Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

2 posters

34 / 35 oldal Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Next

Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 10:01

Ahogyan intézkedett, csak némán tűrtem ugy járt még mindig halványan levegő után kapkova a mellkasom fel és alá. Ez most vaalhogyan jól kifárasztott. Ahogyan hozzámbújt a takaró alatt, már sikerült rendeznem a légzésem, így szuszogtam finoman a fülébe annak környékét, és nyakát kezdve el orrommal cirógatni.
-Ennyire tetszem neked?-búgtama kérdésem halk, perverz hangon, ördögien vigyorodva.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 10:40

Ahogy a fulembe kezdett szuszogni kuncogva hallgattam. Kerdesere perverz vigyorral ultem fel s valla ket oldalan megtamaszkodva kerekedtem ismet fele. A szemem mar most kivanta.
- Nem is tudod mennyire... ma este... nem lesz nyugtod... - bugtam sz ajkaira ket ketcsok kozott majd nyaltam vegig az ajkain hosszan es lassan. Csak hogy ertse... ma este a legkejesebb legperverzebb dolgokat elhetjuk ki.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 11:16

Ahogyan felkuncogott es mar felettem is volt kejes tekintettel neztem ot, ugy teve kezem azonnal a derekear. Majd kezdtem boret nagyujammal cirogatni.
-Hmmm....van egy olyan sejtesem, hogy nem fogom banni.-bugtam csillogo tekintettem ugy emelkedve feljebb, majd csokoltam meg lagyan. Sose hittem volna...hogy kepes leszek igy erezni valaki irant. Bar azt se tudom...o hogyan kepes igy nezni ram...egy demonra...
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 12:08

Ahogyan feljebb hajolt s lagyan csokolt meg ugyan olyan lagysaggal csokoltam vissza kozben halkan doromboltam bele. Kezem ismet eros vallait simogatta mikozben neha egeszen az oldalaig elkalandosztak majd vissza. Minden erinrese, pillantasa es mondata... egyre jobban erositette meg bennem azt az erzest, mit mar nagyon regota erzek... Ez a szerelem..megha veget is er..de soha nem fog elmulni.
- Hmm..fozni is tudsz. A szexben is isteni vagy...lehet tenyleg elveszlek. - kuncogtam fel csipkelodos hangon. Ovatosan fekudtem teljesen a mellkasara s szerelmes pillantasokkal, a hajat simogatva csokolgattam tovabb.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 12:12

Jo erzes volt most csak ilyen kis finoman erinteni egymast. Mikor azonban azokkal a kis megallapitasokkal felkuncogit hitetlenul nevettem fel.
-Vigyazz, mert a vegen behajtom rajtad.-doromboltam szemtelen mosolyal, majd mikor ramfekudt finoman kezdtem cirogatni a hatan az angyalszarnyat, minden motimuvat vegigrajzolva.
-Mond...Te miert szerettel belem? Mi fogotmeg bennem?-nrztem le ra kerdo kutyus szemekkel. Tenyleg..erdekelt mit lehet egy demonban szeretni.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 12:30

Ahogy felnevetett vigyorogva csillogo szemmel pasztaztam arca minden vonasat.Mikor meghallottqm a hangjat mosolyogva neztem fel ra. A mellkasan tamasztva allam, kezem mellkasan pihentetve nagyujjammal simogattam. A kerdesere toretlen mosollyal pillantottam felre elgondolkodva majd neztem ujra ra.
- Legeloszor...talan heccbol csokoltalak meg..amolyan "Nehogy mar" modon. Hisz uj voltal nekem...mas. Es...azert fekudtem leveled... nem is tudom a ketejeim kozt te valahogy...mar akkor is erosen fogtal. Aztan..ahosz szep lassan nyitni kezdtel felem... Minden eddigi hitem megdontotted a demonokrol. Es valahogy mar nem csak a demont..a szemelyed lattam. Hogy belul milyen elragado tudsz lenni - vigyorodtam el - Peldaul...mikor elkezdett feketedni a szarnyam...az agyamra mentel vele..de vigasztalni probaltal. Es az jol esett. Vegul... kiismertelek es szerelmes lettem... a bunko megszolalasaiba es abba hogy megis mennyire tudsz torodni. A szeretet ehes arcodba... abba..hogy sokszor inkabb helyezel mast magad ele... Hogy kitarto vagy es celtudatos...- soroltam mar szinte inkabb magamnak. Vegul ismet felpillantva vigyorodtam el ismet.
- Na meg a pofidba...- tettem ket kezem az arcara es csokoltam kuncogva.
- Amugy meg...a mai nap utan..ha kell most rigton megkerlek... - sohajtottam fel faradtan es ledove rola fekudtem el mellette a kezet megfogva
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 12:40

