Anime Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

+2
SzofiS.
Szani
6 posters

3 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-07-25, 21:11

+18!

Mikor keze a nadrágjára vándorolt belemosolyogtam a csókba. Mikor feltette a kérdését, csak lepillantottam a feszülő nadrágjára, majd vigyorogva felnéztem a szemébe. Kimásztam a kádból, s úgy vizesen térdeltem le elé. Kezem finoman húztam végig a lábszárán, miközben finoman csókot nyomtam, majd megnyaltam a dudorodó anyagot.
- Mit szeretnél? Mi legyen? - néztem fel rá kezemmel ekkor már a combját simogatva.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-25, 21:26

18+!!!

Amikor vizesen kimaszott a kadbol es leterdelt elem egy pillanatra bennem akadt a levego. Amint megereztem hogy a nadragomra nyom csokot majd vegignyalja felmordultam. Kezem remegni kezdett ahigyan a labam es combom kezdte el simogatni.
-Tégy amit akarsz!- doromboltam, s a nadragom mar majd szet robbant. Ferfiassagom teljesen megmerevedett s csak ra vagyott.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-07-25, 21:47

A válaszára kegyetlen, gonosz fény csillant meg a szememben. Oh, de rossz válasz... Lassan húzódott ördögi vigyorra a szám, s felegyenesedtem, miközben kezemmel épp csak hozzá érve simítottam meg a pontot, hol a nadrág feszült.
- Amit akarok? Hm... akkor... azt hiszem teszek egy sétát.. Szia Babám! - húztam el a kezem az álla alatt, miközben csábos pillantásokat vetettem felé. Könnyedén kerültem ki, s kecses léptekkel mentem ki a szobába magára hagyva a kis problémájával.
- Ha kellenék szólj! - szóltam hátra gonoszan nevetve. Persze nem akartam így hagyni, de olyan jó volt, hogy most én húzhattam az ő agyát.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-25, 21:53

Mikor meglattam a gonosz fenyt a szemebe nagyot nyeltem. Ahogyan lassan felegyenesedett eppen csak hozza erve merev ferfiassagomhosz fajdalmasan felnyogtem.
-Ne...-nyogtem de ekkor mar kiment. Hogy lehet ennyire kegyetlen? De akkor... Ezt a jatekot ketten jatszak! Levetettem a nadragomat, majd egy torulkozot a derekam kore tekerve es biztositva leptem ki uzana.
-Ugyan. Pihenj csak.- eresztettem meg fele egy laza mosolyt.-Én meg ugy is edzeni akartam. Kisse lepunnyadtam a napokban.- mondtam sejtelmesen majd a szoba leg eldugodtabb szegletebe mentem ahol a plafonbol ket kapaszkodo logot. Megfogtam oket es ugy kezdtem el hiuockodni persze ebbol o mindenttokeletesen lathatott.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-07-25, 22:05

Mikor hallottam, ahogyan utánam nyög sunyin vigyorogva dőltem el az ágyon. Azt hittem lazán nyertem...úgy tűnik mindig elfelejtem ki az Uram. Mikor azt mondta pihenjek csak felpattantak a szemeim. Na nem...ezt nem...nem fogok veszteni! Hitemből maga a látvány, ahogyan feszes izmai mozognak zökkenthetett csak ki. Nagyot nyeltem, majd szinte dühösen összehúztam a szemeim.
- Punnyadni? Tán az a test mozgás, mit velem végzett nem felet meg az Úrnak? - kérdeztem mosolyogva. Felálltam, s egy könnyed mozdulattal dobtam le a törülközőm, így testem már semmi sem takarta. megindultam felé, hogy közelebbről láthassam, s hogy ő is jól láthasson engem... A szemébe néztem, majd mosolyogva szedtem ki a csatot a hajamból, s ráztam meg a fejem. A csábos mozdulat után fehér tincseim lágyan omlottak a vállamra, s fonták körbe a derekam, hiszen bőven leértek odáig.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-25, 22:13

Mikor visszakerdezett, hogy az a mozgas nem volt- eleg amit vele vegeztem, csak elmosolyodtam. Nem valaszoltam. Tulsagosan lekotott a latvany ahogy ledobva a torulkozojet felen kozeledik. Mikor elem ert megbabonazva neztem ra, es mit ad isten egy hirtelen pillanatban lehullott a foldre a derekam kore csavart anyagdarab.
-Hoppá.-villantottam meg gonosz rosszfius vigyorom mikor nyilvanossagra tarult merev ferfiassagom. Nem kellett sok nekem, azon nyomban elengedtem a vasrudat, majd szo nelkul Loryn ajkainak estem szorosan magamhoz huzva.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-07-25, 22:29

