fel rá, majd ismét az ebre... Majd....újra fel. Valami..més volt. S ahogyan felisfogtam mit létok....teljesen lemeredtem. A felsóteste..az egész...oh egek.... hatalmas, gyönyörű tetkók boritották az egész..izmos felsó testét. Egy pillanatra tejesen ledöbbenten még a szám is tátva maradt...majd hirtelen a szememben fény csillant, s azonnal az ágyra sikva, a pólóverem lekinlódve vetette rá magam. A szemüveg, a tetkók...az hogy rám se bagózik...én nem tudom..de elinditott bennem egy olyan vágyat... amit egész este nyögni fogunk. Megva, mér csak a fehér trikómban és farmeremben egyetlen konnyed mozdolattal fogtam meg, majd baztam ki a kezéból a könyvet. Felé kerekedve mohón kezdtem falni az ajkét, miközben teljesen az ágyra nyomva és ráfekve tepertem le.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 00:34

Hallottam, hogy bejött, de valahogyan nem fogtam fel. Azthittem lefekszik mllém, és bealszik, vagy a tevet kezdi bámuéni, de mikor kiverte akezembol a könyvet ertetlenül neztem fel rá a szemüvegem mögül. Igazából esélyt seem adott a kérédsre, mert azonnal be is tapasztotta aszamat az övével mire elősször nem kissé lepődtem emg, de aztán ugyanolyan szenvedéllyel csókoltam vissza, a pólójába markolva.
-Na mi az? hogy hogy ilyen hirtelen? talán olyat látál, ami tetszik?-néztem rá pimasz, fogmutogatós vigyorral, majd simitottam finoman a kis atléta alá végigcirógatva oldalát.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 00:46

Ahogyan a pólómbamart halkan nyögtem fel. Igen...tépj csak szét...A kérdései sorát már csak úgy hallgattam végig, hogy közben derekéra ültem, s rögtön a lényegre térve kezdtem hozzá dörgölni magam. óvatos... lágy mozdulaokkal simitottam végig csodás testén...
- Szexi vagy...nagyon szexi...- bámultam elküdösült szemekkel. Avágy amit irénta éreztem...mindig is kivéntam dmost... mindenen tól tett.
- Miért? És..miért ezeket? - húztam végig az ujjam nagyon finoman rajtuk. Gyönyörűek voltak és hatalmasak... Ez és a szemüveg párositáa...egész este toszni fogunk... Igeny. Igeny!
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 00:52

Ahogyan a derekamra ült hozzá döröglőzve jolesően sóhajtottam fel. udja mit kell tennie, hogy pár pillaant alat izgalomba hozzon. És az a kijelentés...csak egy öntelt vigyort csalt az arcomra, ugy tfontam keresztbe fejem alatt a ket karom, ezel kissé jobban megfeszitve az izmaim. A kérédét hallva kedvessé vált a mosolyom ugy nézve a szemembe.
-Itt...ahogyan a sötét kéz felnyúl a galambért...szerintem érthető-néztem mélen a szemébe ugy hozva le a jobb kezem. mutogatva. Majd ezen...szerintem nem kell sokat magyaráznom.-mutattam a másik karom is,majd huztam vegig az ujjam a szivemig, ahol a macskafej volt.
-Ez pedig...igazándiból ez volt a legnehezebb. Tudom, hogy oa vagy a dögödért...meg igazából te is olyan vagy mint egy nagy susta macska. A lánc, az hogy megláncoltál a tekinteteddel, azért világít a szeme is. Az indákkal az ujjaid közé csavartál, a rózsákkal pedig megnyíltam előtted.-magyaráztam kaedves mosolyal megfogva a kezét, és mindig oda simitva, amit éppen magyaráztam.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 01:04

Ahogyan magyarázni kezdte le se tudtam venni róluk a szemem...mindben..ott éreztem magamat is. Ahogyan a kezemre tette a kezét és úgy mutogatta el azt, mi a mellkasn volt..ahogyan nyiltan elmondta...hogy rólam szól... Nem tudtam mit is mondhatnék... Könnyeket csalt a szemembe..de inkébb legyúrtem üket, minstem megmutassam... Végül lehajolva csókot nyomtam a szive felé, s úgy estem ismét a szájának miközben egyre szorosabban nyomtam hozzá magam. Érzed? Mér nem vagyok nygodt...és ez csak amiatt van, hogy rád néztem.. Elég volt a lárvényod ahhoz, hogy keményedni kezdjek.. Kezem finoman simitottam az állára, nyakéra.. ott simogattam.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 01:09