Ahogyan elkezdte sorolni csillogo szemekkel, aranyodan mosolyogva hallgattam. Teneg...regen direkt cukkoltam, spannoltam, hogy adja meg magat. Mert mar valahogyan akkot is...nem csak faterom miatt akartam ot...hanem mert nem kaphattam meg es ezert kellett. Mikor a szemelyisegemre tert ki egy lillanatra lesutottem a szemem, majd ragyogo tekintettel neztem fek a szemebe. Orultem, hogy igy latta. Csak vele voltam eddig ilyen. Es ez nagy valoszinuseggel.nem is lesz mashogyan. Mikor ar arcomra teve a kezet mondta hogy a poginba szeretezt bele hitettlen mosolyoal csovaltam meg a fejem.
-Nalam ugyan ez van a szemeddel.-neztem melyen a szemebe ismet elveszve benne. Meg a nagy francokat! Mindene vonzott, eszmeletlenul! Ahogyan lefekudt mellem oldalra forditva fejem neztem ra halovanyan mosolyogva.
-Miert kene? En mar vagy negyszer megtettem.-kuncogtam ugy fordulva az oldalamra es oleltem magamhoz.
-Megmondtam. Sose fogom eroltrtni. Akkor valaszolsz es azt, amikor csak akarod es amit csak szeretnel. Tudok varni, nem akarom, hogy ugy erezd, megfolytalak.-hajoltam hozza ogy dorzsolve az orrom ismet az ovenek.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 12:49

Lattam a szemon hogy jol estek neki a szavaim. Oroltem ennek. Mert minden szot komolyan gondoltam. Ahogy felem fordult mosolyogva pillantottam ra. Hajaj..lehet hogy tenyleg mg volt mar vagy negy alkalommal az. Vegul az oldalamra fordulva neki hattal bujtam hozza. Amolyan kiskifli nagykifli pozban.
- Hat ezaz... meg volt mar az harom negy alkalom..mostmar nekem is csinalnom kene valamit veled. - sohajtottam lehunyva szemem. Ertekelem...hogy mindig szt mondja var... es hogy ovatos...meg mindig felek a pancelom nelkul...de ezekben a pillanatokban..mint ez is..ugy erzem nincs is ra szuksegem eleg a karjabsn lenni.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 12:54

Ahogyan hatat forditva bujt hozzam, hatulrol a vallanak tamasztottam a fejem, ugy simogattam a hasat. Mikor azt mondta mar neki is tennie kell valamit csak ovatos mosolyra huztam a szam.
-Hmmm....meg at kell gondolnom.-mondtam ki olyan hangon mint aki tenylegnagyon alaposan meg akarja fontolni a kerdest. Perszr kozben vigyorogtam mit o szerencsere nem latott. Hirtelen, finoman varaptam a vallaba. Majd nyakaba, ugy haladva a fule fele.
-Tudod jol hogy nekem mi lenne a valaszom.-doromboltam bele kejes hanygon, majd csiptem finoman a fulebe hegyes fogammal.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 13:14

Olyan jo volt..most egy kicsit bujni. Finoman, szerelmesen. Ahogy azt mondta at kell gondolnia vigyorogva forgattam mrg a szemem. Istenem mekkora szinesz... Ahotyan megereztem hegyes kis fogait a vallamban eloszor osszerezzentem majd kuncogva hagytam hogy megedjen. Imadom ahogy ilyen nagyokat belem harap. Mindekozben...tamadt egy otletem...egy gondolatom. De proba idore teszem ot. Es majd meglatjuk..mi lesz a vege... Vegul megforxulva ismet magam ala nyomtam.
- Ha igy folytatod lassan izgatottabb leszek mint kene! - korholtam le mikozbem vigyorogva pillantottam le majd fel ertse hol is...
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 13:29