+18

Mikor az őt takaró lepel is lehullott ökölbe szorult a hátam mögé tett kezem. Vágyakozóan figyeltem férfiasságát, melynek már rég engem kellett volna kényeztetnie. Előttem termet, s mielőtt bármit is tehettem volna csókolni kezdett, miközben magához ölelt. Ismét beszorultam a fel és ő közé, de most még lélegzetvételnyi helyem se volt, szorosan a testéhez simultam. Az ajkát finoman megharapva, s megtépve engedtem el és néztem fel a szemébe. Érzékien nyaltam végig a mellkasát és hasát egy egyenes kis szakaszon, míg nem el nem értem ágaskodó férfiasságáig melyre forró csókot leheltem. Letérdeltem elé és bele kezdtem a kényeztetésbe, melyet már a fürdőben meg kellett volna kapnia.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-25, 22:36

18+!!!

Amint afalhoz nyomtam a szekreny takarasaba vadul hozzanyomodtam. Azt akartam hogy benne legyek, nem szamit milyen formaban csak benne. Mintha meghallotta volna a gondolatomat, elkezdte a mellkasomat csokolni egyre lejebb halada. Milor mar a hasam aljahoz ert osszerandultam s mikor megereztem lehelletet es ajkainak forro erinteset a merev ferfiassagomon hanhosan felnyogtem. Amint megereutem ahogyan nyelve es szaja cirogat a fallnak tamaszkodtam, kulonben osszeesek. Kis terpeszbe alltam mikozben szerszamom vadul luktetett megtobbet akara.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-07-25, 22:47

+18.

A fejem felett a falnak támaszkodott, éreztem, hogy a teste szinte lángol és ez tetszett. Tetszett az érzés és a tudat, hogy ennyire fel tudom tüzelni. Először csak a hegyét vettem a számba, finoman szívtam meg, majd talán még ennél is óvatosabban haraptam meg. Nyelemmel egyre lejjebb haladtam, megnyalva őt mindenhol. Finoman haraptam ismét a bőrébe, csakhogy tovább kínozhassam, s élvezetébe némi fájdalmat is bele vigyek. Kezem mindeközben bejárta combjának belső felét.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-25, 22:57

18+!!!

Ahogyan nyalogatott...ahogyan kinzott... Ugy éreztem elvesztem az önkontrollom. Férfiasságim minden eribtesnel megrándult, torkombol mely sohajok törtek fel. Mikor rámharapott felmorrdultam. Élveztem az apró fájdalmat amit okozott.
-Még...még...-nyögtem majd egyik kezem a fejére téve kezdrem el cirogatni a haját.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-07-25, 23:06

Vágyakozó hangját hallva elmosolyodtam. Finoman megfújta, hogy a hűs levegőtől, mi forró bőrét éri ismét összeránduljon. Megadtam neki, amit kért. Először csak a tetejét kaptam be, majd lassan egyre több tűnt el a számban. Ütemes mozgásba kezdtem fejemmel, miközben kezemmel egyre közelebb simogattam, tovább fokozva az élvezeteit.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-25, 23:10

18+!!!

Amint megereztem a huvos fujast ismet osszerandultam. Miert kinoz? Kenyesztessen! Es igen. A szajaba vett egyre tobbet belolem. Minden egyes centit kejes nyogesekkel viszonoztam. Mikor feje utemesen kezdett mozzogni a falnal tamaszkodo kezem okolbe szorult.
-Igeeeeehhhhn!-nyogtem fel ahogyan kezevel egyre kozelebb csuszva, kozben szajaval kenyeztetett. Meg soha senki... Es ez most olyan jo! Főleg hogy ő csinálja...
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-07-25, 23:25

18

Elhúztam a fejem és kezemmel folytattam ugyan azt az ütemes mozgást, mint amit eddig végeztem, ekkor már nyálamtól síkos férfiasságán. Teljes hosszában végig nyaltam rajta, egyre többször, s egyre lassabban. Rózsaszín csúcsát bekapva, finoman szívtam meg, majd számmal ismét lefelé haladva gyengéden haraptam bele itt-ott. Felegyenesedtem és a vállába kapaszkodtam meg. A lábam közé véve tagját, hogy pont hozzám simuljon, kezdtem mozgatni a csípőm. Szeméremajkaim tagjára simulva kényeztette az érzékeny bőrfelületet, míg a húsa az én élvezetemet fokozta csak.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-26, 05:26

18+!!!