Ahogyan egy csokot nyomott a tetovalasra finoman elmosolyodtam. Amint a szamnak esett azonnal en is belefolytama dologban. Tulsagosan ivantam... es a multkori alkalom... annyira bántott még mindig...Hogy olyan durva voltam vele... Ahogyan hozzám nyomodott a derekára csusztatva a kezem nyomódtam szorosan hozzá nyomodva majd szedtem le róla az atlétáját. fél kézzel nagyon lassan vettem le a szemüvegem, majd pislogtam rá hivogatoan, ugy teve le a szemüveget a kisasztalra es magamhoz huzva estem a nyakának. Megőrített.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 01:19

Ahogyan levette a trrikóm készségesen hagytam neki, majd dóltem vissza a testére. Olyan forrú, olyan...szexi... Mikor olyan lassú mozldulatokkal vette le a szemüvegét az jkamba harapva, fogammal a piercingem kocogtatva néztem szinte mér ragyogó szemekkel. Amint a nyakamnak esett hangosan nyögtem fel, s markoltam feje mellett a párnába.
. Nem birok mér magammal...- nyögtem pihegve. A fejemben..már bóven túl voltunk az elójétákon.. Az egész lényemben kivántam.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 01:22

Hallva a hangjat teljesen megmerevdve nyomtam neki a csipomet egy hirtelen ero lokessel.
-Akkor meg mire vársz még?-nyögtem fel türelmetlenül ugy kezdve el kibontogatni a nadragjat mindvégig a szemébe nézve. Egyszerűen...megőritett. De most.... finoman akartam..a multkori után... most semmi durvaság.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 01:30

Ahogyan hirtelen lökött rajtam egyet pihegve vetettem hátra a fejem nyögve. A kérdése...na az volt az engedély az azonnali tovébb menetelre. Ahogyan elkezdte kibontani a farmerem, léthatóvá tett vörös fekete boxerem és a két, lefelé vezetó csikot. Megfogva kezét rajtam egyesen dudorodó nadrágomra. Igen. Ott melegitss, ott simogass.. Pihegve kébultan néztem rá, miközben elkezdtem elfelé huzogatni a melegitójét. Amint tejesen szabad lett az a két kis csábitó, sokat sejtetó csik azonnal lesiklottam oda. Finoman cirógattam orrommal, majd nyaltam rajtuk végig forrón
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 01:36

Ahogyan kezem irányította boldogan tettem mindent ugy. Finoman kezdtem simogatn a kis dudorodást, majd mikor lesiklott a...pont a határomhoz és kezdett cskolgatni csak felnyögtem ugy turtam a hajába. Ohhh drága angyalkám. Annyira jól csinálsz mindent.
-Végem...-nyögtem fel majd felhuzva őt tepertem magam alá- KIvéve a sikositot a fiokbol szedtem le róla a nadrágját,mindkettőt, majdcska egy kcsit kellett huznom a nadragomon és már le is került rólam.
-Kenj be Will...szeretném, ha a e kezed álltal lenék mégmerevbb...-adsam a kezébe elhomályosult tekintettel.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 01:48

Ahogyan felnyögött hogy vége elvigyorodtam. Igen...most végedis lsz. Amint táforditott és elvette a nadrégom vigyorogva, ismét az ajkamba harapva néztem fel rá a párnák közül. Amint a kezembe adta a sikositót igencsak perverzé válta vigyorom. A kérésére finoman felültem, s úgy csorgattam tagjára, majd kezdtem el egyre jobban elkenni rajta, nhanéha finoman rányalva.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 01:58

Mikor azzal a vigyorral kezdett ráncsurgatni halkan nyogtem fel. Keze járása telejsen felállított, de a nyalása...az maga volt a mámor. Felhuzve tapadtam az ajkaira,majd fel oldalasan fekudve hatoltam be lábai közé, egyiket felhuzva, ugy markolva a fenekébe és tartva. Eleinte csak kissé nyomkodtam a bejáraát, huzva az agyát, majd egy mely csók keretébe hatoltam bele. Ezzel az érzéssel...sose fogok tuni betellni.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 02:09

Ahogyan felhúzott hagytam magam Most ő irényit. Hagytamhogy megforditson, s felemelje a lébam. Aminta fenekembe markolt finoman megrezzentem, s mér teljesen vörösen néztem rá. Már elég volt megnyomkodnia, hogy remegni kezdjek, s ahogyan megcsókolt.tudtam mi jön. Amint megéreztem magamban hatalmas, forró tagjét elkapva fejem nyögtem fel. A takaroba markolva vártam hogy elinduljon...hogy elbánjon velem.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 02:13