Imadtam mikor maga ala teper. Ilyenkor azt hihetu, hogy o a fonok. Ennyi orome had legyen. Mikor azt mondta, hogy ha igy folytstom izgatott lesz, majd lepillantott enis ezt tettem, majd neztem fel a szemebe szemtelen vigyorral, ugy randitva meg magam, az ajkaimba harapva. Ekkor csengettek mire morcosan vontam ossze a szemoldokom majd felulve huztam vissza . amelegitom, de mikor felalltam, megszedultem, majd homajosan lattam.
-Mi a szar?-morogtam magamnak majd vettem fel a szemuvegem, es gyujtottam ra egy szalra. Most akarki is az...nem orulok neki. Igy a szemuvegben kezemben a fustolgo cigivel nyitottam ajtot mire az elotte allo aprocska no osszerezzent, ugy nezett vegig rajtam remulten es meg a szaja is tatva maradt.
-Segithetek?-nrztem ra kerdon, majd szivtam a cigarettamba, mire nagyot nyelt.
-En csak...orditasokat hallottam...en vagyok az uj szomszed...es gondoltam.megnezem minden rendben van e...-dadogta felve, mire feloldalasan elvigyorodtam
-Nincs semmi baj, nyugi.-vigyorodtam el, majd biccentettem es mentem is vissza. Azt hiszem...kicsit hangosak voltunk Willel. Igy mentem vissza kuncogva.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 13:41

Ahogyan azzal a szexi kis pillantásával felnézettrám.. Oh..imédom mikor az ajkába harap... Már épp én is az ajkát haraptam volna mikor csengettek. Kissé riadt fejjel pillantottam az ajtü felé, majd mikor elkezdett kimészni alólam és morogva öltözni halkan nyöszögni kezdtem.
- Neh..ne...ne menj el...- nyögtem uténa sirós hangon mintha épp a halálomon hagyott volna ott. Majd felülve. Félkaromon tmaszkodva, mésikkal a hajamba túrve morgós arckifejrzéésel, ölemben a takaróval hallgattam a csevejt. Ch...milyen kis csaj ez? Most..én lehetek itt az egyetlen r*banc! Végül ahogyan vigyorgva, kuncogva visszajött egy könnyed mozdulattl vettem el a cigijét és szivtam bele. Szinte gyülölköző volt a pillantésom..na megállj itt hagál..és még a szexi felsőtestd is motugatod...ezértolyan fogsz kapni...
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 13:47

Ahogyan vizzamenve elvette a cigim, megcsivaltam a fejem.
-Majd ne az agyba hamuzz.-mosolyogtam ra az ejeli szerkenyen levo hamustalka fele bokve, ugy mentem a konyhaba gyorsan inni egy pohar vizet, majd visszamenve doltem az ajto felfanak, fel kezem a fejem fele rakva ezzel az alkarommal tamaszkodva meg az ajtofelfan a fejem felett, masikat testem meleltt logva hagyva. Igy figyeltem ot ehes tekintettel, minden porcikajat jol vegigmerve, elkepzelve mit fogok vele tenni.
-Szoltak, hogy hangosak vagyunk...pedig meg csak most kezdtuk...-bugtam futott hangin ugy nyalva vegig az ajkaimon rosszfius mosolyommal.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 13:50

Csak bólintottam mikor rám szólt.. nem terveztem amúgy sem. Végül mig kiment szivtam még pár slukkot, s úgy hamoztam a tálba. Amint megjelent..azzal a sziv döglesztő beállással és pillantéssal...Olvadni tudtam volna, de helyette csak egy féloldas rossz fiús vigyorra rndult a szám. Majd szivtam még egy slukkot.
- Pedi leszünk még hangosabbak is...- vigyorgtam rá. A tekintetem..szinte mér hivogatta, könyörgött neki...jöjjön visszahozzám és tegyen velem amit csak akar.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 13:57

Lattam, hogy nagyon akar mar vissza, es ezt a szava is tanusitottak ellokve magam az ajtofelfatol lassu, vadallatias lepesrkkel mentem fele, makd kiveve a kezebola cigit nyomtam el a talkaba es estem azonnal az ajkainak. Meg ereztrm a cigi kesetnyes fustos izet, de ez valamiert megjobban feltuzelt.
-Ki kene hasznalnunk, hogy milyen helyen dolgozunk...-huzodtam el izzo tekintettel ugy vigyoridtam el perverzen.
-Lattad te is mik vannak a dobozban...valassz valamit Will...a ma este csak a mienk.-bugtam a fulebe, ugy kezdtem el harapdalni a nyakat.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 14:03