Ereztem a sejmes kezet. Diktálta azt az oly kínzó ütemet, mitől annyira szenvedtem mégis...Azt akartam, hogy az érzés örökké tartson. Amint ereztem hogy a szájába veszi férfiasságom hegyét hangos nyoges hagyta el a szám. Minden egyes apro harapásánál összerándultam. Mikor megéreztem hogy merevségem a puha lábai közé siklik, megfeszültem. Ahogy magunk kényeztetve kezdte el mozgatni a csipőjét hátravetettem a fejem ugy vettem fel az ütemet amit diktált.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-07-26, 09:03

+18!

Halk sòhajok hagytàk el a szàm, az érzés annyira jò volt... nem akartam abba hagyni. Kezem simogatò értintésekkel jàrta be a hátát, néha finoman ràcsùszva fenekére is. Szabad kezem a mellkasa, hasa tàjékát járta be. Èlvezettel simìtott végig minden kockàt, minden feszes izmot. Egyre nehezebb mozogtam, ahogyan a vàgyam nőtt. Magamban akartam èrezni! Öntudatlanul is a làbam közé siklott a kezem, hol őt, hol saját magam simogattam. Muszàj voltam a vàllàba harapni és félkézzel magamhoz ölelni különben összeesek.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-26, 09:13

18+!!!

Éreztem a vágyát. Tudtam, hogy élvezi és én is élveztem. Simogatása forró nyomokat hagyott magautát. Folyamatosan lihegtem, vonaglottam az erintesei alatt. Mikor keze lecsuszott es hol engem hol magat kezdte simogatni... Elhizodtam hogy lassam ahogyan magához nyúl. A látványtom felmorrdultam, s mikor magához ölelt és a vállamba harapott... Hangosan morrantam fel, majd egyetlen mozdulattal eldőltem a nem sokkal mögöttünk lévő kanapén, ugy hogy rajtam feküdhessen. Kezemmel folyamatosan cirogattam hatat, melyen neha erosebben huztam végig az ujjaim.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-07-26, 09:58

+18!

Vigyorogva figyeltem, ahogyan a kanapére dől, s hùz magàval engem is. Gonosz hangon kezdtem kuncogni, mikor kezem ismét megcirògatta nedveimtől lágyan csillogò, sikamlòs tagján. - Azt hiszem...most kellene lelépnem, igaz? - engedtem el. Felkeltem ròla, s kecses léptekkel, fenekem finoman megriszàlva màsztam az àgyunkra onnan kegyetlen pillantásokat vettve rá. Azt akartam megőrüljön tőlem, értem...nélkülem!
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-26, 10:25

18+!!!

Mikor gonoszan kezdett kuncogni majd vegigsimitott rajtam, csak kerdon megis vagyakozva neztem ra. Sejtettem, hogy ez ot ismerve nem jelebt semmi jot. Amikor mondta, hogy most kellene lelépnie, majd fekelt rolam rémülten néztem utána. Ahogy riszálta formás kis fenekét a lehető legtöbb vér áramlott a tagomban, ezzel már teljesen kőkeménnyé téve. Ahogyan az ágyra fekve kegyetlen pillantásokat mért rám, megrándultam. Kezem felraktam a kanapé támlájára, igy teljesen kitárulkozva.
-Ba mi az? Már nem is kellek, hogy igy cserben hagysz?- kérdeztem bugo hangon kissé oldalra biccentve a fejem. Ráadásként csillogo fekete tekintetemmet rá szegezve haraptam bele csalogatoan az also ajkamba melyből kicsordult egy kis vér.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-07-26, 10:39

+18!
Egy pillanatra elakadt bennem a levegő, ahogyan làttam az ajkába harap, miből kiserken a vér. Mocskos játékot űztünk...
- Ùgy volt egyedül oldod meg...már ìgy is többet segìtettem, mint kellett volna... - kacsintottam rá.
- Màr ìgy is akadt nekem is dolgom... - sòhajtottam fel. Kezemmel finoman a lehető leglátványosabban simìtottam végig a testemen. Egyik kezem felfelé a màsik lefelé indult ùtnak. Egyenesen a szemébe néztem, mikor a mellembe markoltam, miközben másik kezemmel ismét magamhoz nyùltam.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-26, 11:18

(Jol van ezt megjegyeztem! XD)
18+!!!