A taakroba markolasa volt a vegszó, mire elvigyorodva kezdtem mozgatni előre hátra csópőm, ezzel benne is mozogva. A nyaka...annyira csábított, s birtokba is vettem ami az enyém. A nyakara tapadva haraptam bele finom bőrébe, mejd kezdtem el ujra kiszivni azt a kisé már felszívődő foltot mit a multkor hagytam rajt. Senki másé...ő csak az enyém.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 02:19

Ahogyan elundult bennem.egyszerúen ne birtam visszafogni a hangom Hangosan nyögve, mégmindig a takarót tépve élvezkedtem erós, mély lökéseitól. Annyira jól csiélja..őgytudja... hová kell nyomnija, hogy hol kell dörzsölnie... Mikor a nyakamra tapadt mér tényleg nem birtam tovább...halmozza az élvezeteim mitől mér úgy érzem megórülök. Lassan levegót sekaptam a lökések közt.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 02:23

Élvezte, mégis szenvedett. És ez a kettő együtt a legédesebb méreg. Szabad kezemmel a hajába túrva hutam még közelebb maga,mhoz miközben másik kezem a combját simogatta folyamatosan. Ohhh William...
~Csinálj amit szeretnél...markolj belém, mard szét a hátam...fokozd az élvezeeid ahogyan csak bírod!~Szólaltam meg a fejében szenvedélyes hanggal. Túl jó volt...tul finom volt a bőre, hogy kiengedjem az ajkaim közül.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 02:31

Ahogy a hajambatórt, ahogy simogatott... minden érintése, minden mozdulata.. egy kéjes hullémmal ért fel, mi vgig söpört a testemen. Ahogy meghallottam a hangját a fejemben ivben megfeszült a hátam, s cak egyetlen mésodpercre szakadtam el tóle mig levegót vettem. Többre nem akartam. Valósággal faltam őt. az ajkait, a nyelvét...mindent magamnak akartam. Érzezni akartam az izét az illatát..nem birtam betelni vele. Kezem végül elengedte a takarot, mit eddig oly görcsösen markolt s a óna alatt átnyúla a vállába kapaszkodtam. Finoman karmolásztam. A kutya rég kimenekült a szobét pedig etöltötte az ágy nyikorgés és az együttlétünkket kisérő erotikus hangok. Ezeket hallani...csak még nagyobb étvégyat csinélt bennem
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 02:35

Amint a vallaba markolt elvigyorodam ugy kezdtem en is falni őt, nyelvemmel melyen szajaban jartam. De nem olyan melyen, mint odalenn. FInom voltam vle, megdóse kiméltem. És ez a vágy és ütem egyre csak fokozódott. Az eleinte lassu döféseket egyre csak gyorsulo csúszkálások váltoták fel, s végül.... hátam ívben megfeszülve, fejem hátravetve orditottam fel fogaim mutogatva mikor belé élveztem. Az érzéstől...valósággal elszédltem.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 02:46

Ahogy lökései erősödni és gyorsulni kezdtek mér végképp elvesztettem az eszem. Mér vilégomról se tudtam, csak arról, hogy a karjaban vagyok éső kényeztet. És z pont elég volt. Éreztem, hoy az egész testem léngba borul, s az alhasam...az volt a legforróbb pont. Amint megéreztem egránudlni magamba szorosabban dogtam ré, s amint ontani kezdte tűzes magját teljesen a paplanba simulve hangosan orditva fel éleztem el én is. Jobbára megint csak ót összekenve... Leejtve két karom hangosan a kébulattól sötét szemekkel pihegtem s néztem tele varrott, vonzó testét ahogyan zihélva fel le jár, s még néha meg meg remeg az előbbi élvezettól
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 02:49

Éreztem, hogy ez az élvezet sokáig tartot, majd ugy oleltem magamhoz amennyire csak tudtama nyakaba furva arcom, kezdtem hozza dorgolozni.
-Will... ez csodálatos volt...-bugtam neki pihegve, mosolyogva, fel se nézve. Nem birtam megmozdulni, egyszerűen zsibbadt mindenenm, és nem akartam még elengedni.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 02:56

Ahogyan átöelve a nyakambabójtfáradtan. remegó karokka öleltem át Oh hercgem..pedig ma este több menetre akarlak... Ahogyan azt mondta ez csodás volt..felcsillant a szemem. Mindig örültem...mikor teljesen kitudtam elégiteni Végül kisse lelokdosve magamrol tisztogattam le. Ot is meg magamat is hisz ahogy ramfekudt teljesen osszekent. Egy kis pihenés képp magunkra kinlódtam a takarót, s bebújva szerelmem melegébe hunytam le a szemem. Igen..itt szeretek a legjobban lenni .
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 33 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

33 / 35 oldal Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.