Ahogyan ellökte magátaz ajtófélfétól és lassan elindult felém próbáltam húvüs maradni. Semmit se mutatni a bent dúló viharból. Pedig basszus milyen szexi volt... Végül ahogyan elvette a cigim hagytam neki,s amint letámadt készségesen döltem el alatta. Aza tüzelő szempár... megvaditott...felbolygatta a lelki vilégom... ahogyan a dobozkéjét emelgette sunyi, gonosz kis mosollyal néztem fel rá.
- Tudod jól..ha hagysz dönteni...akkor egy hatalmas fekete férfiassággal végzed a fenekedben..-- dugtam kia nyelvem incselkedve.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 14:09

Mikor az o verzijat megemlitette felvontam a szemoldokom.
-Olyanom pont nincs itthon.-nyujtottam ki ra a nyelvem, majd simitottam vegig az oldalan.
-Sajna mast kell valasztanod.-nyaltam vegig caalogatoan az ajkain.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 14:22

Ahogyan azt mondta ilyen nincs itthon csak kuncogtam párat. Nem bátottam volna. Ahogy végig nyalt a szémon mohónkaptam puha nyelve utén, s kaptam be.
- Hmm...akkor szerezz nekem egy ostort...el kell, hogy verjelek, hiszen itthgytál az ágyban..egyedül...- néztem r szigoróan
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 14:47

A kovetkezo otlete mar kisse enyhebb volt. De nem csinal belolem sexualis kisallatot! -Menj es keress magadnak valamit a szekrenyben.-boktem fejemmel a kis szekreny fele. Ott volt par cucc bar nemtudom minek.!
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 17:28

Ahogyan elküldött a szekrénybe szemfogatva vigyorgva mésztam ki. De nem őgy megy az! Vittem magamra tekerve az egész takarót! Végül kotorászva találtam végül egy elég hatalmas vigyorral ordultam vissza és néztem rá.
- Tudod...arra gondoltam...elég csónyén elbántál velem kint. Mi lenne.ha visszaadhatnám? - néztem rá a lehetó legsátánibb vigyorommal.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 21:49

Mikor a takarot magaval vitte en egy pokrocit takartam magamra. Azert a libidot ilyrn kis fonnyadt allapotban nem mutogatom. Mikor azzal a satani vigyorral hatra nezett...kissr jobban beleszerettem.
-Attol fugg...mit tervezel?-haraptam az ajkamba, majd villantottam meg egy perverz csalogato mosolyz.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 21:59

Ahogyan visszakérdezett kuncogva léptem gyorsan hozzé, s az ágyratámaskodva a szeébe néztem. Tekintetem veszélyesen csillogott.
- Kikötözlek és külömböző játékokkal megkinozlak! - kuncogtam édesen
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 22:02

Ahogyan folem magasodva kezdett kuncogni csak felcsillant a szemem.
-En csak kikotoztelek...a tobbit mar mind magam vsinaltam, segitsrg nelkul.-bigyorogtam vissza szemtelenul. Nagyon jol tudom milyrn orultek az emberekek, es milyen cuccok vannak a szekrenybe.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Szani 2015-02-21, 22:08

A válaszéra csak grimaszolva fogattam meg a szemem. majd ledöve mellé magam fszitettem be a felsó testem miközben két kezem összekulcsoltam a fejem mögött
- Az lehet. De kihasználtad, hogy nagyobb vagy! És kérltelek hogy ne.... ezért kegyetlen büntetés jár! - kuncogtam, majd finoman meglökdöstem a térdemmel. Amolyan jelzés képp.
- Van valami nasid? - vigyorogtam el poftlanul. Kivételesen volt kedvem enni
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by SzofiS. 2015-02-21, 22:11

Ahogyan ledolt mellem csillogo tekintettel figyelzem, ahigyan megfeszul a teste, uny nyaltam vrgig a szamon, majd kezdtrm fel kezzel simogatni. Ohhh de csodas latvany. Ahogyan azt mondta kihasznaltam higy nagyobb vagxok es szinte megeroszakoltam szoval buntetes jar, csak kuncogva haszoltam hozza.
-Mond hogy nem elvezted...de...ha annyira akarsz, akkor buntess.-boromboltam az ajkaira majd a kovetjezo kerdesere szeles vigyor huzodott az arcomra.
-Van egy nyalokam.-kuncogtam ugy nyalvav vegig az ajkain.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK - Page 34 Empty Re: C&W ZÁRT KÖRŰ JÁTÉK

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

34 / 35 oldal Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.