Mikor mondta, hogy ugy volt, magamnak csinálom, csak kételkedve elnevettem magam. Nagyot sohajtva mobdta, hogy mar igy is tul sokat segitett nekem, mire megcsovaltam a fejem. Ahogyan lattam, hogy elkezdi simogatni magát, majd oda nyul ahol már nekem kéne benne lennem...sóvárogva felnyögtem.
-Hát...ahogy akarod...-vigyorodtam el bonzon, majd lenyalva ajkaimrol a vérem ragadtam meg magam es kezdtem a csuklóm ütemesen mozgatni miközben folyton a szemébe néztem.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-07-26, 11:59

+18!
jujci.xddd ezt vissza fogom kapni, igaz?></



Làtva mit tesz magával elkerekedtek a szemiem. Nevetve dőltem el az ágyon.
- Ilyen nincs! - vihogtam. Ez a férfi nem viccel! ...nem csak a pàromra talàltam rá benne, hanem a tökéletes ellenfelemre is. Nehézkesen ültem fel, majd nyögve felàlltam, s visszalépkedtem hozzà.
- Oké...nyertél! - vigyorogtam megadon, Kezem a karfára téve támaszkodtam meg, miközben előre dőltem. Oldalra fordìtottam a fejem, hogy làthassam őt. Direkt nem ültem le hozzà, csak a fenekem ráztam meg hìvogatòn.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-26, 15:20

Hehehe... Tudd kivel kekeckedsz xd
18+!!!

Mikor meglatta hogyan kényeztetem magam, elkerekedett a szeme majd felbevetett egy Ilyen nincs mobdattal. Elmosolyodtam a reakcioján, hiszen tudtam nyert ügyem van, de meg igy sem hagytam abba a játszadozást saját magammal.
Mikor felállt és a kanapéhoz sétált elmosolyodtam. Ez a mosoly kisse bekepzelt lett, mikor ki is jelentezte, hogy nyertem. De nem ült le hanem csak a fenekét kezte el rázni nekem, mire felkacagtam. Megragadtam a csipőjét, majd oldalasan az olembe rantottam es lagyan megcsokoltam.
-Kibirhatatlan vagy.- mosolyogtam pimaszul majd kezemmel vegigsimitottam minden egyesbkis porcikáján a mellénél végül a lába közénél jobban elidőzve.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-07-26, 15:43

én kérek elnézést.:$.xdd/
+18!
Làttam az arcán, mennyire elégedett magàval. Megfogta a csípőm és az ölébe hùzott, szàmra mély csòkot nyomva. Már válaszra nyitottam a szám a kis megjegyzését hallva, mikor megéreztem, hogy meggmarkolta a mellem. Megsimogatotta, elidőzött ott. Imádtam.mikor hozzájuk ért. Félkezemmel átkaroltam a nyakàt, s hozzábùjtam, mikor keze elkezdett lefelè siklani testemen. Amint beért a làbam közé és ott kezdett cirògatni tàgra nyílt a szemem. Kapkodni kezdtem a levegőt, miközben ajkaimat sorra hagyták el a halk és néma nyögések.
- De azért szeretsz? - pihegtem a nyakàba. Magamba szìvtam az illatàt, mìg forrò lehelettem a nyakszirtjét perzselte.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by SzofiS. 2014-07-26, 19:04

18+!!!

Élvezettel hallgattam ahogyan simogatásomra sohajtozik. Olyan forró volr a legérzékenyebb pontjánál. Forró és nedves, de én igy imádtam. Mikor hozzámbujt, csak elmosolyodtam. Meghallva a kérdését csak nagyot sóhajtottam.
-szerelmes vagyok beléd.- suttogtam. Ezzel egyidejűleg ujjammal behatoltam a forró nyilásába es ott kezdtem el belulrol kenyeztetni.
SzofiS.
SzofiS.
Szerep mester
Szerep mester

Hozzászólások száma : 6414
Join date : 2014. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Szani 2014-07-26, 19:23

+18!
A nyakszirtjébe haraptam, cirògatása olyan jòl esett. A válasza csak még hevesebb ütemre késztette a szivem, mely már ìgyis majd megőrült. Ekkor belém dugta az ujját, nagyot nyögtem, s szorosabban fogtam rá a fogammal. Nrm bírtam már magammal, mozgatni kezdtem a csípőm ezzel még nagyobb élvezett okozva magamnak. Finoman dörzsölt bentről, s le se tagadhattam mennyire jòl esik, hangos pihegésem elárult.


A hozzászólást Szani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-07-27, 07:49-kor.
Szani
Szani
Admin

Hozzászólások száma : 5844
Join date : 2014. May. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/ - Page 3 Empty Re: Emberek a vámpírok szigetén /JÁTÉK2/

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.